Včera pohlavní styk, dnes předepsána antibiotika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 12:33
Včera pohlavní styk, dnes předepsána antibiotika

Dobrý den, předem se omlouvám za asi hloupý dotaz, ale nikde jsem nenašla 100% odpověď. Už 2 měsíce beru antikocepci Maitalon, včera jsem si vzala 1.prášek po 7 denní pauze a zároveň jsem měla pohlavní styk.Dnes mi byla doktorkou předepsána antibiotika. Můžou v tomto případě antibiotika ovlivnit antikoncepci „zpětně“? Měla bych počkat s antibiotiky? Děkuji moc :(

Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 7850 příspěvků 1 inzerát 31.01.19 12:34

Ne nemůžou. rozhodně bych nečekala s atb. Jen se teď chraň ještě jinak než jen HA.

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 31.01.19 12:41

Nemůžou. Antibiotika ber normálně a chrán se odteď.

Uživatel je onlinesmurfka
Vesmírná mluvilka 30323 příspěvků 31.01.19 12:45

nic zpětně nejde..
bez HA i ATb ale při styku se chraň až do další ms i jinak..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 16:21

Děkuji za reakce holky, nebyla jsem si jistá a lékárnice mi nevěděla odpovědět :nevim: . Chránit se budu samozřejmě i po dobrání ATB.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Jeli pozdravit „mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >