Včerejší vražda v Brně - je na místě strach?

Anonymní
9.3.16 14:45

Včerejší vražda v Brně - je na místě strach?

Dobrý den,
včera odpoledne se v Brně stala vražda, obětí je 24 letá studentka a pachatel nebyl chycen… :roll: Slečny je moc líto, je to strašné.
http://www.denik.cz/…0160308.html
http://www.denik.cz/…0160309.html

Je tu někdo z Brna - všimli jste si nějakého pátrání nebo bezpečnostních opatření? Já bydlím velmi blízko centra a za celý den jsem nepotkala jediného policistu.

Sama jsem v podobném věku a jsem z Brna, dnes večer máme domluvenou schůzku se 3 kamarádkami a 2 kamarády. Tam bychom měli jít kolem 21 hodiny, zpět určitě ne před půlnocí, tipuji tak ve 2 hodiny. Je to asi čtvrt hodiny pěšky od našeho bydliště. 4 z nás bydlíme společně. Tam ani zpět bych nešla sama, minimálně s jednou kamarádkou, spíš ale 2 holky + 2 kluci. Začalo mi ale vrtat hlavou, jestli by nebylo lepší nikde se venku v noci,,nepoflakovat´´, když tu může být kdekoli vrah. Jedna z kamarádek si myslí to stejné, ostatní tvrdí, že se nemusíme bát, když nepůjdeme o samotě.
Nevím teď, jak se rozhodnout. Jestli je zbytečné chození ven riskantní, nebo si to moc beru. Jak byste se zachovaly vy?

Prosím zachovat anonym, nemusí každý vědět, odkud jsem a kolik mi je let.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

58486
9.3.16 14:49

Sorry, ale hrabe Ti :nevim: u nás taky vražda, akorát jsem se minula s polišema. Tohle fakt neprožívám :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6722
9.3.16 14:54

Pokud je podezření, že pachatel je z místa a mohl by čin zopakovat, tak se policejní opatření dělají právě tak, aby nebyla viditelná. Vč. figurantek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10705
9.3.16 14:57

Potkala jsem dva policajty v tramvaji. Jsi klidnější?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6752
9.3.16 15:03

Zabít tě může jiný vrahoun, nemusí to být tenhle :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.3.16 15:05

U nas na vesnici se stali za 10let asi 4vrazdy, tady u bytu mam les, kde byli 2 a 1 sebevrazda, nevsimla jsem si, ze by holky s kocarama se nejak bali za sera tudy chodit na prochazky. Bud muzes byt zalezla doma nebo jit ven, mas jen 2 moznosti hlavne nezblbni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
fashion_victim83
9.3.16 15:08

Nevis, jak to bylo-mohla byt zabita v afektu nebo tak neco.Ja bydlím v centru Brna, strach nemam.Je fakt, ze se to stalo za bílého dne, na druhou stranu jsou tam kamery a vstup na kartu, takze si myslim, ze ho brzo najdou, jakmile projdou záznamy. A uz vubec nechapu, kdyz budete čtyři (nebo i dve)…

• Citovat
  • Upravit
5846
9.3.16 15:19

Hele parkovala jsem včera kousek od arboreta (pod ním) a asi hodinu po činu jsem šla k autu. Jezdila tam policie (jeli směrem k fotbalovému stadionu), dnes jsem taky šla přes Lužánky a zvláštní pohyb tam nebyl. Ne, nebojím se, vraždy se děly, dějí a budou dít. Nejsem však paranoidní. Vrah tam teď nejspíš už nebude. Může být i na druhým konci republiky nebo mimo republiku. Pochybuji, že je to vraždící maniak. A nedivila bych se, kdyby vrahem byl někdo z okolí zavražděné studentky, do arboreta, mám pocit, že normální přístup totiž není. Je primárně určeno pro studenty a vyučující Mendelky. Známá nám říkala, že studenti a vyučující mají čipy, přes které se tam dostanou. Laici si musí zaplatit vstupné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.3.16 15:36

No nám teď zabili přímo v domě souseda. Byla jsem zrovna s dětmi doma a není pěkný pocit vedět že se mi za dveřmi procházel vrah.

Na druhou stranu, vraždy se většinou nedějí náhodně a jedná se o vraždy lidí co se mezi sebou znají.

• Nahlásit
  • Citovat
3193
9.3.16 15:54

:nevim: souhlasím s Přemkem, pokud mají podezření, tak o to víc nenápadní jsou při pátrání… Moc to prožíváš, to by člověk v Praze nesměl jít ani vyvenčit psa (Bydlím u Hostivařského lesa u přehrady a vážně nějak neprožívám „hrozící nebezpečí“, to aby se člověk bál jít i nakoupit a pokud možno se se zbraní namířenou na dveře zavřel doma :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
722
9.3.16 15:57

Chápu tě, člověk má strach, když se něco takového stane, navíc v jeho okolí, ale ven bych se vyjít nebála, natož když Vás bude víc, v noci bych se sama nepoflakovala ani kdyby se žádná vražda nestala.
A myslím si, že to byl někdo z okolí dívky, zhrzený přítel nebo tak něco, náhodné vraždy se stávají opravdu vyjímečně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.3.16 16:04

Moc to řešíš, lidé umírají neustále, ze všech možných příčin, a vražda je jedním z těch nejméně častých. Klidně ti může prasknut cévka v mozku a ty padneš mrtvá, nebo vyjdeš před dům koupit housky a přejede tě nametenej politik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2894
9.3.16 17:13

Řeknu to takhle, jestli se ti něco má stát, stane se ti to. Je jedno, jestli to bude ve dne nebo v noci, jestli to bude chlap jeden, nebo tři. Jestli tě jen zbijí nebo zabijí. Ale jasně, není dobré chodit tomu neštěstí naproti, takže nějaký respekt - nejít v noci sama kolem hospody (se špatnou pověstí) či nějakého „doupěte“ (ale skupinka bude v pohodě), mít u sebe třeba pepřák, ale zbytečně bych to nehrotila, člověk tomu neuteče :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1109
9.3.16 18:57

Nevim co ti krome normalni obezretnosti poradit :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3925
10.3.16 15:29

Mně osobně se šlo včera taky z noční těžce… Ale to je tím, že obětí byla bohužel moje spolužačka a tak mě to zasáhlo mnohem víc :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama