Vdaná a zamilovaná

BGH
122
20.2.20 20:28

Vdaná a zamilovaná

Mám dlouhodobý vztah, s manželem jsme spolu 12 let od mých 16, jeho 18. Byl můj první partner. Máme tříletého syna. Cca 2 roky mi přijde, ze už nám to neklape ( asi mou vinou, vždycky jsem vyvíjela aktivitu spis ja- teď nejdřív utahani, úzkostná porucha atd. Mateřství mě hodně změnilo), poslední pul rok je to velká krize, jsme spolubydlící a rodice, už ne moc jako partneři. A ja se teď zamilovala, je to jen platonicky, píšeme si a spis jde jen o moje představy, vlastně si nejsem úplně jista, jak to má dotyčný ( bývalý spolužák z gymplu, v současnosti dokonce na druhé straně světa ). Úplně silim, hormony no… nevím co delať… nutno říct, ze manžel vydělá, máme se dobre, o syna pečuje, nemělo by mi nic chybět, ale asi chybi… nejsem si jista, jestli chci borit rodinu,,, nějaké rady, napady… nikdy jsem to nezažila a nevím, co mám delat… a řekli byste tomu dotyčnému, co k nemu cítíte nebo? Snad aspoň někdo pochopi situaci a pomůže:-)) díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3471
20.2.20 20:37
@BGH píše:
Mám dlouhodobý vztah, s manželem jsme spolu 12 let od mých 16, jeho 18. Byl můj první partner. Máme tříletého syna. Cca 2 roky mi přijde, ze už nám to neklape ( asi mou vinou, vždycky jsem vyvíjela aktivitu spis ja- teď nejdřív utahani, úzkostná porucha atd. Mateřství mě hodně změnilo), poslední pul rok je to velká krize, jsme spolubydlící a rodice, už ne moc jako partneři. A ja se teď zamilovala, je to jen platonicky, píšeme si a spis jde jen o moje představy, vlastně si nejsem úplně jista, jak to má dotyčný ( bývalý spolužák z gymplu, v současnosti dokonce na druhé straně světa ). Úplně silim, hormony no… nevím co delať… nutno říct, ze manžel vydělá, máme se dobre, o syna pečuje, nemělo by mi nic chybět, ale asi chybi… nejsem si jista, jestli chci borit rodinu,,, nějaké rady, napady… nikdy jsem to nezažila a nevím, co mám delat… a řekli byste tomu dotyčnému, co k nemu cítíte nebo? Snad aspoň někdo pochopi situaci a pomůže:-)) díky moc

Otázka je co ti chybí. A pak je potřeba si uvědomit že když si s člověkem píšu tak možná nevidím jaký je doopravdy, ono je hrozně jednoduchý si toho co sedí na druhým konci zidealizovat, ale to neznamená že takový opravdu je :nevim: nakonec se taky může stát že si kvůli němu rozbiješ rodinu a přijde velký zklamání

Edit a taky nejspíš vztah doma ochladl a on je ten kdo ti lichotí a nutí tě připadat si líp

Příspěvek upraven 20.02.20 v 20:41

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
537
20.2.20 20:40

Tak tohle přijde možná v každém dlouholeté vztahu, ne? Že někdo nový zaujme, líbí se ti. Radila bych srovnat si priority a dle toho se chovat. V první řadě řeš, co ti doma chybí, co bys potřebovala, co se s tím dá dělat (např. zvýšit intimitu společnou sprchou každý den, společným usínáním, dítě dát na hlídání a mít prostor pro sebe/vás, nový spolecny koníček pro vás, „rande“). Záleží, co manžel, jestli vidí „odumirani“ partnerské roviny… A jestli mu to chybí taky.
Já osobně bych nic neříkala spoluzakovi, brala to jak poblouzneni a spíš se snažila doma najít to, co mi kdysi imponovalo, proč jsem se zamilovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26786
20.2.20 20:43

@BGH dej se dohromady, klidně si se spolužákem piš dál, ale na cukrování máš manžela. Tj. nový elán, který máš díky spolužákovi si „vybij“ doma. Může vám to vztah zlepšit. Hlavně ať nic nepraskne, to by byla neskutečná hloupost z tvojí strany. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
609
20.2.20 20:44

Sama jsi to napsala. Tvuj muz byl tvuj prvni. Pokuseni jednou prijit muselo.
A ja ti preju, at to pro vas dopadne dobre. Nekdy kdyz spolu dva lide dospivaji a vyrustaji ve vztahu, cesty se rozdeli. Je jasne, ze clovek je jiny v 16 nez ve 30… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
20.2.20 20:48

Treba jsem mimo…neziju s vami a asi to ted zlehcim, ale pokud te manzil nebije, nepije, nepodvadi a neni jiny zavazny duvod proc jit od nej pryc (krom toho, ze te to momentalne nebavi) tak potom je to cele pitomost. Ublizila bys nekolika lidem a nejvic sobe. A proc? Kvuli chvilkovemu poblazneni? Nebo se ten muz hodla vratit a zacit s tebou a tvym synem zit novy zivot? A ani to neni zaruka, ze to bude cajk. Tenhle novy je neokoukany, ale pak se taky okouka a co pak? Jasne ted jsi poblaznena, mozna mas pocit, ze si te nekdo vic vsima je to nove, prijemne atd., ale tvuj muz je podle toho co pises spolehlivy, lety provereny a o syna se stara, takze z meho pohledu hloupost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23349
20.2.20 20:52

@BGH
Utnout kontakt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
20.2.20 21:06

Také bych zapracovala na rodině. A utla bych kontakt dokud je čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4314
20.2.20 21:15

Asi takhle ti to řeknu - nepouštěj se do žádných větších akcí, dokud nebudeš schopná zase přemýšlet hlavou. Nějaký písmenkování přes půl planety a ty kvůli tomu dáváš do placu rodinu se zřejmě spolehlivým hodným chlapem :nevim: Tak je třeba trochu nudnej a okoukanej, no a co, na tom se dá pracovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1671
20.2.20 21:28
@BGH píše:
Mám dlouhodobý vztah, s manželem jsme spolu 12 let od mých 16, jeho 18. Byl můj první partner. Máme tříletého syna. Cca 2 roky mi přijde, ze už nám to neklape ( asi mou vinou, vždycky jsem vyvíjela aktivitu spis ja- teď nejdřív utahani, úzkostná porucha atd. Mateřství mě hodně změnilo), poslední pul rok je to velká krize, jsme spolubydlící a rodice, už ne moc jako partneři. A ja se teď zamilovala, je to jen platonicky, píšeme si a spis jde jen o moje představy, vlastně si nejsem úplně jista, jak to má dotyčný ( bývalý spolužák z gymplu, v současnosti dokonce na druhé straně světa ). Úplně silim, hormony no… nevím co delať… nutno říct, ze manžel vydělá, máme se dobre, o syna pečuje, nemělo by mi nic chybět, ale asi chybi… nejsem si jista, jestli chci borit rodinu,,, nějaké rady, napady… nikdy jsem to nezažila a nevím, co mám delat… a řekli byste tomu dotyčnému, co k nemu cítíte nebo? Snad aspoň někdo pochopi situaci a pomůže:-)) díky moc

Chceš se vyřadit hledáš vzruso.ale i kdyby tak by si litovala. Muž je jistota a Ty to víš. spoluzak tě omrzí když najde svou lásku života.
Já jsem vdaná a vždy tam byl v hlavě the rock teď i mamoa. Naštěstí nikdy je neuvidím. :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.2.20 22:27

@Russet první žádná rada. Aspoň na čas. A on dělat zbytek rad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2129
20.2.20 23:39

„Proč jsem si jen nevzala "Pištu Hufnágla“…

pro mladou generaci - starý kreslený seriál o Pepovi Smlolíkovi a jeho rodině (něco jako Simpsnovi)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26786
21.2.20 06:01
@Josef_t píše:
„Proč jsem si jen nevzala "Pištu Hufnágla“…pro mladou generaci - starý kreslený seriál o Pepovi Smlolíkovi a jeho rodině (něco jako Simpsnovi)

To je přesný. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6334
21.2.20 06:27

Chodíš do práce? Přijde mi, že se nudís a pálí te dobre bydlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama