Vdaná ale miluji jiného

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.11.19 07:28

Vdaná ale miluji jiného

Ahoj holky :kytka:
Nevím jak začít vždy jsme si myslela ze s partnerem s kterým jsem strávi cely život byl moje první opravdová láska. Jsme spolu 5 let z toho 2 manžele a máme skoro 2 letého syna, partner je skvělý otec perfektní parťák pro malého ale o to je horší manžel. Žijeme spíše vedle sebe než spolu, jsme více kamarádi než partneři. Hádáme se každý den ale naše hádky jsou spis o ho*nu a mají velmi krátké trvání. Jenže posledního půl roku už to začíná být velmi nesnesitelné, manžel začal hodně pít skoro každý den chodí do hospody nebo za kamarády a me si vůbec nevšímá (oba dva pracujeme, syn bývá přes týden v jeslích nebo u babiček) a začíná být značně agresivní, nedá se na něm v ničem spolehnout, často mi lze. Mám ho rada ale už ho nemiluji beru ho spíše jako velmi blízkého kamaráda, před 3mi měsíci se vše ještě více zkomplikovalo když jsem byla měsíc na dovolené v zahraničí ( manžel nerad cestuje) tam jsem se náhodou seznámila s pro me dokonalým mužem, ochotný, milý, pozorný no proste muž s velkým M. Viděla jsem se sním velmi často a velmi rychle se do něho zamilovala a i po mem návratu z ciziny jsme stále v kontaktu.
Jenže kvůli nějaké zamilovanosti nechci riskovat své manželství mám strach co když to nevyjde, ale na druhou stranu nevím jestli dokážu fungovat ve vztahu bez lásky.
Vše je ještě komplikované tím že muž do kterého jsem zamilovaná je cizinec, jenže svou budoucnost si sním dokážu představit zatím co s manželem ne.
Nějaké rady, zkušenosti? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1236
21.11.19 07:45

Na cizince zapomeň, moc komplikací. Najdi si tuzemáka. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2686
21.11.19 08:19

A ten cizinec má manželku? Ví, že máš syna?
Já nevím, já bych asi v nefungujícím vztahu (manželství) nezůstávala… Nakonec to odnese stejně to dítě… Ono vycítí, že se s rodiči něco děje a dřív nebo později se stejně začnete hádat i před tím malým…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11785
21.11.19 08:21

Taky bych na cizince zapomnela. Je jasny, ze na dovooleny, kde nejsou zadny povinnosti, bude vsechno vetsinou uzasny a slunickovy. Ale realne by sis mohla slusne namlet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11785
21.11.19 08:21

A s manzelem bych to nak resila bez ohledu na cizince.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11649
21.11.19 08:37

Holka, ty nemilujes jineho, ale svou vlastni predstavu o nem.
Dovolena, cizinec, idealizace a projektovani svych predstav do nekoho, kdo muze (a pravdepodobne i bude) v realite vsednich dni, kdy se resi penize, slozenky, nakupy atd., uplne jiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.19 08:40

@ontarova.stara když ono to nebyla úplně dovolená ale proste jsem měsíc a něco bydlela v zahraničí a cestovala

• Citovat
  • Nahlásit
11649
21.11.19 08:47
@Anonymní píše:
@ontarova.stara když ono to nebyla úplně dovolená ale proste jsem měsíc a něco bydlela v zahraničí a cestovala

Ale i tak z toho nemuzes rict, ze by ten zivot s nim byl lepsi. Na to bys ho musela lepe poznat a predevsim i v momentech, kdy to tak slunickove neni. Ty zacatky (navic podporene mistni atmosferou) jsou vzdy krasne. Tolik jen k tomu cizinci, co se tyka manzela, to musis asi vedet sama, je-li to docasna ci hloubejsi krize a je-li tam nejaka moznost napravy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30301
21.11.19 08:47
@Anonymní píše:

Mas dvoulete dite. Zapomen na cizince, to je hloupost. Chces se snad vzdat ditete, nebo mu uplne sebrat otce? Pochybuju, pokud to neni nekdo, kdo se touzi dostat do Evropy stuj co stuj, ze by se chtel stehovat do CR. Za mesic nikoho nepoznas, to je nesmysl, nemuzes vedet, jestli by to vubec fungovalo. Zacni pracovat na vztahu s manzelem, zajdete do rodinne poradny, vase dite za to nemuze a nezaslouzi si to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11785
21.11.19 09:03
@Anonymní píše:

tak mi spíš přijde, že seš další taková, co se zblbla do nějaký představy a nesouhlasný názory nebo střet s realitou tě nezajímá a furt si budeš hájit tu svou představu všemožnými způsoby :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1403
21.11.19 09:04

A odkud je ten cizinec?
Dle mého to není láska jen poblazneni z neznámého :) to tě přejde. Utni kontakty a věnuje se synovi zkusit zapracovat na manželství a když to nepůjde najdi si jiného, ale Čecha.. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4957
21.11.19 09:12

Ty jsi určitě troll nebo jsi značně nablblá. Jedeš na měsíc do ciziny, když máš doma dvoulete dítě a tam si užíváš, cestuješ. Doma necháš dítě s agresivním alkoholikem a ještě se tam zamiluješ do nějakého cizince. U těch cizinců je to tak, že oni vědí jak na to a co říct. Tak si nedělej zbytečné iluze. Řeš situaci hlavně doma s manželem nebo se rozveď a neutikej od problémů, jako matka by měl být v hlavním zájmu tvůj syn a to aby vyrůstal ve zdravém prostředí. Tak se prober.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4957
21.11.19 09:16

Jedno moudré přísloví říká „je lepší litovat věcí, které jsme udělali, než těch které jsme neudělali“. Takže bych to viděl začít románek s cizincem a s manželem to ukončit. Hlavně prosím, cizince netahat do Česka!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
174
21.11.19 09:20

Ano, jak už tady psaly mnohé, cizince vymazat. Na dovolené je všechno super, reálný život po boku druhého se všemi klady a zápory je úplně jiný. U cizince můžete hledat vše, co Vám chybí u manžela. Pořešila bych to s manželem (mluvila jste s ním o tom, že Vám např. vadí časté návštěvy hospod atd.?) Já jsem ve stálém vztahu 7 let a už se mi stalo, že jsem byla poblblá do jiného, ale nějak jsem věděla, že tam hledám, co mi chybí u partnera. I když je to silné a člověk má pocit, že tomu nejde vzdorovat, tak to není pravda. Pokud je to s manželem tak špatné, odejít můžete vždy, ale ne utíkat za svou představou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3913
21.11.19 09:42

Na cizince bych zapomněla, to zavání tak akorát komplikacemi. Spíš by ses měla zamyslet nad svým stávajícím vztahem. Pokud manžel pije a začíná být agresivní, byl by to pro mě hooodně zdvižený prst. Čím dřív to začnete řešit, tím líp. Chce anebo bude ochotný on to vůbec nějak řešit? Mluvila jsi s ním o tom, že máte asi problém?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat