Vdaná, těhotná a přece se cítím sama

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.19 22:29
Vdana, tehotna a prece se citim sama

Ahoj, znate to nekdo? Jsem vdana, momentalne v 9.mescici tehotenstvi a citim si se sama. Manzela zajímá spis telefon, nez ja. Vubec se o me nezajima. Nezeptá se, jak se mam. Pripada mi, ze jsem mu jedno. Mam vsechno a nic. Prosím anonym

Reakce:
zuzikka
Ukecaná baba ;) 1297 příspěvků 12 inzerátů 15.03.19 22:32

Jak se znám, tak bych mu ten pod*lanej mobil vyhodila z okna, kdyby mě kvůli němu zanedbával :cert:

Uživatel je onlinemrav
Nadpozemská drbna 26415 příspěvků 15.03.19 22:40

Ahoj. Jsem vdovec, mám tříletou dceru. Pokud si potřebuješ jen pokecat, klidně mi napiš. :mavam:

e-Surfařka
Zasloužilá kecalka 828 příspěvků 15.03.19 22:44

Že je to zas určitě ten blb,kterej po deseti letech a odeslání na potrat dítě („zatim“) nechtěl? Tak ten dítě a rodinu prostě nechce,vynutit to nejde :nevim:

Calendulka
Kecalka 291 příspěvků 15.03.19 22:45

Tak mně jeden člověk nestačí. A asi ani dva. Mít chlapa a dítě je super, ale stejně mi něco chybí :nevim: Prostě ty kámošky nebo i kámoše (kterých není moc) potřebuju :srdce: Nejsem úplně ten typ člověka, který nepotřebuje kolem sebe lidi ;)

https://www.novinky.cz/…radky-353478

muffin98
Kecalka 156 příspěvků 15.03.19 22:46

Hormony, já jsem v 8. měsíci a pocitů mám spoustu, jestli to bylo předtím ok, tak počkej po šestinedělí, mělo by se to srovnat. Ted mi vadí úplně vše, u manžela mám pocitů taky milion, přitom reálně si uvědomuju, že mám doma poklad, jen mě rozčiluje věcma, které mi normáně nevadí.

e-Surfařka
Zasloužilá kecalka 828 příspěvků 15.03.19 22:54

Jinak teda komu není rady…Jako tenhle sobec má rád jenom svůj klid,odejít od něj před těma deseti lety bylo pozdě. V lepšim případě vás s dítětem bude ignorovat, v horšim deptat.

Pokud by tahle diskuse náhodou nepatřila k tomu,co myslim,tak se omlouvam za OT, ale na 99% to ten s desetiletym vztahem,co se na dítě necítí,je,že jo? Jak tu už jedna navazující diskuse o tom,že se partnerka cítí sama,protože těhotenství ignoruje a není za něj rád,byla…

Calendulka
Kecalka 291 příspěvků 15.03.19 23:02

Víš co? Nevím, jak to s chlapem mezi sebou máte… Ale vem ho k porodu. Můj chlap měl pak ke mně neskutečný respekt a myslím, že i dceři si vytvořil hned v začátcích vztah, když jí přestřihl pupečník apod. Chlapům někdy ty věci ohledně rodičovství dochází později. Ale ten porod je myslím dostatečný otřes. Občas jsem slýchala z okolí, že můj chlap je poloviční děcko apod. Ale on dospěl. Nebylo to hned. Porod. To mu něco došlo. A postupně, jak dcera začla mluvit a tulit se k němu… Je úplně úžasný táta, co by se rozkrájel :* Zkus mu navrhnout nějakou aspoň trochu zajímavou aktivitu a počítej s tím, že za pár týdnů či měsíců to zas bude jinak… Holt s dětmi to bývá pestré no ;) Ale ono si to sedne :srdce:

Aradhell
Ukecaná baba ;) 1117 příspěvků 15.03.19 23:14
@Anonymní píše:
Ahoj, znate to nekdo? Jsem vdana, momentalne v 9.mescici tehotenstvi a citim si se sama. Manzela zajímá spis telefon, nez ja. Vubec se o me nezajima. Nezeptá se, jak se mam. Pripada mi, ze jsem mu jedno. Mam vsechno a nic. Prosím anonym

Spatny výběr partnera, ze zkušeností z okolí to s miminem bude jen a jen horší, vcas si s ním promluv a res to, dokud to jde

Akinorewa
Povídálka 36 příspěvků 16.03.19 08:30

Ahoj, nemůžou za to spíše hormony? Já jsem taky byla strašně přecitlivělá, vztahovačná, všechno mě rozplakalo a cítila jsem se hrozně osamocená. Potřebovala jsem neustálý kontakt s manželem, dotyky a aby mě ujišťoval, jak moc mě a miminko má rád. Nepotěším Tě tím, že v šestinedělí se to ještě zhoršilo. Řekni mu o svých pocitech. Pokud Tě má rád, tak to pochopí a bude se snažit. Chlapi jsou většinou v těchto věcech natvrdlí. :srdce:

Váš příspěvek
Reklama