Reklama

Vdávám se, všichni si z toho sedněte na zadek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SCAPDFG
Povídálka 39 příspěvků 06.09.18 16:24
Vdavam se, vsichni si z toho sednete na zadek

Meho pritele sestra se vdava na ostrove Santorini. Potom co sve zasnoubeni obrecela v telefonu mamince, od ktere se to muj pritel taky dozvedel. Bylo oznameno misto, od svatby na lodi se upustilo a doslo na svatbu na ostrove Santorini. Tak jsme zacali obhlizet ubytovani a letenky. Z mista kde zijeme to vse smerovalo k castce asi 50.000kc pro dva na ctyri dny. Plus utrata, tak asi spis 60.000kc. Problem pro me byl v letu, to co se nabizelo byly 9ti hodinove lety s dvema nebo jednim prestupem. Vstavat ve dve rano, jet na letiste, odlet v 6, prestup, a prilet. Pro me hruza, cena 15.000kc za letenku. A ty podminky letu, me se dela dost spatne. Tak jsem si postezovala neveste a co jsem nedostala za odpoved…„pamatuj si ze to je moje svatba a ne tvoje dovolena“. Vazne jsem premyslela, ze takhle ja nepojedu, me se vazne dela z dlouheho cestovani spatne. Dalsi co se me dotklo byla poznamka k ubytovani, a to ze kdyz to tedy neni moje dovolena, tak muzeme prespat ty ctyri dny v hostelu (co jsem tak videla to znamena 10 posteli v jednom pokoji a podobne). To se tedy devce prepocitalo, ja v hostelech nespim. Rekla jsem to pritely, samozrejme se me to fakt dotklo, ze oni maji relativne exkluzivni svatbu a my, nejblizsi rodina, ma spat a cestovat takto. Hlavne abychom tam byly jako kulisa, ale jak se budeme citit, to ji bylo fuk. Trochu to prehnala, vysledek, pritel jede z nutnosti na 2 dny, a to maji hezky vztah, ja zustavam doma. Ostatni svatebcane taky nejedou vsichni ve dvou, nekteri to resi tak, ze si udelaji dovolenou. My ne, mame cerstve kote, tak jsme nechteli na dlouho. Ja nejedu z financnich duvodu. Kazdopadne to co jsem chtela timto pribehem rict je, ze ja si nedokazu predstavit ze bych se takto chovala me svatebcanum…Spi kde chces, dolet jak chces, hlavne se dostav jelikoz JA se vdavam. Nekterym nevestam se vazne zatmiva mozek, kdyz se tedy konecne vdavaji. To ja bych neudelala.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 16:28

Teda ja se vdavat nekde v zahraničí (u more ci oceanu), tak to beru jako jen JA A ON, nikdo jiny, zadni svatebcane,… pochopili jste to dobře?

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27284 příspěvků 9 inzerátů 06.09.18 16:28

To uz tak byva, ze svatba je zenicha a nevesty a ostatni jsou kulisa…

rena621
Ukecaná baba ;) 1230 příspěvků 06.09.18 16:28

Sestra to moc proziva ????. Ja bych nesla kdyby mi neco takove rekla. Chorvatsko by jim nestacilo??? @SCAPDFG

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62911 příspěvků 3 inzeráty 06.09.18 16:31

Nechapu problem, je to jejich svatba a vase rozhodnuti jak a zda poletite a kde se ubytujete… Nebo si cekala, ze ti zaplati lezenky a ubytování?

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27284 příspěvků 9 inzerátů 06.09.18 16:31

@SCAPDFG a oni vylozene chteli, at tam letite s nimi?

vejilka
Závislačka 4428 příspěvků 06.09.18 16:35

Je to jejich svatba, já bych třeba taky nešla z fin. důvodů a to by se na mě mohl každý zlobit jak chtěl. Předpokládám, že nevěsta počítá, že všichni nepřijdou ne? Já třeba pochopím takovou svatbu se svědky. Ale tahat tam celou rodinu, kde si zaplatí neskutečné peníze za letenky a já nevím co všechno je masakr.

Janasas
Kelišová 5244 příspěvků 06.09.18 16:36

No těžko říct.. Třeba , to cestování. Možná ansi nejde se tam jinak dostat, prostě je to daleko .. I kdyby chtěla, tak osobní ledatlo vám nedá..
Já toto mco soudit nechci, protože vím, jak jsou svatebčané vymýšlivý, tak se tě nechci dotknout.. Ale já si pamatuji, jak mě omrčeli i blbé jídlo. Jedni nechtěli svíčkovou, že to nejí, druzí, že nemámdávat zelí- knedlo vepřo, že je tam kojících- zelí a většinu dětí to nejuí, že to a ono.
Bud bych jela, že chci vidět svatbu a podpořit svatebčany, nebo nic.. Jako já tady, když jsem někde jela, tak jsme taky bydleli v chatce, když jsme jeli přes půlku republiky a neřešila jsem to.. HOtel jako takový, pokud by nebyl špinavý bych neřešila vůbec..

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 06.09.18 16:38

Osobne bych neletela, kvuli financim, za ty mi cizi svatba nestoji. Poprala hezkou svatbu a vic to neresila.

SCAPDFG
Povídálka 39 příspěvků 06.09.18 16:40

Neni to ale trosku sobecke zvolit si toto misto a cekat ze ostatni zapomenou na svoje potreby a limity a prijedou at se deje co se deje.

lachtanice86
Kelišová 6014 příspěvků 06.09.18 16:41

Ale svatba je její a ženicha. Seš si jistá že jsi to pochopila dobře a byla to pozvánka?

vejilka
Závislačka 4428 příspěvků 06.09.18 16:43

@SCAPDFG A co vůbec rodiče? Jsou na tom fin. dobře? Mohou si tu cestu dovolit? Kolik tam bude mít lidí?

Jana525
Závislačka 4817 příspěvků 06.09.18 16:43
@SCAPDFG píše:
Neni to ale trosku sobecke zvolit si toto misto a cekat ze ostatni zapomenou na svoje potreby a limity a prijedou at se deje co se deje.

A jses si jista, ze pocitaji, ze vsichni prijedou ? To by museli byt blazni, ne ?

SCAPDFG
Povídálka 39 příspěvků 06.09.18 16:44

Presne. To je presne muj postoj. Mluvime tu o 60.000 za ctyri dny. Nic moc investice, tedy pro me. Pritel letet musi a ja ho podporuju. :*

vejilka
Závislačka 4428 příspěvků 06.09.18 16:44
@Jana525 píše:
A jses si jista, ze pocitaji, ze vsichni prijedou ? To by museli byt blazni, ne ?

Nechtěla bych být svědkyně :lol: :lol: :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >