Vdechování pití a zakuckávání

1.9.20 02:52

Vdechování pití a zakuckávání

Ahojte maminy. Malému je 7,5 měsíce, měsíc je na přkrmech, to nám celkem jde, záleží jak mu chutná :lol: problém ale u pití. Kojím zatím často, takže dehydratace se zatím nebojím, ale co do budoucna :nevim: Zkoušela jsem podat vodu nebo čaj různými způsoby - na lžičce, klasickou flaškou s dudlem, ale i otevřeným hrníčkem. Problém není tekutinu do pusy dostat.. Je vidět, že hlavně ze lžičky i z hrnečku chce, je natěšený, co dostane. Pak ale nastane to, že má vodu v puse a neví co s ní. Jako by zapomněl, že umí polykat, začne vodu vdechovat a samozřejmě se zakucká. :( Zkouším vždy nabízet třeba 10× hned po sobě, ale u každého polknutí to stejné. Pak to vzdávám. Zkoušela jsem i různé polohy. Mám objednanou lahvičku s brčkem, ale obávám se, že tím se náš problém nevyřeší :roll: Už me nenapadá, co zkusit. Máte některá podobnou zkušenost? Co pomohlo? Díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16234
1.9.20 08:20

@Zuzka.a.mimi v 7,5 měsících je hrozně brzy na to, aby pil z otevřeného hrnku, já jsem dávala normálně pití z kojenecké láhve, později jsme přešli na různá ta pítka, z hrnku pila až po 2 narozeninách a to ještě ne pořád

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1946
1.9.20 08:25

Není pozdě na hrnek. Jen bych to vyměnila za panáka, tím se začíná líp. Některé mámy vůbec nepoužívají lahvičky a různé dudláky. Metoda blw taky propaguje hrníčky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.9.20 13:14

No jak jsem psala, problém není v tom, čím to podám, ale jak docílit toho, aby to polknul a nedusil se mi každým loknutim :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
187
1.9.20 20:03

Mám to trochu podobně, 10m. Ale on se nezakucká, on to prostě nasaje do pusy a pak mu to z ní prostě vyteče nazpět. No dávám tomu čas. Mám zkušenosti, že jsem vždycky nervovala, že něco nedělá a měl by a bylo to opravdu zbytečný. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama