Ve 14 dětská gynekologie? Kde v Ostravě?

Anonymní
1.1.19 14:31

Ve 14 dětská gynekologie? V Ostravě kde?

Prosím máte zkušenosti..dcera buded mít 15 let a již 3 měsíce nemá menzes..předtím měla asi půl roku celkem ok. Kam volat..dětská gynekologie nebo dospělá? Nebo ještě nechat být že se to upraví samo? :nevim: Zhubla před několika měsíci asi 3 kg a menzes nemá. Jí normálně, krev jí brali vše ok.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

596
1.1.19 14:34

Jdete urcite na gyndu, necekejte. Ve fakultce je detska gynekologie, berou slecny az do 19 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3553
1.1.19 15:00

Vůbec se nelekejte. Vaječníky ještě nefungují jak by měly proto menzes u mladých dívek je nepravidelná občas vynechá nebo se projeví pouze ve formě špinění, silnějšího výtoku, někdy i vícekrát za měsíc. Gynekologa bych řešila pokud by menzes nedostala vůbec ve věku 16 a výše. Pokud nemá žádné gynekologické potíže ke gynekologovi vůbec nemusí. První návštěva gynekologa by měla být pouze v případě mykózy, nebo jiných potíží, po prvním pohlavním styku, pokud by jste řešila vakcinaci na HPV virus, kožní problém - akné, předepíše antikoncepci. Doporučuji si nechat napsat vašim gynekologem nebo dět. lékařem acidum folikum. Ta by měla dceři určitě pomoci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2817
1.1.19 15:01

Já jsem byla v 15 už na dospělé gyndě,(mamka mě přivedla ke své) doktorka byla přívětivá, a když nebyl sex dělala jen vyšetření ultrazvukem, pohmatem…Když už nejde o úplné dítě, tak zde je spíše o přístup ne?, milý může být doktor/ka i na dospělém, a pokud ho znáte tak se sním taky můžete domluvit, upozornit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6244
1.1.19 19:26

Ty chceš přímo doporučení na konkrétního lékaře? Moje dr. se věnuje i dětem, http://www.mudr-stastna.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama