Ve 14 letech 14 denní menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

terezanick20
Nováček 4 příspěvky 02.01.18 11:25
Ve 14 letech 14 denní menstruace

Dobrý den. Měla bych prosbu. Je mi 14 let a menstruaci jsem jednou neměla. Teď ji mám už dva týdny(14 dní) nevim což s tím mám dělat? Jestli je to normální? :( :nevim:

Reakce:

AstraG
Závislačka 4417 příspěvků 02.01.18 11:38

Asi ale špiníš ne? To se může stát. Pokud je to silná mestruace s jasnou krví, navštiv lékaře.

terezanick20
Nováček 4 příspěvky 02.01.18 11:43

@AstraG
Menstruaci mám normální nešpiním.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 02.01.18 11:58

@terezanick20 dojdi si k Dr, při problémech se chodí i při ms

AstraG
Závislačka 4417 příspěvků 02.01.18 12:01

@terezanick20 Tak v tom případě si dojdi k doktoru. Zřejmě ti napíše něco na zastavení.

Saarka_O
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 02.01.18 12:16

@terezanick20 ze začátku jsem to mívala hooodne rozhozene - týden, pak třeba 2 dny klid a pak zase krvácení a zase pár dní klid… a zrovna bylo léto, tak to bylo pěkně naprd. Doktorka mi dávala ascorutin na snížení krvácení a pak i hormony - norethisteron na srovnání cyklu.

Saarka_O
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 02.01.18 12:17

Takže určitě se zajdi poradit a samozřejmě to prober i s mamkou nebo nějakou jinou blízkou ženou :palec:

terezanick20
Nováček 4 příspěvky 02.01.18 12:55

Děkuji moc :D

Netopirek
Echt Kelišová 7901 příspěvků 02.01.18 13:02

U mě 14 dní normální když během MS sportuji a nebo jsem jinak fyzicky víc aktivní. Ale já mám normálně 10 dní

prcekniky
Závislačka 3362 příspěvků 02.01.18 16:49

Jak píšou holky, ideálně si zajít na gynekologii. Zřejmě to bude nějaká hormonální nerovnováha. V Tvém věku nic neobvyklého :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Vůbec jsem ho nechtěla. Šafářová promluvila o prvním setkání s Plekancem

Tuhle partnerku by mu každý hokejista mohl závidět! Ačkoliv se Lucie Šafářová... číst dále >

Konec pohádky u Petra Vojnara: Moderátora opustila matka jeho syna

Když se moderátor Petr Vojnar na konci září na Facebooku podělil o informaci,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >