Ve 2 letech si najednou začne zakrývat hlavu dekou

120
26.7.20 23:05

Ve 2 letech si najednou zacne zakryvat hlavu dekou

Maminy setkala jste se některá s tím, ze 2 lete dite si začalo, když usina, zakryvat hlavu dekou. Ja vim, ze to dělají mimča ale u takhke velkyho ditete jsme to nikdy neslyšela. Je pak uplne splavena. Nadavam ji, furt ji odkryvam a ona se zas zakryje. Nechápu proč to začala dělat. Ja ji tu deku i sebrala dneska a az ted kdyz usla jsme ji prikryli jen nohy. Bojím se aby se neudusila…navic je uplne pečená, po obědě vstala a vlasy mokry jak kdyby se koupala, obleceni durch, polštář taky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26542
26.7.20 23:15

Syn tak usíná dodnes (6 let). Prostě jak usně, tak ho odkryju. Kdybych mu to nedovolila, spát nebude. Kdybych mu sebrala deku, tak by byla scéna. A ano, potí se hrozně.
Ve 2 letech se podle mě už neudusí, to už má dobrý pud sebezáchovy.
Mně se dodnes spí nejlépe s něčím na hlavě. Mám na to malý polštářek. Spím tak, co si pamatuju. Samozřejmě usnu i bez, ale příjemnější je pro mě mít něco na hlavě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1639
26.7.20 23:24

Tak pockej az usne a deku ji vem..

Moje dvouleta ted dostala svou prvni cyklohelmu a tak se ji libi, ze v ni chtela vcera usinat :mrgreen:. Pockala jsem, az usne a helmu ji sundala. Take mela uplne mokre vlasy, ale v pokoji mame teplo, tak jsem se prochladnuti nebala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
753
27.7.20 00:02

Syn ma skoro dva roky a dela to pokazdy. Ale vypozorovala sem, ze ted vic v lete, nevim jestli mu vadi vic denniho svetla a tohle mu pomuze usnout. No nicmene ho necham usnout a pak ho “odhrabu” :D a normalne prikryju. Deku mu vzit nemuzu, to by byla scena a neusnul by. Tak se tim netrapim, myslim ze dvoulete dite se ti uz jen tak neudusi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2077
27.7.20 00:31

Zkusila bych nabidnout latkovou tetra plenu, jestli by ji nestacila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.7.20 20:12

Potřebuje pocit bezpečí, hádám, že usina ve své postýlce a ve svém pokojíčku. neber ji tu deku, bereš ji tím jistotu. Až usne, tak ji odkryj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama