Ve 20ti potřetí neplánovaně těhotná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.18 11:18
ve 20ti potřetí neplánovaně těhotná ????

Ahoj maminky…je mi cerstvoch 20. Jsem vdaná máme 2 male deti a ano vím ze jsem začala brzy ale to je jiná věc už druhé tehu nas prekvapilo jelikož manžel mel zdráv. problemi a nemel byt plodný ted ma mala 9mesicu a já i pres antiko jsem opět v 5tydnu. Jsem blázen nechat si ve 20ti třetí mimo? Ale bojím se jestli zvládnu dt to pryč. Nevím co ted…nechtela jsem aby se mi toto někdy stalo…???? jsem úplně v pasti tak prosí o názory dekuji

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reakce:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34066 příspěvků 05.01.18 11:20

A kdy jindy, než ve dvaceti :-)

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1935 příspěvků 2 inzeráty 05.01.18 11:24

A co tady chces slyset? Pokud mate zazemi a manzel to financne zvladne, tak bych si i treti dite nechala. Budes aspon mlada maminka. A proboha se priste lip chrante.

Ivčis
Závislačka 3751 příspěvků 05.01.18 11:25

Asi v tom problém nebude. Když už máš dvě děti a staráš se o ně tak třetí tě nějak nevytrhne. Navíc prý třetí děti bývají za odměnu :lol: :jazyk:. Tak hodně štěstí

AstraG
Závislačka 4398 příspěvků 05.01.18 11:26

Do cca 45 dlouhá doba, máte velký dům? :lol:

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 05.01.18 11:28

Promiň, ale ve 20 třetí dítě? Netvrď nám, že jsi poctivě brala antikoncepci a otěhotněla. Nevěřím…
Budeš všem pro smích.

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1119 příspěvků 05.01.18 11:29

Pokud to finančně i vztahově zvládnete, proč bys měla být blázen? Anebo jak píše Pudloslava, kdy jindy by to bylo lepší? Ve 40 určitě ne :-D

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1531 příspěvků 05.01.18 11:30

A jakto, ze antikoncepci nakonec můžeš brát?
Ja osobně bych o potratu vůbec nepremyslela, ale každá jsme jiná.

Borůvka1990
Kelišová 5435 příspěvků 05.01.18 11:30

Nelíbí se mi fráze jako že manžel měl být neplodný a já přes antinu… Občas je fajn přiznat si, nebrala jsem antinu pravidelně a podobně… Ale budiž.

Jsi mladá, plná síly, tak proč ne. Sama jsem měla první ve dvaceti, druhé ve dvaadvaceti, taky jsem se bála toho, že se z toho stává pravidelný rituál :lol: Naštěstí nestal, chce se to ale víc chránit. Neuvažovala jsi o tělísku, nebo anti injekcích? Má to dlouhodobý účinek.
Tedy pokud nechceš mít 6 dětí :lol:

Děti budou blízko u sebe věkem, je to náročné ale má to spíš výhody než nevýhody. Až Ti bude 30, budeš mít děti samostatné a zároveň budeš stále mladá, nebudeš mít pocit, že Ti něco uteklo. Pokud jste na tom finančně ok, tak není co řešit :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.18 11:32

Tak jako s ochranou snad od toho jsem brala antikoncepci jako jo vím ještě je tu kondom ale když mi to dělá zle…a nevím co chci vlastně slyšet možná to ze nejsem úplně silena mít ve 20ti tri deti..na jednu stranu sem mlada asi to dobre zvládnu na druhou si připadám jako blázen… :,(

Markéta80
Hvězda diskuse 39691 příspěvků 05.01.18 11:32

Tak alespoň nemáš problém s plodností :mrgreen: Co otec dítěte? Na potrat bych nešla, jen to bude záhul :lol: A pak to chce teda nějakou pořádnou antikoncepci at za chvilku nemáte malou školku :mrgreen:

truelly
Závislačka 2722 příspěvků 05.01.18 11:32

Ahojky mam 8mi měsíční holčičku kojim jiz jen v noci od 6 měsíce první měsíc Ms byla sice slabá ale byla.Antiko neberu nemohu. Nyní již 5dni spozdeni bolest v podbrisku jak na ms bazální teplota 36,8 bělavý výtok a neprijemne pocity při kojení bolest bradavek. A taky sem poslední dny nějaká přecitlivělá. Test ukazuje negativní tehotenstvi ale mela jsem to tak i u první dcery. Myslíte ze to muze byt trhu k dr jdu až za 5dni ale sem desne nervozni??? dekuji

Tak byla nebo nebyla? Tohle jsi psala v minulé diskuzi. Já třeba po druhém porodu během první menstruace běžela k doktorce pro tělísko a do té doby jsme se chránili, tak mám dvě děti, které jsem vždy chtěla a jsem spokojená.
Pokud si dítko necháte, tak hlavně pořeš antikoncepci…Marie Terezie měla dětí 16…

Tichošlápek
Extra třída :D 10146 příspěvků 05.01.18 11:33

Neřešila bych věk, ale finance, postoj manžela, plány do budoucna.

pikola
Neúnavná pisatelka 19087 příspěvků 05.01.18 11:33

Mě by zajímalo, co to bylo za antikoncepci :think:

Ivčis
Závislačka 3751 příspěvků 05.01.18 11:33
@AstraG píše:
Do cca 45 dlouhá doba, máte velký dům? :lol:

Myslela jsem na to samé :mrgreen: Ačkoli jsme taky mladá maminka(tak jako všechny tady :mrgreen: ) tak mám taky někdy strach že budu rodit až do přechodu.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Za 50 až 100 let se podle vědců začne válčit o vodu! Kde dojde ke konfliktům?

Globální oteplování nebezpečně pokračuje, v Česku jsme to ostatně během léta... číst dále >

Daňoví poplatníci kritizují cestu Harryho a Meghan: Nejste sakra na líbánkách!

Roli národních miláčků plní opravdu dobře. Princ Harry (34) s Meghan Markle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >