Ve 28 letech nevyřáděný

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 14:43
ve 28 letech "nevyřáděný"

Prosím o anonym, je to citlivé téma.

Partner mě podvedl, plánovaně…odešla jsem, párkrát jsme se ale viděli, bolelo mě ho opustit. Možná jsem doufala, že si uvědomí mou ztrátu. Včera jsem s ním strávila noc, ráno jsme spolu mluvili a já se ho napřímo zeptala, proč ty nevěry. Řekl, že nebyl nejspíš vybouřený, že se sexem začal později (ve 22 letech tuším), než jeho vrstevníci a chtěl to dohnat. Nicméně, když se vrátím, už to dělat nebude.
Chtěla jsem měsíc na rozmyšlenou, a řekla mu, ať si teda dožene co zameškal. Překvapila mě jeho reakce, kdy řekl, že teda do našeho bytu si ty „slečny“ brát nebude, ale že si nějaký na ten měsíc pronajme a bude si je vodit tam a hlavně ať o téhle naší domluvě nikomu neříkám, protože je to divné a že s žádnou vztah mít nebude, protože bude čekat na mě. Ještě zmínil, že kdyby teď se mnou zůstal, možná by v něm trochu bylo to, že se dostatečně nevybouřil. Snažila jsem se být nad věcí, ale tolik mě to bolelo, ještě pár měsíců zpět jsem si myslela, že je to ten nejlepší chlap na světě, ani jsem o nevěrách netušila.
Nakonec mi chvíli na to, kdy už byl pryč nahrál zprávu, že se nehodilo co řekl, a že na mě počká a s jinými nic mít nebude :(
A to je to- když se k sobě po čase vrátíme, buď s ním budu s pocitem, že tedy není vyřáděný, a znovu to přijde, a nebo naopak s tím, že si nejspíš užil s každou, která se za tu dobu nabídla, nebo kterou sehnal (předchozí ženy totiž sháněl na sex on, i když vždy upozornil, že vztah nechce, přitom ale sex se mnou normálně měl, nebylo to tak, že by musel strádat).
Jak byste se v této situaci zachovali vy? Mám pocit, že veškerá má hrdost je ta tam :,( asi bych potřebovala otevřít oči…v poslední době čtu všude, jak jsou nevěry normální, jenže já nedokážu pro partnera být nějaká v pořadí a s vědomím, že mi třeba zahýbá, věrnost pro mě tolik znamenala :,( samozřejmě, že tvrdí, že už mi potom nikdy nezahne, ale je to vůbec možné u někoho takového? Aby se teda vyřádil a pak byl partnerem se vším všudy?
Bolí mě z toho srdce, omlouvám se za dlouhý vzkaz, jen se cítím tak zrazená :,(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Premek_Orac
Závislačka 4390 příspěvků 17.10.18 14:46

Hmmm. Nechci malovat čerta na zeď, ale mým pohledem, pokud by o tebe opravdu stál, tak to má vyřešený hned a ten měsíc si rád na tebe počká. Takhle si myslím, že je možnost recidivy jeho nevěr docela značná.
Ale každý jsme jiný…

Russet
Extra třída :D 11616 příspěvků 17.10.18 14:48
@Anonymní píše:
Prosím o anonym, je to citlivé téma.Partner mě podvedl, plánovaně…odešla jsem, párkrát jsme se ale viděli, bolelo mě ho opustit. Možná jsem doufala, že si uvědomí mou ztrátu. Včera jsem s ním strávila noc, ráno jsme spolu mluvili a já se ho napřímo zeptala, proč ty nevěry. Řekl, že nebyl nejspíš vybouřený, že se sexem začal později (ve 22 letech tuším), než jeho vrstevníci a chtěl to dohnat. Nicméně, když se vrátím, už to dělat nebude.
Chtěla jsem měsíc na rozmyšlenou, a řekla mu, ať si teda dožene co zameškal. Překvapila mě jeho reakce, kdy řekl, že teda do našeho bytu si ty „slečny“ brát nebude, ale že si nějaký na ten měsíc pronajme a bude si je vodit tam a hlavně ať o téhle naší domluvě nikomu neříkám, protože je to divné a že s žádnou vztah mít nebude, protože bude čekat na mě. Ještě zmínil, že kdyby teď se mnou zůstal, možná by v něm trochu bylo to, že se dostatečně nevybouřil. Snažila jsem se být nad věcí, ale tolik mě to bolelo, ještě pár měsíců zpět jsem si myslela, že je to ten nejlepší chlap na světě, ani jsem o nevěrách netušila.
Nakonec mi chvíli na to, kdy už byl pryč nahrál zprávu, že se nehodilo co řekl, a že na mě počká a s jinými nic mít nebude :(
A to je to- když se k sobě po čase vrátíme, buď s ním budu s pocitem, že tedy není vyřáděný, a znovu to přijde, a nebo naopak s tím, že si nejspíš užil s každou, která se za tu dobu nabídla, nebo kterou sehnal (předchozí ženy totiž sháněl na sex on, i když vždy upozornil, že vztah nechce, přitom ale sex se mnou normálně měl, nebylo to tak, že by musel strádat).
Jak byste se v této situaci zachovali vy? Mám pocit, že veškerá má hrdost je ta tam :,( asi bych potřebovala otevřít oči…v poslední době čtu všude, jak jsou nevěry normální, jenže já nedokážu pro partnera být nějaká v pořadí a s vědomím, že mi třeba zahýbá, věrnost pro mě tolik znamenala :,( samozřejmě, že tvrdí, že už mi potom nikdy nezahne, ale je to vůbec možné u někoho takového? Aby se teda vyřádil a pak byl partnerem se vším všudy?
Bolí mě z toho srdce, omlouvám se za dlouhý vzkaz, jen se cítím tak zrazená :,(

No já bych na něj po tom jeho řádění chuť neměla a hnala byh ho na testy. Co jako sehnal za zoufalky, co se s ním šly jen vyspat, aby milostpán věděl, jaké je to ojet 10 bab, než se usadí?

Uživatel je onlineteerax
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 17.10.18 14:48

Pro mě nevěry normální nejsou, kór na začátku vztahu, bez závazků, je to ihned konečná.

A neni to o nevybouřenosti, ale spíš o povaze. Nebo chceš čekat, jestli se za dvacet let vyblbne?

Popokatepetla
Závislačka 3144 příspěvků 17.10.18 14:49

Jak jako nevyřádil? 8o No mě by představa, že se svým partnerem na měsíc „nejsem“, on mezitím ošustí, co projde kolem a pak se k sobě zase spokojeně vrátíme a budeme dál zamilovaná dvojka, fakt nelákala.
P.S: Ne, nevěry fakt nejsou normální.

kilčo
Kecalka 175 příspěvků 17.10.18 14:53

Nechodíš s mužem, ale s pubertákem, nevyřáděným, jak o sobě sám řekl, kterému ještě teče mlíko po bradě.
Osobně bych na vztah s takovým, na kterého se nemohu spolehnout, neměla už žádnou chut, snad to tobě taky dojde, v tomhle je dobrý poslouchat své srdce a duši, cítí-li se zraněna, je nad čím ještě přemýšlet a váhat? Takových s duší kluka, je v moři moc!

Příspěvek upraven 17.10.18 v 15:02

cecetka
Kelišová 7354 příspěvků 17.10.18 14:54

Najdi si nekoho, kdo si te bude vazit a bude te mit opravdu rad. Tento chlap to bohuzel neni.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 14:56

@Russet bohuzel je velmi atraktivní, takže to pro něj problém nebyl…

Uživatel je onlineMs.Ragdoll
Závislačka 2637 příspěvků 17.10.18 14:57

Na Tvem miste bych se uz nevracela, nechala bych ho řádit jak je mu libo a nasla si nekoho jineho. Tohle nema cenu. Duvera je v trapu a kazdy cekate od vztahu neco jineho, resp. on vztah nechce, on chce hlavne sex a je mu jedno s kym. Tady neni moc co resit. :nevim:

Příspěvek upraven 17.10.18 v 14:58

Russet
Extra třída :D 11616 příspěvků 17.10.18 14:57
@Anonymní píše:
@Russet bohuzel je velmi atraktivní, takže to pro něj problém nebyl…

Velmi atraktivní a se sexem čekal do 22? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

kilčo
Kecalka 175 příspěvků 17.10.18 14:57
@Russet píše:
No já bych na něj po tom jeho řádění chuť neměla a hnala byh ho na testy. Co jako sehnal za zoufalky, co se s ním šly jen vyspat, aby milostpán věděl, jaké je to ojet 10 bab, než se usadí?

zoufalek je celé moře, i zakladatelka mezi ně evidentně patří a chlapi tohle hned vycítí,co si mohou ke které dovolit a pak to i praktikují.
Holt každý svého štěstí strůjcem.

Russet
Extra třída :D 11616 příspěvků 17.10.18 14:59
@kilčo píše:
zoufalek je celé moře, i zakladatelka mezi ně evidentně patří a chlapi tohle hned vycítí,co si mohou ke které dovolit a pak to i praktikují.
Holt každý svého štěstí strůjcem.

Když von je tak aktraktývní :P

kilčo
Kecalka 175 příspěvků 17.10.18 15:00
@Anonymní píše:
@Russet bohuzel je velmi atraktivní, takže to pro něj problém nebyl…

atraktivní de.il a někteří se ještě k tomu vytuní řetězem na krku - osobně bych si o takové neopřela ani kolo, mozek maj mezi nohama :mrgreen:

kilčo
Kecalka 175 příspěvků 17.10.18 15:01
@Russet píše:
Když von je tak aktraktývní :P

no nechtěj ho,takového plyšáčka,ňuňuňu :mrgreen: :mrgreen:

Russet
Extra třída :D 11616 příspěvků 17.10.18 15:02
@kilčo píše:
atraktivní de.il a někteří se ještě k tomu vytuní řetězem na krku - osobně bych si o takové neopřela ani kolo, mozek maj mezi nohama :mrgreen:

Tak naivkám a hloupým ženám stačí říct, mám volnej vztah a kvartýr…

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >