Ve 3 letech začíná protestovat u usínání

40
24.7.13 12:04

Ve 3 letech začíná protestovat u usínání

Ahoj holky, chtěla bych poprosit o nějaké rady. Naše malá vždycky usínala bez problémů sama. Už od malička. Vždy si vypila mléko, já odešla a ona sama usnula. Dokonce i když se přesunula ve 2 letech z ložnice do svého pokojíku, tak nebyl problém, po přečtení pohádky jsme prostě odešli a usnula, ale teď, je to pár dnů, začala vyžadovat, aby jsme tam s ní zůstali, já nebo tatínek, jinak brečí a utíká z pokoje za nama. Poraďte prosím, co byste dělali vy. Když tam s ní zůstanem jednou, dvakrát, bude to už vyžadovat denně. Za chvíli bude mět tři roky a půjde do školky. Děkuji všem za nějaké rady :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58857
24.7.13 12:19

Zatnout zuby, vydržet. Nic jiného :think: u mě pomohl fakt až vlastní pokojíček.. a ze začátku rozsvícené světlo, aby se nebál.. přečíst pohádku, pusu a šla jsem pryč.. párkrát přišel, tak jsem vzala za ruku, odvedla, dala pusu a šla.. pochopil tak za týden ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1496
24.7.13 12:24

Teprve ve třech letech?:-)Malá nám bojkutuje spaní už dlouho. Zjistila jsem, že po tom, co se tisíckrát pomazlíme a desetkát řekneme pohádku a padesátkrát vyleze z postele, u nás platí zvýšit hlas a řeknu, že už se moc zlobím, v tu ránu je jak beránek a usne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4509
24.7.13 12:26

Taky nam mala zacla stavkovat a dobu platilo ze s ni nekdo usinal, babicka ji to tak naucila kdyz u ni mala spala a pak to vyzadovala doma… jenze pak jsem tam byla treba hodinu a porad nespala, delala kraviny, tak jsem se nastvala, ze takhle teda ne, a nechavam ji ted otevreny dvere s tim, ze cuci do knizky na obrazky, obcas na nas neco houkne, my na ni a za nejakou chvilku spi… nekdy stavkuje vic nekdy min, kolikrat prijde ze se jde vycurat, pak napit, jdu s ni potom vzdycky zpatky, s tim ze je vycurana, napita a ze uz bude brzo tma a jde se spat a zatim to docela jde tak tuk tuk tuk :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
24.7.13 12:51

Nevím co jí to teď popadlo. Zkoušeli jsme rozsvícené led světlo, po dobrém i po zlém :nevim: nic nepomohlo. Zkusím ještě ty otevřené dveře, jestli to něco pomůže. Zůstávat tam s ní ve 3 letech se mně teda nechce, protože vím, že tam pak budu muset zůstat každý den a než usne, tak to bude kolikrát i hodina :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9367
24.7.13 13:23

My to máme ted v 28m taky, celou dobu ok, ale ted vždycky hodně brečí a nechci spát, chci spát, děkuju.. pořád pusu, pomazlit, čůrat pít, kakat.. ale stejně tam skončí… ale to brečení je na palici, a dělá to i po obědě.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
452
10.10.13 12:59

Taky poslední dobou máme problém s usínáním :? Malé je 2,5roku a taky začala v ložnici strašně vyvádět…byla naučená chodit spát sama, bez rozsvíceného světla a dveře zavřené, ale asi před 3mi týdny změna…Hrozný histerický pláč, nepomohlo ani světlo ani otevřené dveře, nic…řvala a vyváděla tam víc jak hodinu až se z toho pozvracela :( a od tý doby s ní někdo chodime spát a když po 20ti minutách usne, tak odejdeme…a je jedno zda je to po obědě nebo večer :( Dnes po o jsem ji zkusila dát spát samotnou s otevřenými dveřmi, ale zase opět šílený řev, ale dnes to po 20ti minutách vzdala a usnula. Už z toho začínám být neštastná a nevím co s tím dál.:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama