Ve 38.tt se přetáčí na šikmo a KP

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Popelka12
Zasloužilá kecalka 512 příspěvků 02.02.19 21:25
Ve 38.tt se přetáčí na šikmo a KP

Holky,
máte zkušenosti? Třetí dítě. Ve 33.tt poloha KP, ve 36. tt hlavičkou dolů a v 38. tt opět KP. Cítím ale (podle vyboulení hlavičky a zadku a podle škytavky) jak se přes den stále přetáčí - dopoledne je na šikmo (v příčné poloze), po obědě KP, odpoledne zase na šikmo a večer KP… Je ještě šance, že se přetočí opět hlavičkou dolů, když už takhle bylo a stále cestuje? Má někdo osobní zkušenost?
Děkuji.

Reakce:
pazitka
Echt Kelišová 8132 příspěvků 02.02.19 21:27
@Popelka12 píše:
Holky,
máte zkušenosti? Třetí dítě. Ve 33.tt poloha KP, ve 36. tt hlavičkou dolů a v 38. tt opět KP. Cítím ale (podle vyboulení hlavičky a zadku a podle škytavky) jak se přes den stále přetáčí - dopoledne je na šikmo (v příčné poloze), po obědě KP, odpoledne zase na šikmo a večer KP… Je ještě šance, že se přetočí opět hlavičkou dolů, když už takhle bylo a stále cestuje? Má někdo osobní zkušenost?
Děkuji.

měla jsem to podobně- třetí díte- a bylo podelně (nasikmo), taky se otočilo tak až někdy po 36.tt. Gyndr. mě strasila, že jedine cisar, dr. v porodnici, kam me poslala si ho domluvit, mi rekl, ze pricne polohy jsou caste u vicerodicek a ze se dite samo stoci. Na druhy den jsem bez problemu porodila- fakt se stocilo. Nerikam, ze to tak musi byt u vsech, ale to je moje zkusenost…

Káťa19
Echt Kelišová 8822 příspěvků 18 inzerátů 02.02.19 21:35

@Popelka12 ty brdo, to musi mit mista,ze se takhle otaci nekolikrat za den… Je to zajimavy. Jsou pripady,ze se otoci az opravdu v den porodu,takze tezko rici.
Vetsinou kdyz je hlavou dolu, tak se ke konci napasuje uz nize… Co zkusit nejake ty cviky.
Ja se toho taky bojim, cekam treti a jsem zatim 22tt. Drzim palce

Sue2008
Kecalka 222 příspěvků 02.02.19 21:39

U me teda u druheho, presne jak popisujes, uplny kolotoc. Nataceni ozev bylo vzdycky peklo. 5 dni pred porodem uz byla vsak hlavickou dolu, uz tak asi zustala, narodila se spontanne, hlavickou, presne v den terminu.

Danca1995
Povídálka 34 příspěvků 02.02.19 23:19

Ahojky ja v rijnu rodila KP a dalo se :D bala jsem se toho ale slo to jako pomasle :) a to jsem rodila ve Valasskem Mezirici a tam me odrodil primar a rikal ze na prvorodicku jsem to zvladla bravurne :) tak chci ti rict neboj se toho kdyby se ti neotocil dolu ju ;) take zalezi pokud muzes rodit prirozene nebo cisarem. Pry jak ktera nemocnice rodi KP na Morave jsou pry jen 3 ;) rikal primar..drzim ti palecky at tito dobre dopadne.. uzivej mimca :) :srdce:

Popelka12
Zasloužilá kecalka 512 příspěvků 03.02.19 07:34

Dekuji za reakce a povzbuzeni. ;)
A @Danca1995 - chteli me vzit na planovaneho cisare, ale ja planovaneho odmitla, ze to zkusim prirozene. Predesle dve deti jsem si odrodila skoro sama, navic jsou malicci a ja mam prostornou panev, takze to chci zkusit.

Káťa19
Echt Kelišová 8822 příspěvků 18 inzerátů 03.02.19 08:13

@Popelka12 jeste k tomu porodu, mrkni na tohle video ;) je to zajimave az do konce.
 https://youtu.be/PRMNrfA1Mb8

Popelka12
Zasloužilá kecalka 512 příspěvků 03.02.19 20:30

@Káťa19 Dekuji, uz jsem to videla. Cvicim s aniballem a tkousim prave podle toho videa ruzne polohy a mohu rict, ze pocitove muzu potvrdit to, co rika pani na videu.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >