Ve čtyřiceti jsem se asi zbláznila

Anonymní
25.4.20 12:30

Ve čtyřiceti jsem se asi zbláznila

Jak už jsem napsala v názvu, je mi čtyřicet a jsem už 18 let vdaná. Manžel je o 11 let starší. Máme spolu takovou malou firmu o pár zaměstnancích. No a asi před půl rokem manžel přijal jako brigádníka na výpomoc jednoho mladýho kluka, je mu 21. No a tenhle kluk mi po nějaký době začal nadbíhat a flirtovat semnou, dokonce si mě našel i na sociálních sítích a píšeme si. Nejdřív jsem to brala jako legraci a samozřejmě mi to lichotilo. Jenže mi to už úplně pobláznilo hlavu. Byli jsme spolu dokonce jednou na víně a skončilo to líbáním. A teď nevím jak z toho ven, zamilovanost to není, ale šílená přitažlivost a touha jo. Snažila jsem se utnout kontakt na minimum, neodepisovala jsem mu a ve firmě se mu snažila co nejvíc vyhýbat. Jenže on byl tak neodbytný, že jsem to nevydržela. Zatím jsme spolu nic kromě toho líbání neměli, ale nemám od toho daleko. Já vím, že jsem se úplně zbláznila, vůbec nechápu co mě to popadlo. Nemůžu si ale pomoc. Uvědomuju si jaká je to hovadina, ale bojím se že ještě chvíli a k něčemu vážně dojde. Stalo se vám to některé taky? Jak se z toho dostat a nezničit si manželství?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2274
25.4.20 12:31

Užij si, než na to manžel přijde a vyhodí nejen jeho, ale i tebe :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3924
25.4.20 12:33

Mladej asi chce kariérní růst radši přes postel než přes svoje schopnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.4.20 12:37
@Anonymní píše:
Jak už jsem napsala v názvu, je mi čtyřicet a jsem už 18 let vdaná. Manžel je o 11 let starší. Máme spolu takovou malou firmu o pár zaměstnancích. No a asi před půl rokem manžel přijal jako brigádníka na výpomoc jednoho mladýho kluka, je mu 21. No a tenhle kluk mi po nějaký době začal nadbíhat a flirtovat semnou, dokonce si mě našel i na sociálních sítích a píšeme si. Nejdřív jsem to brala jako legraci a samozřejmě mi to lichotilo. Jenže mi to už úplně pobláznilo hlavu. Byli jsme spolu dokonce jednou na víně a skončilo to líbáním. A teď nevím jak z toho ven, zamilovanost to není, ale šílená přitažlivost a touha jo. Snažila jsem se utnout kontakt na minimum, neodepisovala jsem mu a ve firmě se mu snažila co nejvíc vyhýbat. Jenže on byl tak neodbytný, že jsem to nevydržela. Zatím jsme spolu nic kromě toho líbání neměli, ale nemám od toho daleko. Já vím, že jsem se úplně zbláznila, vůbec nechápu co mě to popadlo. Nemůžu si ale pomoc. Uvědomuju si jaká je to hovadina, ale bojím se že ještě chvíli a k něčemu vážně dojde. Stalo se vám to některé taky? Jak se z toho dostat a nezničit si manželství?

No jak? Zablokovat na sociálních sítích, nekomunikovat, nikam s ním nechodit. A když bude neodbytný, tak se s brigádníkem rozloučit a najít do firmy někoho jiného. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
26207
25.4.20 12:40
@Anonymní píše:

Raději bych si našla nějakého anonymního koloucha - zajíce na Amatérech, když už to musí být, tady bude velký problém, až to praskne a manžel se bude chtít rozvést, bude dělení majetku a firmy, to za to nestojí… :kytka:

A rozejít se v dobrém, aby nedělal kolouch problémy, třeba mu řekni, že je pro Tebe až moc dobrý, že mu nechceš komplikovat život, že si musí najít slečnu, bla bla bla, aby to proběhlo v dobrém, to je důležité…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3900
25.4.20 12:41

Dvacetiletej klučina, to je peklo :mrgreen: Navíc ve tvém věku je to jako líbat vlastního syna. Peklo na druhou.

Co když se někde pochlubí a manžel na to přijde? Je ti to fuk?

Příspěvek upraven 25.04.20 v 12:45

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14550
25.4.20 12:45

Milenci se zásadně hledají mimo okruh známých a zaměstnanců. Buď to praskne nebo tě tím bude vydírat. Dej si studenou sprchu a nech si ho tak maximálně na sexuální fantazie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4731
25.4.20 12:50

Zmiň se manželovi a kolouch nebude stačit počítat schody… akorát je tu nebezpečí, že budeš hned druhá na řadě :nevim: Minimalizuj kontakt a čekej, až to přijde, do té doby si před spaním opakuj, co všechno můžeš ztratit (a že ta šance profláknutí je ve tvém případě přímo obří)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4786
25.4.20 12:57

Užij si to, než se kouzlo rozplyne… :lol: Jak by řekla Vilma ;) :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21843
25.4.20 13:01

Jdi na Tinder, tam je zajíců nepřeberné množství

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6155
25.4.20 13:02

Zajoch si z tebe může dělat srandu nebo se s někým vsadil, ty šílená přitažlivosti. Vždyť by to mohl být tvůj syn. Ale pokud si chceš zkomplikovat život, tak to dotahni dal, než k flirtu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8243
25.4.20 13:11

Co je v domě to se nešuká. To bys už měla vědět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1509
25.4.20 13:15

Fuj, vždyť by to mohl být tvůj syn. Trochu soudnosti.. Navíc mu jde nejspíš jen o kariérní růst.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2274
25.4.20 13:15

A s manželem nejsi spokojená, že hledáš jinde? Proč zdůrazňuješ, že je o 11 let starší? Teď ti to vadí a máš pocit, že máš doma staříka nebo co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9559
25.4.20 13:16

To bude jistě námět na pěkný článek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu