Ve které pražské porodnici může být otec od začátku do konce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.19 13:26
Ve které pražské porodnici může být otec od začátku do konce?

Ahoj, možná hloupy dotaz, ale zajímalo by mě, ve které pražské porodnici nejste na hekárně, ale rovnou na porodním boxu, kde může být tatínek s vámi celou dobu. Pro někoho je to možná hloupost, ale nedokážu si představit trávit tu 1. dobu porodní s dašimi ženami. Představovala bych si, že to prožijeme celé spolu a ne, že přijede až na ten „konec“. Co jsem koukala, tak mi vyšlo Podolí a Motol, ale nějaká další maminka pak zase psala, že i v Motole hekárna je…Proto by mě zajímaly aktuální informace, moc díky :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 13546 příspěvků 06.03.19 13:27

V Krči

Lilypad24
Povídálka 39 příspěvků 06.03.19 13:37

8o já mám rodit brzy v Podolí. Pevně věřím,že tam bude moc být přítel od začàtku.Ani na moment mě nenapadla jiná varianta :nevim: to by mě hodně mrzelo,že bychom to celé nemohli prožívat spolu

janickaIII
Závislačka 3798 příspěvků 06.03.19 13:43

V Krči hekarnu nemají. Jdeš hned na pokoj. Buď tam jsi s další maminkou a nebo sama s někým. Ale dodržují návštěvní hodiny. Ale na boxu s tebou může být muž pořád. Gynekologie je v krci fajn, dětské už méně.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20988 příspěvků 06.03.19 13:46

@Lilypad24 tak ono můžeš klidně v porodnici strávit deset, dvacet hodin, jen to hvízdne. A pokud má nemocnice třeba šest porodních sálů, těžko můžou být obsazený třeba den nebo dva jen jednou maminkou :think:
Anonymní, já si myslim, že nějaký systém „hekárny“ (bože, to je slovo, prostě pokoj před porodními sály, kde jsou třeba čtyři postele) bude všude. Co když bude v různém stádiu porodu víc mamin, než kolik mají boxů?
Já šla na porodní sál cca po 10 hodinách na tom předpokoji, na porodním sále sem pak byla další cca čtyři hodiny, než sem porodila.
Popravdě, při představě, že by tam se mnou chlap měl trávit celých těch 14 hodin, tak nás trefí oba 8)

Bubla_Bučková
Kelišová 5876 příspěvků 06.03.19 13:54
@Tichošlápek píše:
V Krči

Zrovna chci psát v Krci ne :mrgreen: přijela jsem s prasklou vodou, manžel mohl zůstat během návštěvních hodin tedy do sedmi. V 11 na moji žádost přijel, sestry uražený, že co jako jezdil, vždyť mi to neřekly, že má přijet… No do hodiny a půl malej na světě. Kdyby se čekalo až dámy, co přece rodí denně a poznají porod, manželovi zavolaji, tak to nestihne. Za tu hodinu a půl jsem byla vděčná s ním. Na dvoulůžkovém pokoji jsem byla sama, mohl tam být a na sálech prázdno.. Ale mně se nevěřilo, že rodim, tak chápu, že tam nemůže být 20 chlapu věčně někde nasackovanejch.

rozand
Závislačka 4380 příspěvků 06.03.19 13:57

Staci se nenechat oddelit. Doporucuji fb Podporite mne v osvete

Tichošlápek
Extra třída :D 13546 příspěvků 06.03.19 13:57

@Bubla_Bučková fakt? U mne to bylo všem putna. Což bylo docela vtipné, protože já manžela poslala domu :lol: sestry se naopak divily, proč ho posílám pryč, ze jim nevadí.

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2407 příspěvků 06.03.19 13:57

Já byla v Podolí, přijela jsem s prasklou vodou a nic se nedělo. Po přesvědčení, že minule to bylo rychlé, tak mě dali na rovnou porodní pokoj, kde jsme s manželem strávili příjemných 12 hodin, kdy jsme si četli a vtipkovali, že nám chybí jen televize. Pak manžel odjel a já během půl hodiny porodila.
Kdyby mě bývali dali na čekací pokoj, tak pokud bych si nezaplatila nadstandard, tak by tam manžel nemohl.

Bubla_Bučková
Kelišová 5876 příspěvků 06.03.19 13:58

@Tichošlápek ty už si ale byla na boxu nebo byly návštěvní hodiny že?

Hoa Mai
Kelišová 6202 příspěvků 18 inzerátů 06.03.19 13:59

@Mar__tanka1983 Neni pravda. Nevim,jak v prazskych porodnicich,ale u nas zadna hekarna neni. Jdes rovnou na porodni pokoj,kde jsi vzdy sama. Nevim,jak to je v pripade nekolikadennich porodu,nemam zkusenost,ale ja jsem u prvniho porodu byla na porodnim boxu od 9h rana do 18h vecera. Jestli tam s tebou bude chlap celou dobu nebo ne,nikdo neresi. Muze libovolne prichazet a odchazet,jit do kantyny,nevo uplne mimo areal. Nehlede na denni dobu. Ja bych to zas nechtela jinak, system spolecnych pokoju/hekaren a urcovani treti osobou,kdy muze byt otec pritomen a kdy ne by mi vubec nevyhovoval.

Tichošlápek
Extra třída :D 13546 příspěvků 06.03.19 14:00

@Bubla_Bučková nn nejdřív pokoj asi v 10 večer. Zjevně je to podle toho, kdo má zrovna směnu

Lilypad24
Povídálka 39 příspěvků 06.03.19 14:00

Sakra,tak to abych teda vážně byla co nejdýl doma :roll: Jsem prvorodička,asi jsem si to představovala tak,že pokud se jedná o postupujici porod,tak tam prostě automaticky otec v případě zájmu je u všeho

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1232 příspěvků 06.03.19 14:02

Motol. Do Krce bych nesla. 4 kamosky tam a 4× pruser. Takze dle moji statistiky tam nevlezu, ikdybych jela zrovna kolem a prislo to na me.

rozand
Závislačka 4380 příspěvků 06.03.19 14:02
@Bubla_Bučková píše:
@Tichošlápek ty už si ale byla na boxu nebo byly návštěvní hodiny že?

Otec ditete a jakakoli osoba blizka rodicky neni navsteva.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama