Ve kterém dílu krtka je červený krab?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlineAristolochia
Kecalka 216 příspěvků 6 inzerátů 10.11.18 17:03
Ve kterém dílu krtka je červený krab?

Dcera po mně chce pustit Krtečka, ve kterém by prý měl být nějaký krab, který je světle červený a má na sobě tmavě červené skvrny. Vůbec nic takového si nevybavuju, že by tam bylo, nejspíš to ani nebude krab a možná celé je to jen výplod fantazie, ale pořád na mě naléhá… Kdyby někoho náhodou napadlo, co tím myslí, zkuste napsat, díky :) Jo a ještě další indície - prý je tam tma, krtek si svítí lucerničkou a má tam nějakou bílou a červenou kuličku. :)

Reakce:
Luca82
Ukecaná baba ;) 1020 příspěvků 10.11.18 17:05

Krtek a raketa ;)

Tichošlápek
Extra třída :D 11509 příspěvků 10.11.18 17:05

Krab nevim, ale v krtek a kalhotky je rak

fidla
Kecalka 469 příspěvků 10.11.18 17:06

Není to Krtek a raketa?? Už jsem to teda léta neviděla, ale v určitém věku dětí to u nás jelo furt dokola..

Luca82
Ukecaná baba ;) 1020 příspěvků 10.11.18 17:06

A je tam opravdu krab. Krtek ma cervenou kulicku a za ni dostane vymenou od kraba perlu :kytka:

Russet
Extra třída :D 13112 příspěvků 10.11.18 17:06
@Aristolochia píše:
Dcera po mně chce pustit Krtečka, ve kterém by prý měl být nějaký krab, který je světle červený a má na sobě tmavě červené skvrny. Vůbec nic takového si nevybavuju, že by tam bylo, nejspíš to ani nebude krab a možná celé je to jen výplod fantazie, ale pořád na mě naléhá… Kdyby někoho náhodou napadlo, co tím myslí, zkuste napsat, díky :) Jo a ještě další indície - prý je tam tma, krtek si svítí lucerničkou a má tam nějakou bílou a červenou kuličku. :)
@Aristolochia píše:
Dcera po mně chce pustit Krtečka, ve kterém by prý měl být nějaký krab, který je světle červený a má na sobě tmavě červené skvrny. Vůbec nic takového si nevybavuju, že by tam bylo, nejspíš to ani nebude krab a možná celé je to jen výplod fantazie, ale pořád na mě naléhá… Kdyby někoho náhodou napadlo, co tím myslí, zkuste napsat, díky :) Jo a ještě další indície - prý je tam tma, krtek si svítí lucerničkou a má tam nějakou bílou a červenou kuličku. :)

Krtek a metro.

pannda
Kelišová 6709 příspěvků 33 inzerátů 10.11.18 17:07
Luca82
Ukecaná baba ;) 1020 příspěvků 10.11.18 17:07
@Russet píše:
Krtek a metro.

No tam je sice take, ale toto je na 100% Krtek a raketa.
Ja jsem krtci odbornik.

Russet
Extra třída :D 13112 příspěvků 10.11.18 17:10
@Luca82 píše:
No tam je sice take, ale toto je na 100% Krtek a raketa.
Ja jsem krtci odbornik.

Ok, já se snažím nekoukat, když to běží :mrgreen:

Uživatel je onlineAristolochia
Kecalka 216 příspěvků 6 inzerátů 10.11.18 17:20

Moc vám děkuju, byl to opravdu krtek a raketa. Zachránily jste mě, protože dcera se odmítla hnout od počítače, dokud jí to nepustím. Už jsem se děsila, že budeme muset pouštět jeden dílo po druhém! Na krtka už asi půl roku nekoukala, tak jsem si fakt myslela, že to spíš bude výplod fantazie, tak mě překvapilo, že většina věcí (krom tmy a lucerničky) seděla.
Jinak já taky většinou jen pustím a nekoukám :oops: , a tento díl mi tedy úplně unikl…

jege
Ukecaná baba ;) 1660 příspěvků 10.11.18 18:24

@Aristolochia To je nějaký novější díl. Také znám krtka skoro zpaměti, ale „Krtek a raketa“ jsem viděl, až když jsme koupili do ložnice novou „chytrou“ TV, na které byl program Stream od Seznamu a na něm pohádky včetně krtečka.

joli31
Kecalka 330 příspěvků 10.11.18 19:17
@jege píše:
@Aristolochia To je nějaký novější díl. Také znám krtka skoro zpaměti, ale „Krtek a raketa“ jsem viděl, až když jsme koupili do ložnice novou „chytrou“ TV, na které byl program Stream od Seznamu a na něm pohádky včetně krtečka.

Nový nebude, před cca 13lety jsme na to koukávali s malým :mrgreen: . ale taky jsem ten díl neznala.

jege
Ukecaná baba ;) 1660 příspěvků 10.11.18 20:03

@joli31 Fakt je spíše tak starý (1966) a nepreferovaný, že jej skoro nikdo nezná: https://www.csfd.cz/…dalsi-filmy/?…8o

joli31
Kecalka 330 příspěvků 10.11.18 22:46
@jege píše:
@joli31 Fakt je spíše tak starý (1966) a nepreferovaný, že jej skoro nikdo nezná: https://www.csfd.cz/…dalsi-filmy/?…! 8o

když začal syn milovat krtečka, měli jsme pujčeno z videopujčovny asi 8kazet a zjistila jsem, že půlku ani neznám. Ono vše ve večerníčkách nebylo, navíc ty delší, cca 40minutové, jsem neznala vůbec. Ale než syn vyrostl, znali jsme všechny zpaměti:D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Vrahovi pumpařky hrozí výjimečný trest, práskl ho komplic kvůli dvěma tisícům

Policisté zadrželi a obvinili muže, kteří přepadli čerpací stanici u... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >