Ve stresu po gyn prohlídce

Anonymní
13.4.21 10:06

Ve stresu po gyn prohlídce

Ahoj holky,

jdu si pro trochu slov povzbuzení.

Byla jsem na rocni prevenci u gyn, oznámila mu ze od ledna tomu nechavame volný průběh a realne jsem mohla otehotnet jen leden a březen, protože v únoru jsem byla nemocná a spali jsme spolu málo.

Vůbec nevím jestli to je běžný, ale ihned mi začal říkat ze musim chlapa poslat na spermiogram, já mám jít na AMH odběr a prý “než nasadime hormony” tak mám brát Nosifol a objednat se na folikulometrii.

Problém je můj vek zřejmě (31) a fakt, ze partner s jeho ex manželkou nemohli mít dítě, respektive ona vždy potratila a to i po ivf. Rikala jsem mu, ze prý oba byli v pořádku, na což mi řekl ze je to nesmysl a ze jim jen nechtěli říct pravdu anebo to oni nechtěli přijmout.

Jsem docela vydesena, neříkám ze jsem si myslela, ze budu za měsíc těhotná, ale přišla jsem domu ve stavu “asi nebudeme moct mít přirozeně děti”… :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26387
13.4.21 10:09

Tak každýmu hned nezvoň, jak měl ten tvůj s ex problémy a ivf včetně tohodle fóra kde to čtu už asi po 20. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17243
13.4.21 10:18
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

jdu si pro trochu slov povzbuzení.

Byla jsem na rocni prevenci u gyn, oznámila mu ze od ledna tomu nechavame volný průběh a realne jsem mohla otehotnet jen leden a březen, protože v únoru jsem byla nemocná a spali jsme spolu málo.

Vůbec nevím jestli to je běžný, ale ihned mi začal říkat ze musim chlapa poslat na spermiogram, já mám jít na AMH odběr a prý “než nasadime hormony” tak mám brát Nosifol a objednat se na folikulometrii.

Problém je můj vek zřejmě (31) a fakt, ze partner s jeho ex manželkou nemohli mít dítě, respektive ona vždy potratila a to i po ivf. Rikala jsem mu, ze prý oba byli v pořádku, na což mi řekl ze je to nesmysl a ze jim jen nechtěli říct pravdu anebo to oni nechtěli přijmout.

Jsem docela vydesena, neříkám ze jsem si myslela, ze budu za měsíc těhotná, ale přišla jsem domu ve stavu “asi nebudeme moct mít přirozeně děti”… :,(

A proc si to všechno doktorovi říkala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.21 10:20

@pikola prosím? Já třeba tebe vidím poprvé a to sem chodím par let…zvláštní.

Na otázku lékaře, kolik je partnerovi a zda je zdravý jsem asi měla odpověď jinak, než ze ano zdravý je, byl i na spermiogramu, protože se už o dítě snažili :roll:

Pro trapný rýpání tu fakt nejsem, tak dekuji za zničeni diskuze, když se poprvé v životě snažím o dítě a jsem třeba vydesena z toho, jak radikálně se k tomu můj lékař staví.

Pěkný den a třeba si příště svou zlost vylij někde jinde.

• Citovat
  • Nahlásit
2261
13.4.21 10:21

Jedním uchem tak a druhým ven, však je to na vás, a kdyby to nahodou neslo, o pomoc si pak reknes :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64330
13.4.21 10:21

Změnila bych dr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.21 10:22

@lachtanice86 on se ptal na jeho zdravý…a když mi řekl ze “pak pošleme chlapa na spermiogram”, tak jsem řekla ze už to podstoupil a ze rozhodne nikam nepujde, ze jsem tomu chtěla dat teda volnější průběh než z nás hned dělat nemocny.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.21 10:23
@martina.se píše:
Změnila bych dr

Není to normální ze ne?

Já si i rikam jestli z toho nemůže mít nějaký peníze, on sam je soukromý doktor a kdyby mě nekam posílal, tak určitě na pracoviště co on doporučí a muže z toho mít provizi :?

Jak říkám, nikdy jsem dítě neplanovala a nevím jeszli tohoe je běžný, ale čekala jsem ze maximálně dostanu vitaminy a ne ze mě úplně rozhodí.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.21 10:29

@Semtex pravda…já měla pocit jako když jsem přišla ve 40ti letech, po x letech co to nejde a honem je třeba vymyslet krizový plán 8o

A když jsem se mu svěřila, ze mám obavu, zda mám ovulaci, protože ji na sobě vůbec nepoznám, tak řekl ze to je “trapný a ovulaci vyřeší jednoduše, kdyby byl problém tady”…a hned mluvil o problémech proste, přitom já se nikdy s ničím nelecila, obtíže nemám a šla jsem tam se super náladou ze za par mesicu budeme resit mimino :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
208
13.4.21 10:31

Tak jestli se „snazite“ od ledna, navic realne jen dva cykly, tak taky nechapu, proc doktor vysiluje. Vek 31 neni zas tak hroznej, taky jsem otehotnela ve 31 a to na 4.pokus (4.cyklus) a jeste spis proto, ze jsme to delali dle nalady a ne dle ovulace. Vzdyt se rika, ze lekarsky se to ma resit az kdyz to nejde rok :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76862
13.4.21 10:33

Tak pokud řešíš s doktorem snažení o mimino, tak se nediv, že on to vyhodnotí tak, že mu to říkáš protože chceš, aby to nějak začal řešit. Nehledě na to, že mu nejspíš nedošlo, že myslíš letošní leden a tedy že se reálně snažíte 2 měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76862
13.4.21 10:34
@Janadel píše:
Tak jestli se „snazite“ od ledna, navic realne jen dva cykly, tak taky nechapu, proc doktor vysiluje. Vek 31 neni zas tak hroznej, taky jsem otehotnela ve 31 a to na 4.pokus (4.cyklus) a jeste spis proto, ze jsme to delali dle nalady a ne dle ovulace. Vzdyt se rika, ze lekarsky se to ma resit az kdyz to nejde rok :nevim:

Bych tipla, že to pochopil tak, že se snaží od ledna 2020 :think: protože varianta, že s ním někdo řeší dvouměsíční snažení ho možná vůbec nenapadla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
13.4.21 10:35

Nám teda druhá holka trvala delší dobu a doktor říkal, že rok je normální doba a kdyby to nešlo po roce, tak to teprve bude řešit. :nevim: Nakonec to vyšlo přesně na ten rok🙂 Myslím, že pan doktor to moc hrotí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.21 10:36

@Janadel já vím. Taky jsem čekala ze se uvidíme za rok pokud by to neslo a začneme to nejak resit. Jako takhle, on vlastně kromě toho ze mi doporučil vitaminy a pozval na tu folikulometrii a amh (kam mě poslal už kdysi a výsledky byly super) nic neudělal, jen tomu všemu dal silene negativní tón a věta “než začneme s hormony” mě fakt vyděsila. Ale myslel to tak kdyby asi byly špatný výsledky, rikal ze to nepředpokládá…

Možná jsem precitlivela a vzala jsem to špatně, ačkoliv byl jen akční…ale kdo ví. Asi jsem si to představovala jinak.

Ale už ve 28 mi sdělil ze není na co čekat a ze ve 35 je třeba šance na otěhotnění téměř nulová. Tehdy jsem byla den po rozchodu a měla jsem chuť vyskocit oknem :lol: Tím chci říct ze mě vlastně stresuje od te doby co tam chodím :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.21 10:37

@j.a.n.i1 Nene kdepak…věděl že od ledna 2021, rikala jsem ze vlastně jen dva cykly, ze únor se počítat nedá

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat