Ve stresu vidím rozmazaně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.14 13:27
Ve stresu vidím rozmazaně

Ahoj, máte někdo podobný problém a co vám pomohlo?

Když jsem ve stresu, tak začnu vidět rozmazaně, hlavně na dálku. Plus takový divný pocit v hlavě a jakoby nemožnost se soustředit, zaostřit. Je to hodně nepříjemné, někdy to trvá i několik dní. A když jdu venku nebo v supermarketu, tak občas mívám pocit, že snad omdlím. Je to nejspíš ze stresu. Byla jsem i na očním, nechala jsem si udělat základní krevní obraz, vše v pořádku. Mám už asi 6 let sníženou funkci štítné žlázy, ale bez výkyvů, vždy mám odběr v pořádku.

Před měsícem jsem byla nemocná. Zvracela jsem a měla průjem. A pak jsem měla záchvat hyperventilační tetanie (potvrzeno na pohotovosti, měla jsem okysličení krve na 100%). Tak nevím, jestli je tohle taky nějaký druh tetanie :nevim:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.14 13:28

A ty stavy se začaly objevovat po prvním porodu. Nebylo všechno v pořádku. Byla jsem ve velkém stresu.

AankaMa
Kecalka 139 příspěvků 24.09.14 13:34

Ahoj, těžko radit, ale mě se to stává, když mi hodně klesne cukr…zkus si koupit třeba fruktózu a když se ti to stane, tak cumlej…

Halamka
Závislačka 3925 příspěvků 24.09.14 13:35

mohlo by to být toto?

Osobně beru rozpustný hořčík . Jsem taky nervák a stačí trocha „neplánovaného“ stresu navíc a je mi zle :,(
Ten hořčík mi hodně pomáhá + vitamín C

Bibík13
Kecalka 469 příspěvků 24.09.14 20:59

Děje se mi to dnes a denně, rozmazaně vidím, nemohu se soustředit, mezi lidmi se začnu motat a jsem na omdlení, bolí mě hlava, atd…prý panická porucha a úzkostné stavy! strašně mě to omezuje a nic na to nepomáhá

tynuša301
Kecalka 177 příspěvků 25.09.14 21:56

Ahoj mám úplně to samé po prvním porodu..pocity na omdlení, neschopnost zaostřit, cítím, jako by si mi rozjížděly oči, hodně často se zadívám a jakoby se zaseknu mám i pocity že zešílím..jinak vše jak píšeš..dřívv jsem měla uzkostnou poruchu a v unoru mi diagnost. epilepsii protože se zasekávám jak jsem psala výše…Taky by mě zájímalo co to je tipuju to ale na uzkosti…

Bibík13
Kecalka 469 příspěvků 26.09.14 08:10

@tynuša301 a jak to resis? Nejake leky?

tynuša301
Kecalka 177 příspěvků 26.09.14 08:38

Na tu epilepsii beru leky, na uzkosti me doktorka chtela napsat zoloft antidepr.ty jsem ale nikdy nebrala…Já se s tím snažím vnitřně pracovat pozorovat kdy je to nejhorší třeba když mám dostat mens. zhoršuje se to..Hodně pomáhá joga a celkově meditace

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.14 09:06

U me se to zhoršuje, když ponocuju a malo spim. Nebo když jdu ven, v supermarketu. Jedu k naším. U tchyně je to naopak lelepší.

Ode dneska zkusim brat hořčík a b6.

Zakl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.14 09:07

Omlouvam se za chyby-tablet.

Bibík13
Kecalka 469 příspěvků 26.09.14 21:31

Taky se to zhorsuje pred a pri MS, v obchode, na navsteve, doma ani moc ne

sarah2011
Kecalka 473 příspěvků 30.09.14 16:46

Ahoj, ja uz ctyri mesice prozivam peklo, stejne priznaky :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.14 13:00

Tak jsem si koupila hořčík a b6 a je to lepší. Ne šumáky, ale nějaké tobolky.
Možná je to jen psychický účinek. Ale pořád lepší, než zobat antidepresiva.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Budeme je kopat do achillovek! Vydra před zápasem s Anglií naštval české fanoušky

V pátek večer čeká českou fotbalovou reprezentaci nezapomenutelný zápas. V... číst dále >

Adekvátní trest pro Terezu? Státní zástupce říká minimálně 25 let a plánuje odvolání!

Představa, že v pákistánském kriminále stráví následujících osm let života,... číst dále >