Ve vesnici nás nemají rádi a pomlouvájí

Anonymní
10.1.21 01:51

Ve vesnici nás nemají rádi a pomlouvájí

Ahoj holky, omlouvám se za anonym, ale je to pro mě ožehavé téma. Přestěhovali jsme se s manželem na vesnici do zrekonstruovaného staršího domu, je ale moc pěkný. Máme hezké auto, moderně se oblékáme, ale do vesnice nechodíme málo, krom 3 rodin nikoho neznáme, a ani s nimi se moc nestýkame, jen občas někde třeba na procházce, prohodíme pár slov. Takže jdem akorát občas nakoupit. Jezdíme spíše do většího sousedního města. Dnes jsme byli u nás za barákem na kopci sáňkovat se synem, nikdo tam nebyl ale míjela nás jedná ženská s vlčákem a šla provokativně kolem našeho psa (jezevčík rok) který samozřejmě, stejně jako vlčák štěkal. Šla tak blízko, že se v jednu chvíli asi i kousli. Té ženě je tak 42 silnější postava a zloba v obličeji..Tak jsem se na ní tak podívala, ona se podívala na mě: a říká mi: Co na mě tak čumíš máš problém? No nic, zkrátim to, podotýkam, že manžel to začal asi po 15 vteřinách natáčet což jsem moc ráda. Prostě došlo to tak daleko, že ona se na mě rozeběhla a stačila mě jen lehce chytit pod krkem, ale já byla rychlejší a stočila jsem ji ruku a druhou tahala vlasy, nijak komicky to nevypadalo, byla jsem silnější mohla jsem udělat daleko víc, ale koukal na nás náš 6 letý syn. :,( Ještě chci říct, že před tímhle incidentem, mi dotyčná začala nadávat do kurev sviní a minimálně 8 krát řekla ať držím hubu. Já ji vubec nic sprostýho jen ať jde k psychiatrovi. A najednou spustila, že prý z každýho tahám drby a pak pomlouvám. A ze jsme cikáni spinavý 8o coz nejsme, manzel je napůl Němec, maminka byla Češka no a já jsem také Češka. Ale jsme tmavovlasý.. A opálenější typy. Opravdu nejsme romové :) No a že kdyby jsme slyseli, jak tady o nás lidi ve vesnici mluví, že ode mě ruce pryč atd. Prostě já už ani nevím co vše řekla, ale pořád a často dokola, že nás lidi nemají rádi a pak se koukla na mýho manžela a řekla : ty si nehraj na slušnýho :) Řekla toho hodně, že já si hraju na modelku a přitom jsem kurva. No úplně jsem byla v pr.. Nechápala jsem. Zůstali jsme s manželem udiveně koukat, protože do vesnice chodíme minimálně, opravdu tady nikoho neznáme. Krom těch 3 rodin, ale nenavštěvujeme se. Takže nás tenhle výlev dost zaskočil a mám z toho deprese. Kdo co si o nás myslí atd. Vím, že ty lidi mi nic nedají, ale stejně..Pak taky to, že jsem ji vůbec musela spacifikovat, protože ještě dodám, nenechám si nic líbit a jsem výbušná, ale ne jen tak. Chováme se s manželem opravdu slušně, jen když je někdo zlej, tak si to nechci nechat líbit. Jinak jsem hodně kamarádská.. Prostě ani si nejdu pro radu, ale udivilo nás co všechno na nás vyblila. Jinak manžel je dost chytrej a diplomat. On se do toho nijak moc nevměšoval, až když hodně nadávala.. Já ani nevěděla že to natáčí, až pak jsem byla moc ráda a na videu i říká potichu ja to točim, ale to jsem neslyšela. No a teď mi jde o to, že budu vypadat opravdu jak blbec a rváč já, protože já mám velmi sportovní postavu a jde na mě i vidět, že mám vyřídilku:) prostě že mě zdrbou. Nemáme těch prvních 15 sek. Kdy ona se po mě ohnala, je tam ale vidět jak mi hodně nadává a vždycky odejde a se vztekem ke mě přijde. No prostě jsem z toho na švestku :roll: Je tady prosím někdo, kdo něco podobnýho zažil? Napadla mě závist, ale nevím..

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
9350
10.1.21 02:09

V některých vesnicích se v minulosti křížili lidi mezi sebou kvůli majetku, tak se to může projevovat na inteligenci. Nic moc se s tím dělat nedá.

• Nahlásit
19094
10.1.21 02:11

Podívej, ta ženská je evidentně psychicky narušený jedinec, tohle normální lidi nedělají. Zřejmě schizofrenička nebo něco podobnýho. Příště se jí vyhýbejte obloukem a nevyvolávejte konflikty. Jen mě zaráží, že to tvůj manžel natáčel místo toho, aby zakročil. No a ty pomluvy… Vesnice je svět sám pro sebe. Není to anonymní město a lidi jsou zvyklý znát svý sousedy. Vy jste typický náplavy, koupili jste dům, žijete tam, ale zatím jste se nedokázali integrovat do vesnickýho života. Jste tam cizí, nikoho neznáte a nikdo nezná vás. Je úplně normální, že si o vás lidi povídají a i to, že na vás ze začátku koukají skrz prsty. Vesnice je drbárna, všechno je věc veřejná, soused ví, co máš na talíři k obědu, ale pokud tam zapadneš a začneš žít jako vesničan, ne jako měšťák na vesnici, tak tě lidi vezmou mezi sebe a když uvidí, že na tom talíři nic nemáš, tak se s tebou rozdělí o oběd. My jsme se s manželem taky před lety přistěhovali na vesnici a taky jsme si to tady museli vybojovat, spřátelit se, ale stálo to za to. Dneska tady zůstáváme kvůli přátelům, co tu máme. Když něco potřebuju, tak můžu zazvonit na většinu dveří v okolí a každý mi ochotně pomůže. Tohle v městě nezažiješ. Je to ale na vás. Buď se sami do života na vesnici zapojíte, spřátelíte se a ukážete, že jste fajn lidi, nebo se budeš muset smířit s tím, že si o vás vždycky budou povídat. Nejste už ve městě, kde nikdo nezná souseda.

• Nahlásit
Anonymní
10.1.21 02:15

@LaPaloma :) Já vím, že s tím nic neudělám, ale prostě mě to uplně rozsekalo, já si totiž vzpomínám, že v létě byla kousek ode mě na dece, na koupáku, ale to už je pravěk, až doma mi to došlo. No jestli jsem ji viděla 3 krát je to hodně.

• Nahlásit
Anonymní
10.1.21 02:24

@Janli No, manžel by se nechtěl plést do ženských a já jsem ráda.. Natáčel z jednoho důvodu, protože věděl, že je nějaká vyšinutá a kdybych ji zmidlila víc, aby jsme měli důkaz. Já bych to ale před synem NIKDY neudělala, myslim nějak víc. Když mě ale jakože chtěla chytit pod krkem, musela jsem zasáhnout. Přišlo mi, že je v tom dost zběhlá a myslím, že se jí i málokdo postaví, jenže já dělám dlouho bojový sport a asi nečekala odpor. To ale nehraje roli, manžel ví, že si sama poradím. Jsem ráda, že natáčel. Ano, asi nezapadneme, protože lidem nevěříme, je hodně falešných lidí, který cukrujou a pak je to obráceně. My se umíme bavit, to problém neni, ale jak bych to řekla, manžel pracuje z domu, já nepracuji a možná tohle někomu leží v žaludku, opravdu nevím. A vnucovat se někam není náš styl. Když už vidíme, že na nás někdo kouká jako na exoty. Je pravda, že trochu vyčníváme, ale ve smyslu, vizuelně. Jsme takový moderní.. Nevím jak to napsat, aby to nevyznělo divně. Zkrátka po dnešku už tu moc ráda nejsem. Byl to šok.

• Nahlásit
87
10.1.21 05:33
@Anonymní píše:
Ahoj holky, omlouvám se za anonym, ale je to pro mě ožehavé téma. Přestěhovali jsme se s manželem na vesnici do zrekonstruovaného staršího domu, je ale moc pěkný. Máme hezké auto, moderně se oblékáme, ale do vesnice nechodíme málo, krom 3 rodin nikoho neznáme, a ani s nimi se moc nestýkame, jen občas někde třeba na procházce, prohodíme pár slov. Takže jdem akorát občas nakoupit. Jezdíme spíše do většího sousedního města. Dnes jsme byli u nás za barákem na kopci sáňkovat se synem, nikdo tam nebyl ale míjela nás jedná ženská s vlčákem a šla provokativně kolem našeho psa (jezevčík rok) který samozřejmě, stejně jako vlčák štěkal. Šla tak blízko, že se v jednu chvíli asi i kousli. Té ženě je tak 42 silnější postava a zloba v obličeji..Tak jsem se na ní tak podívala, ona se podívala na mě: a říká mi: Co na mě tak čumíš máš problém? No nic, zkrátim to, podotýkam, že manžel to začal asi po 15 vteřinách natáčet což jsem moc ráda. Prostě došlo to tak daleko, že ona se na mě rozeběhla a stačila mě jen lehce chytit pod krkem, ale já byla rychlejší a stočila jsem ji ruku a druhou tahala vlasy, nijak komicky to nevypadalo, byla jsem silnější mohla jsem udělat daleko víc, ale koukal na nás náš 6 letý syn. :,( Ještě chci říct, že před tímhle incidentem, mi dotyčná začala nadávat do kurev sviní a minimálně 8 krát řekla ať držím hubu. Já ji vubec nic sprostýho jen ať jde k psychiatrovi. A najednou spustila, že prý z každýho tahám drby a pak pomlouvám. A ze jsme cikáni spinavý 8o coz nejsme, manzel je napůl Němec, maminka byla Češka no a já jsem také Češka. Ale jsme tmavovlasý.. A opálenější typy. Opravdu nejsme romové :) No a že kdyby jsme slyseli, jak tady o nás lidi ve vesnici mluví, že ode mě ruce pryč atd. Prostě já už ani nevím co vše řekla, ale pořád a často dokola, že nás lidi nemají rádi a pak se koukla na mýho manžela a řekla : ty si nehraj na slušnýho :) Řekla toho hodně, že já si hraju na modelku a přitom jsem kurva. No úplně jsem byla v pr.. Nechápala jsem. Zůstali jsme s manželem udiveně koukat, protože do vesnice chodíme minimálně, opravdu tady nikoho neznáme. Krom těch 3 rodin, ale nenavštěvujeme se. Takže nás tenhle výlev dost zaskočil a mám z toho deprese. Kdo co si o nás myslí atd. Vím, že ty lidi mi nic nedají, ale stejně..Pak taky to, že jsem ji vůbec musela spacifikovat, protože ještě dodám, nenechám si nic líbit a jsem výbušná, ale ne jen tak. Chováme se s manželem opravdu slušně, jen když je někdo zlej, tak si to nechci nechat líbit. Jinak jsem hodně kamarádská.. Prostě ani si nejdu pro radu, ale udivilo nás co všechno na nás vyblila. Jinak manžel je dost chytrej a diplomat. On se do toho nijak moc nevměšoval, až když hodně nadávala.. Já ani nevěděla že to natáčí, až pak jsem byla moc ráda a na videu i říká potichu ja to točim, ale to jsem neslyšela. No a teď mi jde o to, že budu vypadat opravdu jak blbec a rváč já, protože já mám velmi sportovní postavu a jde na mě i vidět, že mám vyřídilku:) prostě že mě zdrbou. Nemáme těch prvních 15 sek. Kdy ona se po mě ohnala, je tam ale vidět jak mi hodně nadává a vždycky odejde a se vztekem ke mě přijde. No prostě jsem z toho na švestku :roll: Je tady prosím někdo, kdo něco podobnýho zažil? Napadla mě závist, ale nevím..

Se tam s někým rubes a on si to manzel v pozadí natáčí? nevim teda..

• Nahlásit
2183
10.1.21 05:50
@Uspavacka píše:
Se tam s někým rubes a on si to manzel v pozadí natáčí? nevim teda..

Dost drsný, viď?
Každopádně… ještě že se do té potyčky nevložil ten vlčák…

• Nahlásit
7148
10.1.21 06:05

Ženská je evidentně vyšinutá, chtěla tě co nejvíc ranit a povedlo se jí to. Zkus to ze sebe co nejrychleji setřást, snažit se na to nemyslet a nezaobírat se tím. Ale chápu, jak ti je, pomluvy dokážou z psychikou dost zacloumat.

Co ale nechápu, že tvůj muž místo toho, aby tu paní zpacifikoval hned v počátku, kdy začala být útočná, místo toho vzal mobil a natáčel to. Nezlob se, že to takhle napíšu, ale já bych na tvém místě měla vztek i na toho svýho chlapa, protože on se zachoval jako bačkora. Hned zpočátku měl paní důrazně říct, že na téhle úrovni se bavit nebudete, vzít rodinu a odejít a nechat ji, ať si vyřvává, co chce.

• Nahlásit
13915
10.1.21 06:14

Mě zaráží, že jste vůbec šli do konfliktu. Já bych beze slova odešla, ať si tam vyřvává co chce.

• Nahlásit
6874
10.1.21 06:16

Jste naplavy a pokud jeste davate verejne na odiv, ze „jste neco vic nez mistni“ budete to mit sakra tezky a asi nikdy nezapadnete. Coz z toho tvyho prispevku uplne bije do oci, ze to tak bude. A jinak si asi muzete natacet co chcete, ale ona urcite poda svou verzi mistnim a ani video vam nepomuze. Mate se uplne konfliktu vyhnout.

• Nahlásit
48364
10.1.21 06:21

Tak za prvý máš mít vychovanýho psa, který nebude dorážet na jiného psa, co půjde kolem něj.
Pak jsi měla pozdravit, tipuju, že jsi mladší.
Pokud se ti nelíbilo, že jde k tvému psovi, měla jsi to slušně říct a ne jen zírat jak Sůva s nudlí.
Manžel by si taky zasloužil. Pokud jen natáčel a nešel ti pomoc.
S tímhle přístupem v té vesnici moc oblíbení nebudete.

• Nahlásit
20132
10.1.21 07:03

Mě přijdete divný všichni. Tu samotnou situaci jste vyhrotili všichni a sorry, ale hezký auto už má dneska kde kdo, i lidi na vsi :lol: opravdu tam nejezdí povozem a nečekají, až jim přijdete ukázat jak se hezky svézt a oblict :lol: jestli k nim přistupujete tímhle stylem, tak se ani nedivím, že vás nemusí. Asi to nebude tím, že vy dva jste letadla a všichni okolo blázni.

• Nahlásit
9078
10.1.21 07:04

Na vesnici si bohužel všichni vidi do talíře. A jestli máte nějak víc peněz, lepší dům, auta tak lidská závist nezná hranic.

• Nahlásit
1351
10.1.21 07:29

A proc ses ji nevyhnula ty, kdyz sla „tak“ blizko? Navic sama rikas, ze ses po ni „tak“ koukla. Promin, ale to muze vyvolat konflikt. Pani bude asi psychicky labilnejsi, ale prijde mi, zes ji vyprovokovala. Ona rekla prvni, ze ses pip nebo ty at jde k psychiatrovi? Navic zname jenom tvuj pohled na situaci, mohlo to byt i jinak.

• Nahlásit
52242
10.1.21 07:38

Nezazila. A moc tomu neverim. Ze se lidi strani, kdyz se nekdo novy pristehuje na vesnici. Tak to jsem zazila. Ale my jsme hodne komunikativni, druzni a pracuji u mistnich deti. Takze my jsme se celkem rychle seznamili. Zbytku pribehu neverim.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat