Ve vzduchu je nevěra

Napsat příspěvek
4210
19.11.19 14:38
@ontarova.stara píše:
Hlavne spolu prosim nekomunikujte pisemnou formou :mrgreen:. Pokud tedy schvalne neuzivas pluralis majestaticus.

Třeba je na tom podobně. Nehledě na to, že pokud jde o souznění duší, s tvrdým je to prý lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3509
19.11.19 18:10
@Venetia píše:
To jako doma :D? To bych chtěla tu reakci vidět.

Znáš ten vtip o Batmanovi, ne? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1422
19.11.19 19:06
@Anonymní píše:
Jojo už to vidím, takových rozhovorů jsme už měli "Ja bych volila normalni diskuzi na tema, vyhovuje ti to, jak to ted mame? Ano.
Nemas rad sex? Ne, jen nechci.
Nemas rad sex se mnou? Ne, jen nechci.
Me to nevyhovuje, jsem nestastny, musime to nejak resit, sex potrebuju, ale potrebuju i vztah. Mlčení.
Co s tim udelame? Mlčení, a začínající brekot.
Ja takto dal zit nebudu. Mlčení a brekot.Rozhovor proběhl, nic se člověk nedoví, a nic se nezmění. :mavam:

Promin, ale tvoje zena se nechova jako dospela. To opravdu neni standard. Kazdopadne, me prekvapuje, ze se s temito odpovedmi neodpovedmi spokojis a neresis to nejak dal. Vztah je vzdy o dvou lidech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.19 19:12
@Anonymní píše:
Jojo už to vidím, takových rozhovorů jsme už měli "Ja bych volila normalni diskuzi na tema, vyhovuje ti to, jak to ted mame? Ano.
Nemas rad sex? Ne, jen nechci.
Nemas rad sex se mnou? Ne, jen nechci.
Me to nevyhovuje, jsem nestastny, musime to nejak resit, sex potrebuju, ale potrebuju i vztah. Mlčení.
Co s tim udelame? Mlčení, a začínající brekot.
Ja takto dal zit nebudu. Mlčení a brekot.Rozhovor proběhl, nic se člověk nedoví, a nic se nezmění. :mavam:
:mrgreen: :mrgreen:

ne sory, že se směju, vím, že to je těžký, ale prostě miluju psychologický rady…„si promluvte“ :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.19 05:05
@KaroliS píše:
Souhlas v tom, ze bych se zamerila na hledani priciny vzniku duchodce. Jestli to 2 roky klapalo, tak to tak.od zacatku asi nebylo. Jinak satky na roztrhani muzou zabrat a nemusi, to je fakt dle priciny. Nektery nevyzraly clovem ( a shodou okolnosti napr.gay) se dokaze 2 roky pretvarovat, takze v tomto pripade by to nepomohlo a byla by to zbytecna investice. Ja bych volila normalni diskuzi na tema, vyhovuje ti to, jak to ted mame? Ano - jak je to mozny? Nemas rad sex? Nemas rad sex se mnou? Nechces s nami travit cas? Proc? Me to nevyhovuje, jsem nestastna, musime to nejak resit, sex potrebuju, ale potrebuju i vztah. Co s tim udelame? Ja takto dal zit nebudu. Hotovo dvacet :nevim:

No vidíte, to mě ani nenapadlo… Kdysi jsem v Maximu četl článek na téma „Kryptobuzna“ (Z latinského kryptum - skrytý).
No nebyla by první, že?
Frajer chtěl dítě tak vydržel chvilku přetvářky. Představoval si Terryho Crewse aby mu to šlo no a teď už nemá důvod se přemáhat.
Opravdu jsem zapoměl na takovou variantu takže:
Když nahodíte bagančata, falešný knír, pěkně velký umělý připínák a nakráčíte do ložnice tak pochybuji, že si bude dál hrát s joystickem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6564
20.11.19 07:53

@ledoborec osobně bych spíš tipoval že roky jim to klapalo = zamilovanost + pokus o dítě.
Po dvou letech jí byl několik let u zadku, protože má dítě a nic jiného nepotřebuje. Teď jsou dítěti 4 roky, je ve školce, ona zase v práci a začaly se jí opět zapalovat lejtka. Jenže když její starej už na ni po těch letech co si ho nevšímala kašle tak, holt je potřeba nějakýho toho šviháka dílenskýho. Tuto story slyším jako přes kopírák z každé strany.

Ještě teda slýchávám jednu, „jak ten chlívák opustil rodinu kvůli nějaké couře“ ale to je ten stejný příběh, jen z jiného pohledu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1422
20.11.19 08:49
@ledoborec píše:
No vidíte, to mě ani nenapadlo… Kdysi jsem v Maximu četl článek na téma „Kryptobuzna“ (Z latinského kryptum - skrytý).
No nebyla by první, že?
Frajer chtěl dítě tak vydržel chvilku přetvářky. Představoval si Terryho Crewse aby mu to šlo no a teď už nemá důvod se přemáhat.
Opravdu jsem zapoměl na takovou variantu takže:
Když nahodíte bagančata, falešný knír, pěkně velký umělý připínák a nakráčíte do ložnice tak pochybuji, že si bude dál hrát s joystickem.

No tak to je trosku ujety. Lide s jinou sex orientaci jsou nornalni lidi, rozmisteni smejdu mezi honosexualy je uplne stejne jako ve vetsinove populaci. Spis znam pribehy, ze clovek si svou orientaci pro slozitost situace nechce pripustit, popr.si neni jisty a nechce riskovat a tak skonci ve vztahu se zenou. Ne kazdy je uplne vyhraneny, kdyz je laska, muze byt i sex, ale to puzeni jinam muze byt proste vetsi. Proto pisu, ze za dva roky to nadseni z rodiny, z poceti ditete vyprcha a nejaka trvalejsi touha tam proste od prirody neni. Ne, ze by slo o sociopata…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1422
20.11.19 08:51

@jakanas Je to zvlastni, jak jsou ty meritka porad jiny pro zenske i pro chlapy, coz? A to i naopak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20207
20.11.19 09:07
@pohledzdruhestrany píše: :mrgreen: :mrgreen:ne sory, že se směju, vím, že to je těžký, ale prostě miluju psychologický rady…„si promluvte“ :mrgreen:

Hele, to, jak se protějšek staví k řešení problémů, o něm taky dost vypovídá. Pokud paní manželka od anonymního spouští brekot na normální požadavek, není ochotná do řešit dospělým způsobem, je to manipulace jako vyšitá.
Je normální mít problémy ve vztahu a je normální je řešit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.19 09:23
@Mango_Lassi píše:
Hele, to, jak se protějšek staví k řešení problémů, o něm taky dost vypovídá. Pokud paní manželka od anonymního spouští brekot na normální požadavek, není ochotná do řešit dospělým způsobem, je to manipulace jako vyšitá.
Je normální mít problémy ve vztahu a je normální je řešit.

Jako, jasně. Já jsem jenom přesvědčen, že většina lidí vůbec netuší, když něco chce/nechce, jaký jsou vnitřní motivace toho chtění/nechtění a pak je dost těžký se takovejma promluvama někam dobrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20207
20.11.19 09:43
@pohledzdruhestrany píše:
Jako, jasně. Já jsem jenom přesvědčen, že většina lidí vůbec netuší, když něco chce/nechce, jaký jsou vnitřní motivace toho chtění/nechtění a pak je dost těžký se takovejma promluvama někam dobrat.

Souhlasím, že řada lidí neví a nepřemýšlí anebo nechce přemýšlet. Proto občas doporučuju jít za placeným poradcem, který pomůže začít o tom přemýšlet. Motivace je ale v tomto případě stěžejní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24873
20.11.19 10:09
@pohledzdruhestrany píše:

Vědění vnitřní motivace svého chtění, nechtění. To jako někdo neví? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.19 10:20
@Honza 12 píše:
Vědění vnitřní motivace svého chtění, nechtění. To jako někdo neví? 8o

vždyť to tady čteš pořád dokola, třeba kolik zakladatelek si chce jen bohapustě zamr.dat s kolegou v práci, což je křišťálově jasná motivace, ale přitom si myslí, že je to proto, že mají doma málo porozumění nebo, že manžel málo uklízí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20207
20.11.19 10:22
@Honza 12 píše:
Vědění vnitřní motivace svého chtění, nechtění. To jako někdo neví? 8o

Kdyby to všichni věděli, mohli by celé EM v klidu zrušit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.19 10:28
@Mango_Lassi píše:
Souhlasím, že řada lidí neví a nepřemýšlí anebo nechce přemýšlet. Proto občas doporučuju jít za placeným poradcem, který pomůže začít o tom přemýšlet. Motivace je ale v tomto případě stěžejní.

hele já trochu vidím do právnickýho byznysu, takže vím, jak je strašně velkej kvalitativní rozdíl mezi advokátama a kolikrát jejich rady (těch nekvalitních) nepřivedou člověka na buben jen proto, že i při blbě napsaný smlouvě naštěstí nedojde ke sporu (příklad), takže si nedělám iluze o tom, jak funguje placený terapeutický byznys, kde je ta regulace diametrálně menší a výsledky v podstatě neměřitelný, myslím, že kdyby lidi v mentálních/vztahových problémech chodili ke kněžím, jak to vlastně v minulosti fungovalo, tak by jejich psychoterapeutický výsledky byly podstatně lepší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama