Ve vztahu nejsem sebevědomá, jinak ano

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 21:07
Ve vztahu nejsem sebevědomá, jinak ano

Ahoj, jsem nějaký čas po rozchodu a všímám si na sobě, že když jsem sama, tak jsem se sebou spokojená, líbím se sama sobě, i když nejsem žádná modelka, jsem sebevědomá, v pohodě a mám se celkem ráda:) S tím vždy jdu do vztahu a tam jakoby to sebevědomí ztratím - muži mají různé náznaky, že tohle bych mohla změnit, tohle vylepšit atd. Tím mi klesá sebevědomí, začnu se pozorovat, hledat chyby. Samozřejmě moje nespokojenost se odrazí na vztahu a pak to nedopadne dobře. Nevím, jestli si hledám špatné muže, kteří mě nemají rádi takovou, jaká jsem, nebo kde je zakopaný pes. Máte to někdo podobně? Mně z toho vychází, že je mi líp samotné.

Reakce:
Uživatel je onlineOu
Echt Kelišová 7698 příspěvků 07.06.19 21:32

No je ti líp samotné, než s chlapem co si na tobě léčí vlastní mindráky. Ale s chlapem co to dělat nebude ti bude dobře.

Jen teda nejdřív potřebuješ pročistit to, co tě přitahuje k nejistým chlapům, co si vybírají nejisté holky, které je při prvním pokusu o pruzení nepošlou do háje, ale začnou si pěstovat pocit viny.

Mrkni na tyhle knížky, jestli některá náhodou nepíše o tvé tvé situaci.

https://obchod.portal.cz/…atky-synove/
https://www.navrat.cz/…tatovo-devce
https://obchod.portal.cz/…stupny-otec/

Je možné, že by se tam našla nějaká souvislost s tím, jaký je tvůj otec a jak (ne?)funguje váš vztah?

Výhodou je, že platí pravidlo jakej šel, takovou našel - takže pokud ty najdeš svou vlastní sebehodnotnu a už tě nezviklají pokusy nejistých chlápků, co to maskují pozou velkého drsného dominanta, tak tě najednou začnou přitahovat skutenčě sebejistí muži, co si nepotřebují hojit svoje bolístky na druhých.

Freeandwild
Kecalka 207 příspěvků 07.06.19 21:38

To asi hodně záleží, s kým zrovna jsi… Bývalý na mě třeba nikdy neměl žádné záporné komentáře, aspoň ne co se týče vzhledu, maximálně mi třeba řekl - líbilo by se mi, kdyby sis vzala tohle nebo podobně… v tomhle směru jsem v tom vztahu měla dobrý pocit, ale bylo to stejně k prdu - později jsem zjistila, že mě opakovaně dlouhodobě podváděl. Asi se mu prostě ženské obecně hodně líbily, no :D
Současný je na ženské naopak hodně náročný a líbí se mu celkem málokterá, ale samozřejmě má poznámky i na mě a naopak chválou šetří… když jsem mu řekla, že mám pak z něj pocit, že když se můj vzhled jen o procento zhorší, už se mu nebudu líbit, tak se začal hrozně smát :) že jsem praštěná a že to jsou drobnosti, ale stejně se mnohem víc řeším, hlídám váhu, vybírám oblečení…
Ono taky logicky když je ženská single, vysílá více signály a chlapi v okolí se pak chovají taky jinak :D nebo aspoň u mě to tak je a sebevědomí pak letí nahoru, když je zájem pomalu ze všech stran. Jenže je to jen taková iluze, protože když ptáčka lapají, hezky mu zpívají, žejo..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 21:39

@Ou Díky za tipy na knížky, s otcem mám vztah takový chladnější, měl mě rád, ale nedával to moc najevo, byl přísný. Možná hledám někoho, kdo mě zase tak nežere, v tom bude asi podobnost.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 21:43

@Freeandwild To trochu iluze bude, ale po chlapech teď moc nekoukám, ani žádnýho teď nepotřebuju, jsem samostatná a je mi dobře. Budu na sobě muset nějak zapracovat, abych zase nenašla stejný typ.

mrav
Nadpozemská drbna 28834 příspěvků 07.06.19 22:25

Chtěl jsem ti napsat - uvolni se a jdi do toho. Všechno je to jenom o psychickém bloku - moc o těch věcech přemýšlíš. Víš, když člověk strašně moc chce, tak to nejde… :mavam:

Váš příspěvek
Reklama