Ve vztahu se trápím

Anonymní
8.3.21 06:17

Ve vztahu se trapim

Ahoj holky, jdu se vypsat a poradit… :zed: s partnerem jsme spolu v lete 6 let, mame spolu 2 roky starou holcicku, je nam 30. Nejsme manzele.
Nejak jsem to neresila jak ted v posledni dobe.. prijde mi ze me ma pritel uplne nekde, ze mu jde jen o to ze se ma kdo starat o nej a to mu staci :,( prijde mi ze z jeho strany ta laska uplne vyprchala a ja se trapim.. ja jsem ta ktera mu rika udelame si hezky vecer? pustime si film nebo si dsme vinko.. „a jaky film nevim jaky“ nechci vino nemam chut".. nikdy neprijde on a nenabidne to.. prijde domu z prace a jde hrat nebo cumet do mobilu nez aby si vsimal me a dcery.. pomazli malou 10 minut a jde na trenink.. prijde rekne co by si dal na veceri ja mu ji udelam on ji sni a zase jde na mobil.. jdu uspat malou a jakmile prijdu tak sedi furt jen na mobilu a na me ani nepromluvi snad do doby dokud nejdeme spat.. jsem bez usmevu stale, necitim lasku, kdyz prijde domu jkoby se mi ze sekundy na sekundu zmenila nalada k horsimu.. netesim se na to.. on prijde je nateseny na malou me rekne cauu pousmeje se a jde se koupat a delat ostatni..mysli si ze me ma proste jistou.. ale ja se trapim, stane se kdy jsou dny kdy ma bezva naladu rekne lasko zajedeme si tam a tam udelame si hezky vylet obejme me da mi pusu a chova se tak cely den a to jsem uplne totalne vymenena stastna usmevava :( a toto od nej potrebuji ale me uz to prijde jsko kamaradi.. a nevim jak z toho vyvaznout.. nechci byt na malou sama a rozdelit rodinu.. ja ho miluju ale myslim si ze je to takto: bud budu milovat ja a udrzovat nejak ten vztah a budu na nej mila a on si to bude uzivat a u toho mit nekde protoze tak mu to bude vyhovovat ze budu vlez do pr… anebo se na to uz vykaslu protoze si myslim ze takto to bylo doted vypustim ho z hlavy a budu mit uz nekde tak jako on.. (ikdyz mi to nejde :,( protoze se o nas vztah bojim stve me ze nejsem jako on ale takhle dal to nejde ) co by jste mi poradily? :,( omlouvam se za sloh

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
210
8.3.21 06:25

Vypadá to, že má jinou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
8.3.21 06:26

Takové zkušenosti nemám, ale jestliže má čas na to si hrát na telefonu tak má určitě čas si udělat sám tu večeři. Ne, že přijde a řekne dal bych si tohle a tohle.. to bych mu odpověděla, že bych si taky dala romantickou večeři a nikdo mi jí neudělá. A to, že s dcerou netráví víc času by mi osobně vadilo nejvíc. To už bych si otevřela pusu. Ta malá potřebuje tátu i mámu. To bych mu pěkně od plic řekla :cert:

Za mě je tohle lepší prostě probrat to s přítelem a nečekat co se stane dál. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3791
8.3.21 06:30

Možná je cesta v tom, nemít svou náladu spojenou jen s tím, jak se zrovna vyspí tvůj přítel. Prostě začít žít svůj život. Pak se tě to nebude tak dotýkat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.21 06:37
@akavi
@akavi píše:
Možná je cesta v tom, nemít svou náladu spojenou jen s tím, jak se zrovna vyspí tvůj přítel. Prostě začít žít svůj život. Pak se tě to nebude tak dotýkat.

jak myslite svuj zivot? vypustit ho z hlavy s neresit co se deje co se tyce naseho vztahu?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.21 06:39
@Ladenape píše:
Takové zkušenosti nemám, ale jestliže má čas na to si hrát na telefonu tak má určitě čas si udělat sám tu večeři. Ne, že přijde a řekne dal bych si tohle a tohle.. to bych mu odpověděla, že bych si taky dala romantickou večeři a nikdo mi jí neudělá. A to, že s dcerou netráví víc času by mi osobně vadilo nejvíc. To už bych si otevřela pusu. Ta malá potřebuje tátu i mámu. To bych mu pěkně od plic řekla :cert:Za mě je tohle lepší prostě probrat to s přítelem a nečekat co se stane dál. :nevim:

ja uz to resila v posledni dobe nekolikrat.. odpoved znela jezis jsi jak male decko co resis takove blbosti nejsme spolu mesic.. jasne ze vse nebude ruzove jako zacatky ale neznamena ze je nekdo spolu nekolik let tak uz si pomalu ani pusu nemuze dat nebo si nemuze udelat hezky vecer :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
729
8.3.21 06:42

Nemyslím si, že hned musí mít jinou. Spíš zpohodlněl, zvykl si, že se o vše postaráš ty a on doma nemá žádné povinnosti. Také by mi nejvíc vadilo, že se nevěnuje malé. Probrala bych to s ním a určila nějaký čas pravidelně každý den, koupe jí třeba? Přečte pohádku? To by mohl.
A k tobě, neupínala bych se k němu tolik, však to není jediný člověk na světě, co trávit nějaký čas s kamarádkami? Vím, že je špatná doba, ale jít se třeba jen projít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
729
8.3.21 06:46
@Anonymní píše:
ja uz to resila v posledni dobe nekolikrat.. odpoved znela jezis jsi jak male decko co resis takove blbosti nejsme spolu mesic.. jasne ze vse nebude ruzove jako zacatky ale neznamena ze je nekdo spolu nekolik let tak uz si pomalu ani pusu nemuze dat nebo si nemuze udelat hezky vecer :zed:

Já jsem s přítelem skoro 7 a pořád mi říká, že mě miluje, objímá, dáváme si pusu běžně. Takže délkou vztahu to není.
Co sex? Nezměnilo se v něm také něco? Intenzita?

@Anonymní píše:
@akavijak myslite svuj zivot? vypustit ho z hlavy s neresit co se deje co se tyce naseho vztahu?

Myslím, že to bylo myšleno tak, že je důležité mít také svoje koníčky a věnovat čas jim, ne se upínat na partnera. Žít zkrátka také svůj život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1620
8.3.21 06:49
@akavi píše:

Souhlas. Jak rika Smolka, nekdy splyne partner se zarizenim bytu, protoze se i tak chova. Radim najit jine zajmy nez pritele, popr. i praci. U nas doma chodim vecer z prace ja a ani by mne nenapadlo se chovat jako tvuj pritel, je to tim, ze manzel ma svuj zivot, nevari mi veceri, ale treba vyrazi behat a jsem jaksi zatahnuta do chodu domacnosti. Jsme v tom spolu. Pak mam chut spolu delat i jine veci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annastaziaa
8.3.21 06:52

Přijde mi, že tě má jako jistotu.
Zkusila bych si s nim o tom promluvit, hlavně kvůli malé.
Když bude vše při starým tak bych se na nej vykaslala, přeci se nechceš trápit do konce života. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
96
8.3.21 06:53
@Anonymní píše:
ja uz to resila v posledni dobe nekolikrat.. odpoved znela jezis jsi jak male decko co resis takove blbosti nejsme spolu mesic.. jasne ze vse nebude ruzove jako zacatky ale neznamena ze je nekdo spolu nekolik let tak uz si pomalu ani pusu nemuze dat nebo si nemuze udelat hezky vecer :zed:

To bych mu řekla, že nemáš zájem o nějaký stereotyp. Že nechápeš z jakého důvodu se takhle chová a právě proto, že jste spolu tak dlouho tak od toho vztahu vyžaduješ nějaký emoce. Neznamená, že když jste už spolu něco prožili, že to pro život stačí.
Jestli říká, že spolu přece nejste měsíc ať neřešíš blbosti, tak proč se starat jestli má navařeno, vypráno, vyžehleno.. vždyť přece spolu nejste měsíc za tu dobu něco musel odkoukat :D
Vůbec bych to neřešila on by si to měl sám uvědomit. Proč si neuděláš sama hezký večer, nepustíš si film neuděláš si dobrý jídlo, svíčky, víno.. :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.21 07:14
@Kirstenn píše:
Nemyslím si, že hned musí mít jinou. Spíš zpohodlněl, zvykl si, že se o vše postaráš ty a on doma nemá žádné povinnosti. Také by mi nejvíc vadilo, že se nevěnuje malé. Probrala bych to s ním a určila nějaký čas pravidelně každý den, koupe jí třeba? Přečte pohádku? To by mohl.
A k tobě, neupínala bych se k němu tolik, však to není jediný člověk na světě, co trávit nějaký čas s kamarádkami? Vím, že je špatná doba, ale jít se třeba jen projít.

on mi sam rekl ze se na nej moc upinam ale me vadi ze necitim lasku v tom vztahu, vzdyt to je dulezite, jsme jak kamaradi…ja prijdu pohladim ho dam mu pusu on nikdy..a to me stve jen mu to chci vysvetlit ze chci aby se tak choval i on.. nerikam furt ale jednou za cas.. potesilo by me to.. vim ze jen on mi udela zase usmev na tvari a zmeni nas vztah, nebavi me porad abych vse delala ja

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.21 07:16
@Kirstenn píše:
Myslím, že to bylo myšleno tak, že je důležité mít také svoje koníčky a věnovat čas jim, ne se upínat na partnera. Žít zkrátka také svůj život.

Nasla jsem si konicek a to barveni oboci bio hennou, online kurz.. od 13.3 mam doma materialy a budu trenovat a cmarat si :oops: tak snad to me odreaguje a nebudu se tak uz upinat na pritele..

• Citovat
  • Nahlásit
2939
8.3.21 07:18

No tak vidíš, občas se chová hezky. Já si třeba nemyslím, že má nutně jinou a fascinuje mě, když to někdo vyvozuje z čehokoliv, kdy se partner nechová podle představ partnerky 8o. Prostě zahnil ve vztahu a může to být z jeho strany i spokojené zahnití. Že radši tráví čas na mobilu než u filmu a vína s tebou je sice smutné, ale podle toho, co tady kolikrát čtu, asi docela běžné :nevim: Myslím, že jsi na něj moc upnutá, na mateřské je to asi pochopitelné, ale fakt bych se na tvém místě snažila nebýt tou lednicí a najít si nějaké koníčky a zájmy mimo něj. A klidně u toho můžeš být i doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3791
8.3.21 07:18
@Anonymní píše:
@akavijak myslite svuj zivot? vypustit ho z hlavy s neresit co se deje co se tyce naseho vztahu?

Myslím to tak, že když se hodně upneš na ty vztahové věci (které si klidně můžeš vykládat úplně jinak, než ve skutečnosti jsou), tak se z nich v tvojí hlavě může stát velikánský problém. Kdežto kdyz je pozornost rozdělena i jiným směrem (třeba na nějaké koníčky), tak ti někdy přijde i vhod, že na tobě partner nevisí 24/7 a děláte si každý svoje a někdy zase něco spolu. A také možná máš vysoká očekávání (je dost pravděpodobné, že kdybys chodila třeba do práce, tak budes po příchodu ráda, že se taky někam zašiješ a vypláchneš si hlavu, případně jenom „jsi“ a nic moc se po tobě nechce).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat