Ve zdraví i v nemoci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.19 09:46
Ve zdraví i v nemoci?

Ahoj, jde mi jen o názor, možná jsem precitlivela z celé situace. Mám snoubence, žijeme spolu 2 roky, ale často jezdíme na víkendy k našim. Každý ke svým, i spolu. To se snažím nějak měnit, abychom spolu žili už normálně naplno. Jde o to, že jsem se ráno vzbudila se strašnými křečekmi, asi mi nesedla večeře a od rána jsem byla 5× na WC. Je mi prostě zle. Doplazila jsem se tak tak pto banány a rýži. Pritel Teda projevil lítost, ale stejně odjel k jeho rodičům. Večer jsme pozvání na oslavu jeho přátel. Jde tam sám. Řekl, že kdyztak by v noci přijel, kdyby mi bylo zle, ale že ať počítám, že bude hodne oslavovat, tak jedině vlakem. Nechci ho tu držet, ale stejně, já bych třeba chlastat nešla, kdybych věděla, že on doma leží v křečích. Je má reakce, že mě to mrzí, oprávněná?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Monchichik
Echt Kelišová 9583 příspěvků 17.08.19 09:49

No jak to myslíš, oprávněná? Prostě buď ti to vadí nebo ne. Každý to máme jinak. Mně kdyby bylo špatně, tak jsem ráda sama, nevím, k čemu by mi tady byl, když lítám na záchod…jestli ty bys byla ráda, aby tě u toho držel za ruku, no tak se asi oprávněně cítíš rozmrzelá…

žampion
Závislačka 4072 příspěvků 17.08.19 09:50

8o 8o 8o no a počkej až příjde něco opravdu vážného jako třeba porod. :roll: Střevní chřipka teďka lítá vzduchem a má ji každý druhý. Nebo myslíš, že by měl stát přede dveřma wc, a cvrlikat na tebe, že ty to dáš? Já osobně bych teda byla raději, že vypadne a já si to můžu v klidu odbýt. Mimochodem nedávno tu byla diskuze o tom, že žena nedává když jí partner slyší na WC, no to by se v tvém případě zbláznily. :think: :think: Příjde mi to jako malichernost.

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 17.08.19 09:51

Tak ja jsem v takovym stavu rada sama. Nechapu, v cem by ti byl doma dobrej? Budes stejne jen lezet, ne?… :nevim:

hanka.br.
Generální žvanilka 20483 příspěvků 17.08.19 09:54
@Anonymní píše:
Ahoj, jde mi jen o názor, možná jsem precitlivela z celé situace. Mám snoubence, žijeme spolu 2 roky, ale často jezdíme na víkendy k našim. Každý ke svým, i spolu. To se snažím nějak měnit, abychom spolu žili už normálně naplno. Jde o to, že jsem se ráno vzbudila se strašnými křečekmi, asi mi nesedla večeře a od rána jsem byla 5× na WC. Je mi prostě zle. Doplazila jsem se tak tak pto banány a rýži. Pritel Teda projevil lítost, ale stejně odjel k jeho rodičům. Večer jsme pozvání na oslavu jeho přátel. Jde tam sám. Řekl, že kdyztak by v noci přijel, kdyby mi bylo zle, ale že ať počítám, že bude hodne oslavovat, tak jedině vlakem. Nechci ho tu držet, ale stejně, já bych třeba chlastat nešla, kdybych věděla, že on doma leží v křečích. Je má reakce, že mě to mrzí, oprávněná?

Ono to „ve zdraví a nemoci“ není myšleno tak, že budeš vyžadovat přítomnost partnera pokaždé, když dostaneš průjem. :mrgreen:

lachtanice86
Echt Kelišová 8955 příspěvků 17.08.19 09:55

Raději bych byla sama. Jak by ti měl pomoct když běháš na wc?

lachtanice86
Echt Kelišová 8955 příspěvků 17.08.19 09:56
@hanka.br. píše:
Ono to „ve zdraví a nemoci“ není myšleno tak, že budeš vyžadovat přítomnost partnera pokaždé, když dostaneš průjem. :mrgreen:
:mrgreen: :potlesk:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.19 09:56

To že by šel na oslavu sám, by mi asi tak nevadilo, jako že jede k rodičům. Mohl být s tebou aspoň přes den.
Ale já jsem byla nedávno na operaci, z nemocnice mě přivezl tchán a když přijel manžel, tak se na mně ani nepodíval, nezeptal se, jestli něco nepotřebuju, a hned letěl do hospody. Nemohla jsem chodit, ale nepodal mně ani hrnek s kafem. Ani se nezeptal, jak mi je. Jsme spolu 29 let.
Některým chlapům prostě chybí empatie. Myslím, že se to nezlepší, spíš zhorší. Tal se podle toho zařiď.

terien
Extra třída :D 12374 příspěvků 17.08.19 09:57

Tak kvůli tomu, že ti nesedlo jídlo s tebou snad nemusí sedět doma a držet tě za ručičku :nevim: je ti trochu zle, no bóže, to ti bude ještě mockrát. Nechovej se jako malé nesamostatné dítě.

terien
Extra třída :D 12374 příspěvků 17.08.19 09:57
@hanka.br. píše:
Ono to „ve zdraví a nemoci“ není myšleno tak, že budeš vyžadovat přítomnost partnera pokaždé, když dostaneš průjem. :mrgreen:
:mrgreen: :palec:
terien
Extra třída :D 12374 příspěvků 17.08.19 09:58
@lachtanice86 píše:
Raději bych byla sama. Jak by ti měl pomoct když běháš na wc?

Asi aby kontroloval, jestli si pořádně utřela zadek. Jinak nevím :nevim:

Russet
Neúnavná pisatelka 18250 příspěvků 17.08.19 10:00
@Anonymní píše:

Nechala bych ho jít, pokud by chtěl slavit. Na smrt nemocná nejsi. Já bych chlapa se srajdou klidně na pár hodin opustila, pokud by neležel v horečkách a nezvracel. Protože by byl asi záchod nedostupný :jazyk:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.19 10:01
@Anonymní píše:

Moje zkušenost je ta, že pokud už tě teď nechá ve stychu, tak si zkus představit situaci, kdy máš ještě dvě malé děti, zvracíte a průjmujete a partner se jde bavit. Vlastní zkušenost a neudělal to jen jednou, kdy jsem ležela v horečkách a nebyla schopná vstát a chlap se bavil. Do toho mimčo. Takže já jsem vyléčená. Prosím anonym. Děkuji

Russet
Neúnavná pisatelka 18250 příspěvků 17.08.19 10:02
@Anonymní píše:
To že by šel na oslavu sám, by mi asi tak nevadilo, jako že jede k rodičům. Mohl být s tebou aspoň přes den.
Ale já jsem byla nedávno na operaci, z nemocnice mě přivezl tchán a když přijel manžel, tak se na mně ani nepodíval, nezeptal se, jestli něco nepotřebuju, a hned letěl do hospody. Nemohla jsem chodit, ale nepodal mně ani hrnek s kafem. Ani se nezeptal, jak mi je. Jsme spolu 29 let.
Některým chlapům prostě chybí empatie. Myslím, že se to nezlepší, spíš zhorší. Tal se podle toho zařiď.

To není empatie. Snad ví, že když jsi po operaci, není ti dvakrát ouvej. Ale souhlas, když je to blb, s věkem ho to nepřejde.

Russet
Neúnavná pisatelka 18250 příspěvků 17.08.19 10:03
@Anonymní píše:
Moje zkušenost je ta, že pokud už tě teď nechá ve stychu, tak si zkus představit situaci, kdy máš ještě dvě malé děti, zvracíte a průjmujete a partner se jde bavit. Vlastní zkušenost a neudělal to jen jednou, kdy jsem ležela v horečkách a nebyla schopná vstát a chlap se bavil. Do toho mimčo. Takže já jsem vyléčená. Prosím anonym. Děkuji

Ona ale nemá horečky. Jen se pokakynkala.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama