Reklama

Večer hladové miminko

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.18 19:53
Večer hladové miminko

Holky, jak vám pijí/jedí večer 5 měsíční miminka? Dcera je měsíc na UM, začala odmítat MM, kojím občas v noci, když se teda přisaje. Poslední dobou má večer hrozný hlad, vypije 250ml UM (HIPP), dám do postýlky a kňourá, tak dám cca 150ml, to taky vypije a pak usne. Byla naučená usínat při kojení, to teď nejde, tak nevím jestli má fakt hlad, nebo chce jen usínat u jídla? :nevim: Příkrmy ani kaše zatím nedávám, čekáme na výsledky testů, má podezření na ABKM. Myslíte, že je normální, aby vypila 350ml? :think: Děkuju za názory

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

brumi
Kelišová 6385 příspěvků 27.04.18 20:02
@Anonymní píše:
Holky, jak vám pijí/jedí večer 5 měsíční miminka? Dcera je měsíc na UM, začala odmítat MM, kojím občas v noci, když se teda přisaje. Poslední dobou má večer hrozný hlad, vypije 250ml UM (HIPP), dám do postýlky a kňourá, tak dám cca 150ml, to taky vypije a pak usne. Byla naučená usínat při kojení, to teď nejde, tak nevím jestli má fakt hlad, nebo chce jen usínat u jídla? :nevim: Příkrmy ani kaše zatím nedávám, čekáme na výsledky testů, má podezření na ABKM. Myslíte, že je normální, aby vypila 350ml? :think: Děkuju za názory

350ml je docela mazec teda a spinká potom klidně??než takové množství UM zkus dát kašičku, než si zvykne můžeš jí dělat dost řídkou aby se dala i přes flašku a pak začít lžičkou. Jinak pokud vím jsou i UM která jsou sytější než klasické UM, aspoň já dávala dceři ale už je to 11 let zpět, bylo to něco mezi UM a kašičkou. Bylo to Um přímo na noc

brumi
Kelišová 6385 příspěvků 27.04.18 20:07

Tak jsem to našla :D ,https://www.sle­ky.cz/hami-12-batoleci-mleko-na-dobrou-noc-600g-1…

Kojenecké mléko Hami na dobrou noc od ukončeného 12. měsíce obsahuje rýžové a kukuřičné vločky, díky kterým je mléko hutnější než běžné kojenecké mléko při stejné energetické hodnotě.
Mléko dopřejte svému děťátku před spaním jako večerní lahvičku pro spokojené bříško.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.18 20:19

@brumi Taky se mi to zdá hodně :nevim: s tou kaší nevím jestli můžu kvůli té alergii :think: spinká mi pak do 5 cca, to zkouším nakojit někdy musím dát lahev a pak spí třeba do 10 :lol: když to je až od roka, jsou i od 5 měsíců?

brumi
Kelišová 6385 příspěvků 27.04.18 20:21
@Anonymní píše:
@brumi Taky se mi to zdá hodně :nevim: s tou kaší nevím jestli můžu kvůli té alergii :think: spinká mi pak do 5 cca, to zkouším nakojit někdy musím dát lahev a pak spí třeba do 10 :lol: když to je až od roka, jsou i od 5 měsíců?

ano jsou i od tohoto věku :), jaké alergii?

Helileli
Závislačka 2753 příspěvků 27.04.18 20:23

Zkusila bych dát Sinlac kaši a pak tak za hodinu před spaním 150-200 mléka.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.18 20:32

@brumi má podezření na ABKM, alergii na kravskou bílkovinu, zatím čekáme na výsledky. :zed: to zkusím děkuji
@Helileli děkuji za radu

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1876 příspěvků 27.04.18 20:36

Ty jo to mi nevypije ani syn v 8mi mesicich :lol: přijde mi to teda hodne. Ale pokud ji potom nic netrápí a v pohodě usina…tak proc ne ;)

ivašot.
Kelišová 6244 příspěvků 27.04.18 20:36
@Anonymní píše:
@brumi má podezření na ABKM, alergii na kravskou bílkovinu, zatím čekáme na výsledky. :zed: to zkusím děkuji
@Helileli děkuji za radu

tak kup nemléčnou kaši a udělej ji s tím UM, které používáš. Těch 350ml mi připadá hodně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.18 20:47

@Marie432875 v pohodě usne a je spokojená. Asi se zeptám ještě dr. jak se jí to udá :think:

@ivašot. Děkuji, zkusím koupit

vertunka
Závislačka 4573 příspěvků 27.04.18 20:49

Tyjo tolik ji urcite nedavej 8o. Tolik nevypila nase mala ani v roce a pul 8o a taky jsme davali hipp.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.18 20:52

@vertunka jenže ona je pak v posteli neklidná, kňourá a když jí dám lahev, hned to vycucne :nevim:
Je možné, že je to tím, že má pauzu třeba 4-4,5 hodiny mezi jídly? Když jí dám po 3h. tak vypije sotva půlku tak dělám delší intervaly a pak takhle hltá :lol:

brumi
Kelišová 6385 příspěvků 27.04.18 21:15
@ivašot. píše:
tak kup nemléčnou kaši a udělej ji s tím UM, které používáš. Těch 350ml mi připadá hodně.

juju pokud je toto podezření tak nemléčnou, jsou přímo rýžové a pod mléka :)

brumi
Kelišová 6385 příspěvků 27.04.18 21:19
@Anonymní píše:
@vertunka jenže ona je pak v posteli neklidná, kňourá a když jí dám lahev, hned to vycucne :nevim:
Je možné, že je to tím, že má pauzu třeba 4-4,5 hodiny mezi jídly? Když jí dám po 3h. tak vypije sotva půlku tak dělám delší intervaly a pak takhle hltá :lol:

i když má takové pauzy vypije toho hodně, ty 3 jsou orientační ale žádné dítko nejí přesně podle hodin…nebo spíš po těch hod se sama hlásí o jídlo nebo je dáno jen z tvé strany? Pokud se hlásí sama až po těch cca č hod tak jí to vyhovuje

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.18 21:26

@brumi ona se nikdy na jídlo nehlásila, od narození to tak nějak určuju já :nevim: jako malá měla přesně 2,5-3 hodiny, teď to teda prodlužuju protože to UM asi zasytí víc než kojení. Třeba když nejí až ty 4-5 hodin začne být nervozní a vzteká se, takže tuším že má hlad, no a vypije takhle hodně. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama