Večer hladové miminko

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  27.04.18 19:53
Večer hladové miminko

Holky, jak vám pijí/jedí večer 5 měsíční miminka? Dcera je měsíc na UM, začala odmítat MM, kojím občas v noci, když se teda přisaje. Poslední dobou má večer hrozný hlad, vypije 250ml UM (HIPP), dám do postýlky a kňourá, tak dám cca 150ml, to taky vypije a pak usne. Byla naučená usínat při kojení, to teď nejde, tak nevím jestli má fakt hlad, nebo chce jen usínat u jídla? :nevim: Příkrmy ani kaše zatím nedávám, čekáme na výsledky testů, má podezření na ABKM. Myslíte, že je normální, aby vypila 350ml? :think: Děkuju za názory

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

brumi
Kelišová 6313 příspěvků 27.04.18 20:02
@Anonymní píše:
Holky, jak vám pijí/jedí večer 5 měsíční miminka? Dcera je měsíc na UM, začala odmítat MM, kojím občas v noci, když se teda přisaje. Poslední dobou má večer hrozný hlad, vypije 250ml UM (HIPP), dám do postýlky a kňourá, tak dám cca 150ml, to taky vypije a pak usne. Byla naučená usínat při kojení, to teď nejde, tak nevím jestli má fakt hlad, nebo chce jen usínat u jídla? :nevim: Příkrmy ani kaše zatím nedávám, čekáme na výsledky testů, má podezření na ABKM. Myslíte, že je normální, aby vypila 350ml? :think: Děkuju za názory

350ml je docela mazec teda a spinká potom klidně??než takové množství UM zkus dát kašičku, než si zvykne můžeš jí dělat dost řídkou aby se dala i přes flašku a pak začít lžičkou. Jinak pokud vím jsou i UM která jsou sytější než klasické UM, aspoň já dávala dceři ale už je to 11 let zpět, bylo to něco mezi UM a kašičkou. Bylo to Um přímo na noc

brumi
Kelišová 6313 příspěvků 27.04.18 20:07

Tak jsem to našla :D ,https://www.sle­ky.cz/hami-12-batoleci-mleko-na-dobrou-noc-600g-1…

Kojenecké mléko Hami na dobrou noc od ukončeného 12. měsíce obsahuje rýžové a kukuřičné vločky, díky kterým je mléko hutnější než běžné kojenecké mléko při stejné energetické hodnotě.
Mléko dopřejte svému děťátku před spaním jako večerní lahvičku pro spokojené bříško.

Anonymní  27.04.18 20:19

@brumi Taky se mi to zdá hodně :nevim: s tou kaší nevím jestli můžu kvůli té alergii :think: spinká mi pak do 5 cca, to zkouším nakojit někdy musím dát lahev a pak spí třeba do 10 :lol: když to je až od roka, jsou i od 5 měsíců?

brumi
Kelišová 6313 příspěvků 27.04.18 20:21
@Anonymní píše:
@brumi Taky se mi to zdá hodně :nevim: s tou kaší nevím jestli můžu kvůli té alergii :think: spinká mi pak do 5 cca, to zkouším nakojit někdy musím dát lahev a pak spí třeba do 10 :lol: když to je až od roka, jsou i od 5 měsíců?

ano jsou i od tohoto věku :), jaké alergii?

Helileli
Závislačka 2508 příspěvků 27.04.18 20:23

Zkusila bych dát Sinlac kaši a pak tak za hodinu před spaním 150-200 mléka.

Anonymní  27.04.18 20:32

@brumi má podezření na ABKM, alergii na kravskou bílkovinu, zatím čekáme na výsledky. :zed: to zkusím děkuji
@Helileli děkuji za radu

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1733 příspěvků 27.04.18 20:36

Ty jo to mi nevypije ani syn v 8mi mesicich :lol: přijde mi to teda hodne. Ale pokud ji potom nic netrápí a v pohodě usina…tak proc ne ;)

ivašot.
Kelišová 5933 příspěvků 27.04.18 20:36
@Anonymní píše:
@brumi má podezření na ABKM, alergii na kravskou bílkovinu, zatím čekáme na výsledky. :zed: to zkusím děkuji
@Helileli děkuji za radu

tak kup nemléčnou kaši a udělej ji s tím UM, které používáš. Těch 350ml mi připadá hodně.

Anonymní  27.04.18 20:47

@Marie432875 v pohodě usne a je spokojená. Asi se zeptám ještě dr. jak se jí to udá :think:

@ivašot. Děkuji, zkusím koupit

vertunka
Závislačka 4154 příspěvků 27.04.18 20:49

Tyjo tolik ji urcite nedavej 8o. Tolik nevypila nase mala ani v roce a pul 8o a taky jsme davali hipp.

Anonymní  27.04.18 20:52

@vertunka jenže ona je pak v posteli neklidná, kňourá a když jí dám lahev, hned to vycucne :nevim:
Je možné, že je to tím, že má pauzu třeba 4-4,5 hodiny mezi jídly? Když jí dám po 3h. tak vypije sotva půlku tak dělám delší intervaly a pak takhle hltá :lol:

brumi
Kelišová 6313 příspěvků 27.04.18 21:15
@ivašot. píše:
tak kup nemléčnou kaši a udělej ji s tím UM, které používáš. Těch 350ml mi připadá hodně.

juju pokud je toto podezření tak nemléčnou, jsou přímo rýžové a pod mléka :)

brumi
Kelišová 6313 příspěvků 27.04.18 21:19
@Anonymní píše:
@vertunka jenže ona je pak v posteli neklidná, kňourá a když jí dám lahev, hned to vycucne :nevim:
Je možné, že je to tím, že má pauzu třeba 4-4,5 hodiny mezi jídly? Když jí dám po 3h. tak vypije sotva půlku tak dělám delší intervaly a pak takhle hltá :lol:

i když má takové pauzy vypije toho hodně, ty 3 jsou orientační ale žádné dítko nejí přesně podle hodin…nebo spíš po těch hod se sama hlásí o jídlo nebo je dáno jen z tvé strany? Pokud se hlásí sama až po těch cca č hod tak jí to vyhovuje

Anonymní  27.04.18 21:26

@brumi ona se nikdy na jídlo nehlásila, od narození to tak nějak určuju já :nevim: jako malá měla přesně 2,5-3 hodiny, teď to teda prodlužuju protože to UM asi zasytí víc než kojení. Třeba když nejí až ty 4-5 hodin začne být nervozní a vzteká se, takže tuším že má hlad, no a vypije takhle hodně. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Galerie plná vězňů: 12 slavných celebrit, které skončily za mřížemi

Ne všechny celebrity se chovají jako andílci. Některé hvězdy občas řádí tak... číst dále >

Lekce českým politikům: Polský poslanec nakládá hysterickým „vítačkám“ na BBC

Výrazně zaujatá moderátorka zpravodajského kanálu britské televizní stanice... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Reklama