Večer se vzbudí a neutišitelně pláče

17.11.19 22:32

Vecer se vzbudi a neutisitelne place

Dobry vecer maminky, chtela bych se zeptat, jestli nekdo nemate zkusenost s tim, co se nam asi posledni tyden deno denne deje. Syn 3,5 mesice, pres den hrozne hodny, krasne usne, vysmaty, nic ho neboli, zadne problemy ani s kakanim ani s prdikama, s nicim. Ale kazdy den vecer kdyz ho dava spat to zacina. Na pul hodinky mi v pohode usne bez plakani, ale pak se z niceho nic vzbudi a zacne hrozne plakat, neutisitelnej rev, nepomaha ani kolibani, ani dudlik, ani skakani na mici, vubec nic a breci tak treba hodinu, hodinu a pul nez se asi unavi a usne..ale zase spi treba az do 8 do rana. Nikdy predtim to nedelal, dr. Jsem se na to zapomela zeptat. Nemate nekdo zkusenosti? Moc dekuji za odpoved.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

54110
17.11.19 22:41

Noční děsy??
Je vzhůru, nebo v takovém polospanku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3848
17.11.19 22:42

Mě to obě dělali…když si nemohli krknout. Jak mile byl po řevu klid, odrihly si a byl klid. Zkusila bych, po dopití UM/MM aspoň 10min nosit. Pak je tlačí bříško…který pak přechází do prdiků

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.19 22:54

@Petra Z no ja si vsimla, ze zacne brecet vzdycky kdyz mu vypadne dudel a ja mu ho nestihnu vratit zpatky do pusinky hned. No a myslim si ze je ze zacatku v polospanku a pak kdyz uz ho vezmu do naruce tak se vzbudi, ale breci dal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25334
17.11.19 23:02

@Janka3007 Zadej si do google večerní pláč miminka. Uvidíš, že to má cca 1/4 dětí. Začne to okolo 3 měsíce s konci v půl roce.

Matky se snaží najít logické vysvětlení (kolika, dudlík…), Ale realita je taková, že nikdo neví, čím to je. Ale prejde to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.19 19:06

@Janka3007 ahoj mám dceru stejně starou a tohle spustila z ničeho nic přesně to má jako vy! I to ráno akorat s rozdílem že pro nás včera už jela rychlá protože spadla do údajně afektivní křeče už nevím co sní normálně se jí bojim. Vždy usne a pak se vzbudí a já nevím co sní hystericky řve prohýbá se kašle a pak přestane dýchat modrá a obrací oči v sloup… :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.19 11:32

@Týnuš ka jezis tak to mi malej nedela, ten jenom breci a ja se ptala dr a prej je to normalni od toho 3 mesice protoze zacinaji vic vnimat a vecer se jim to vse prehrava a jejich mozecek to jeste neumi tak zpracovat proto placou. Ale to, co pisete vy mi moc normalni neprijde:/ to bych s ni hnedka jela na pohotovost, aby mi rekli co s ni je…az budete vedet tak napiste, zajimalo by me to..a drzim palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.19 13:13

@Janka3007 jsem psala že ve čtvrtek bnas odvezla rychlá a podle vyšetření na neurologii afektivní křeče a rady předcházet a když jí to chytne najít si co jí uklidní…v pondělí ještě donesu sz k Dr a uvidíme no :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama