Večer test pozitivní, ráno negativní

Anonymní
1.12.19 09:19

Vecer test pozitivni a rano negativni

Holky mam neobvykly dotaz..

Mam cykly 30 dni presne. Ale zrocna ten minuly cyklus trval z neznamych pricin 45dni.. Pak se dostavila MS, ktera skoncila 6.11.

Nechraneny stuk byl 10.11., 12.11. a 14.11. Pote uz zadny styk nebyl..

Takze neznam delku soucasneho cyklu a ani kdy mohla byt ovulace..

Drzela jsem se vsak predpokladu, ze bude opet 30 dni jako driv.. Tak bych totiz ted mela 1 den zpozdeni.

Ziji v cizi zemi, kde sehnat citlivy TT je tezke..Zkousela jsem 4 testy. Prvni vcera vecer. Citlivost byla myslim 20, ale mohla byt i jina.. (ten test tu mam dlouho a zahodila jsem krabicku..). Byl vecrr a vysel na nem krasny viditrlny duch.

Poslala jsem muze hned pro dalsi test do obchodaku (odkud byl i tento test) a vratil se s prazdnou, ze tam nejsou.

Vyslala jsem ho znovu rano a tentokrat uz je tam nasel (on se tam porad ztraci..) a peinesl pry uplne stejne testy jako poprve. Ale po vybaleni vypadaji jinak.. Maji jine barvy rysky a jine napisy, takze nemyslim, ze jsou stejne.. Tento druhy mel citlivost 20 a vysel negativni z ranni moci.

Poslala jsem ho do lekarny pro citlivost 10. Vratil se za 2 hod, ze obesel 6 lekaren v celem melste a sehnal jen citlivost 12,5 a jednu 10. Dva ruzne testy od dvou ruznych znacek..

Hned jsem namocila tu 10 do rano odebrane moci (stala na polici celou dobu),ale nejprve se tam vubec nezjevila ani ta kontrolni carka. Po prostudovani obalu jsem zjistila, ze trvanlivost testu konci 30.11., tedy vcera :?. Asi za minutu se zjevila kontrolni carka a zase pekny duch..

Ta citlivost 12,5 byla negativni..

Tak co ted?? Cekat a pak testovat temi citlivostmi 20? Bohuzel nevim jak moc ty testy hazi falesne duchy a lekarska pece je zde na silene urovni :roll:

Cystu nemam. Byla jsem pocatkem tydne v CR a muj gynekolog mi delal UTZ. Videl krasne narostlou sliznici a zadne cysty..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12649
1.12.19 09:33

Vyckej :nevim: Nic lepsiho nevymyslis. Minimalne 2 dny, klidne i dele

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.12.19 10:52

Moc to hrotíš, chtěla bych být tvůj chlap a takhle shánět testy :lol:
Já bych počkala, klidně bych počítala s délkou 45dnů jako předtím a pak až začala něco testovat, listovku asi stejně bereš, když se snažíte:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama