Večeře se starým známým

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 22:30
Večeře se starým známým

Ahoj, příští týden mám jít na veceri s jedním kamarádem. Neviděli jsme se asi 5 let. Teď se mi po letech ozval, nejdřív jsem byla rada, ze ho zase uvidím, před x lety jsme spolu chvíli chodili.
Ale nějak jsem najednou zpanikarila, ze vlastně nevím o čem si s nim budu povídat..má ženu a malé dite, ale rodinné historky se mi moc vyprávět ani poslouchat nechtějí..tak nevím, aby to nebyl “trapas” až budeme sedět na proti sobě a nebudeme vědět co povídat…
Příspěvek prosím anonymně.

Reakce:
jasnahvezda
Kecalka 136 příspěvků 01.02.19 22:34

A chceš ho teda vidět? Jestli ano, tak si nedělej hlavu. Vztahy proletíte během 5 min. a můžete čerpat z minulosti témata nebo, co děláte teď. Co dělají kamarádi. Jestli jste si rozuměli, bude to fajn :)

mrav
Generální žvanilka 22920 příspěvků 01.02.19 22:36

A ty nemáš rodinu? Klidně bych začal tím, jak se má a jak jde život. To ostatní pak přijde, jestli si třeba dáte dobré vínko. :mavam:

vtipna
Kecalka 208 příspěvků 01.02.19 22:42

A to jdete sami dva? Proc? Treba by byla komunikace snazsi,kdyby ste ae sesli jako dva pary… :)

pedigka
Ukecaná baba ;) 1858 příspěvků 01.02.19 22:43

Takže to není starý známý, ale bývalý přítel.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 22:51

Chodili jsme spolu chvíli když mi bylo 15,byla to taková ta první láska,ale s jeho současnou manželkou se neznám. A ani to tedy sam nenavrhnul,abychom šli třeba jako dva páry,jen ze by mě moc rad viděl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 23:12
@Anonymní píše:
Chodili jsme spolu chvíli když mi bylo 15,byla to taková ta první láska,ale s jeho současnou manželkou se neznám. A ani to tedy sam nenavrhnul,abychom šli třeba jako dva páry,jen ze by mě moc rad viděl.

No tak asi ho něco trápí a potřebuje si u někoho skoro cizího zvednout sebevědomí nebo si vyhodit z kopýtka případně poškorpit manželku, aby žárlila, když se po letech ozval a chce se vidět s exkou. Máš rodinu, děti nebo tak? U manžela budeš díky tomu bodovat :palec: . Já se takhle domluvila setkání podobně se známým tj. exem a splnilo to vše, nakoplo mě to, zvedlo sebevědomí a manžela to taky nakoplo naprosto neskutečně :jazyk: . Exe jsem pochválila, navnadila jak bude líp ač si nestěžoval a pohoda. Jenom teda byl překvapenej, že s ním nejsem víc v kontaktu, nekamarádíme se a ani si sraz neplánuju jen tak zopakovat. Jako takové ty kecy typu ráda jsem tě viděla, sluší ti to, zase někdy si to zopakujeme proběhly no, ale spíš tak, že se to čeká. Každopádně chlap pořád pěknej, takže nebýt zadaná tak bych si život zpestřila :mrgreen: . No teda když by bylo třeba nakopnout manžela tak s ním zas vyrazim nebo to budu aspoň doma tvrdit. Anonym nebo smazat prosím, manžel zná mou přezdívku a občas jukne

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 23:17
@vtipna píše:
A to jdete sami dva? Proc? Treba by byla komunikace snazsi,kdyby ste ae sesli jako dva pary… :)

Blbost to by přeci pak manželka exe nežárlila a nemělo by to kýžený efekt :nevim: . Mají malé dítě, takže asi méně času na sebe a tímhle si získá pozornost. Když by to bylo neúčelové tak by se znali všichni dohromady a byli v kontaktu :roll: .

drakulova.stara
Stálice 52 příspěvků 02.02.19 00:29

Chce trochu nehy a hodne sexu a taky si pripomenout stary casy :-)

Russet
Extra třída :D 13938 příspěvků 02.02.19 00:41
@Anonymní píše:
Ahoj, příští týden mám jít na veceri s jedním kamarádem. Neviděli jsme se asi 5 let. Teď se mi po letech ozval, nejdřív jsem byla rada, ze ho zase uvidím, před x lety jsme spolu chvíli chodili.
Ale nějak jsem najednou zpanikarila, ze vlastně nevím o čem si s nim budu povídat..má ženu a malé dite, ale rodinné historky se mi moc vyprávět ani poslouchat nechtějí..tak nevím, aby to nebyl “trapas” až budeme sedět na proti sobě a nebudeme vědět co povídat…
Příspěvek prosím anonymně.

Není nic jednoduššího než schůzi zrušit. Co si chceš dokazovat?!

Nenapravitelný
Kecalka 160 příspěvků 02.02.19 08:32
@Anonymní píše:
No tak asi ho něco trápí a potřebuje si u někoho skoro cizího zvednout sebevědomí nebo si vyhodit z kopýtka případně poškorpit manželku, aby žárlila, když se po letech ozval a chce se vidět s exkou. Máš rodinu, děti nebo tak? U manžela budeš díky tomu bodovat :palec: . Já se takhle domluvila setkání podobně se známým tj. exem a splnilo to vše, nakoplo mě to, zvedlo sebevědomí a manžela to taky nakoplo naprosto neskutečně :jazyk: . Exe jsem pochválila, navnadila jak bude líp ač si nestěžoval a pohoda. Jenom teda byl překvapenej, že s ním nejsem víc v kontaktu, nekamarádíme se a ani si sraz neplánuju jen tak zopakovat. Jako takové ty kecy typu ráda jsem tě viděla, sluší ti to, zase někdy si to zopakujeme proběhly no, ale spíš tak, že se to čeká. Každopádně chlap pořád pěknej, takže nebýt zadaná tak bych si život zpestřila :mrgreen: . No teda když by bylo třeba nakopnout manžela tak s ním zas vyrazim nebo to budu aspoň doma tvrdit. Anonym nebo smazat prosím, manžel zná mou přezdívku a občas jukne

Ty si teda ještěrka, poskadlit a nakopnout manžela :mrgreen: nestydíš se? Ani ne, že? No ono to funguje i opačně, můžu potvrdit ;) :oops:

vtipna
Kecalka 208 příspěvků 02.02.19 11:18
@Anonymní píše:
No tak asi ho něco trápí a potřebuje si u někoho skoro cizího zvednout sebevědomí nebo si vyhodit z kopýtka případně poškorpit manželku, aby žárlila, když se po letech ozval a chce se vidět s exkou. Máš rodinu, děti nebo tak? U manžela budeš díky tomu bodovat :palec: . Já se takhle domluvila setkání podobně se známým tj. exem a splnilo to vše, nakoplo mě to, zvedlo sebevědomí a manžela to taky nakoplo naprosto neskutečně :jazyk: . Exe jsem pochválila, navnadila jak bude líp ač si nestěžoval a pohoda. Jenom teda byl překvapenej, že s ním nejsem víc v kontaktu, nekamarádíme se a ani si sraz neplánuju jen tak zopakovat. Jako takové ty kecy typu ráda jsem tě viděla, sluší ti to, zase někdy si to zopakujeme proběhly no, ale spíš tak, že se to čeká. Každopádně chlap pořád pěknej, takže nebýt zadaná tak bych si život zpestřila :mrgreen: . No teda když by bylo třeba nakopnout manžela tak s ním zas vyrazim nebo to budu aspoň doma tvrdit. Anonym nebo smazat prosím, manžel zná mou přezdívku a občas jukne

Co to je? Sileny napady. :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 14:13

@vtipna Jj ale krásně to oživí manželství, ten druhej zbystří a je to bezva :mrgreen: v horším případě trošku hádka a pak sladké usmiřováníčko a romantika :jazyk: .

mrav
Generální žvanilka 22920 příspěvků 02.02.19 15:41
@drakulova.stara píše:
Chce trochu nehy a hodne sexu a taky si pripomenout stary casy :-)

Ten sex bych bral taky. :mrgreen: :mavam:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >