Reklama

Večerní neklid, večerní usinani miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nico2
Kecalka 370 příspěvků 26.01.17 19:26
Večerní neklid, večerní usinani miminka

Dobrý večer. Dcera bude mít 8 týdnu. Už ale téměř od narození řeším stejný problém. Přes den je malá téměř vždy hodna a spokojena. Dokáže sama usnout na pohovce nebo třeba v kočárku. Vydrží mezi kojením po probuzení jen tak pokutovat a ozve se většinou až na další kojení. Většinou tak po 3 hodinách. Pak ale padne tak 16.h a začne být plactiva, protivna a pokračuje to až do večera. Často nepomůže ani chování, houpani, mazleni. Nemá rada moc koupání a tak i to ji spis naštve a rozplace ještě víc. Pak jdu hned kojit a dávám spát. U kojení často ještě pofnukava a usnout se ji pak nechce. Někdy pobrekava, někdy vysloveně řve. Bohužel mám k tomu ještě druhou dceru, která mne večer ještě dost potrebuje (3,5roku) a tak kolem miminka nemůžu taky večer tak moc lítat. Ani zkušenost z prvního dítěte mi moc napomáhají. První dcera milovala koupání, unavila se u něho, pak usla u prsa do tuha. Přenesla jsem do postýlky a bylo. Tahle malá neusne u prsa nikdy. Dudlík nechce a mrzí mne, ze má ty večery takhle proplakany. Nenapadá ves co by ji mohlo pomoci?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

lumian90
Povídálka 22 příspěvků 26.01.17 19:32

Uplne ti rozumim :-D u nas jsme to meli taky, ale ta nase dokazala rvat tak od sedmi do jedenacti v noci, a to byl panecku rev, kolik ja precetla diskuzi, clanku, zkouseli kapky, rourku, polstarky na vyprdeni, no nepomohlo nic. Preslo to casem, Asi kolem toho pul roku to preslo uplne. No kazdopadne preju pevne nervy, asi bych zkousela - ty kapky, nahrivaci polstarek, poskakovani na mici…

nico2
Kecalka 370 příspěvků 26.01.17 19:38
@lumian90 píše:
Uplne ti rozumim :-D u nas jsme to meli taky, ale ta nase dokazala rvat tak od sedmi do jedenacti v noci, a to byl panecku rev, kolik ja precetla diskuzi, clanku, zkouseli kapky, rourku, polstarky na vyprdeni, no nepomohlo nic. Preslo to casem, Asi kolem toho pul roku to preslo uplne. No kazdopadne preju pevne nervy, asi bych zkousela - ty kapky, nahrivaci polstarek, poskakovani na mici…

Tak u nás to není zatím!!! tak hrozny…většinou nakonec usne. Nejdéle vydržela rvát asi hodinku. V nejhorším řevu ji pouštim bílý šum a ten většinou zabere. Ale nejvíc mne mrzí, ze manžel přijde večer z práce a malou zná zatím v podstatě jen ubrecenou. A druhá dcera vlastně taky :cert:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7713 příspěvků 26.01.17 20:05

@nico2 našemu chlapečkovi bude 10 týdnů a tímhle jsme si taky prošli přes den hodný spinkal a padla 16-18 hodina a hrozný řev a nepomáhalo nic prostě se musel vyřvat až usnul a prý je to normální že tohle ty miminka mají.. A u nás už je klid okolo 17 hodiny koupu pak nakojim, položím do postýlky a on si chvíli povídá a pak usne, občas pláče tak pochovám a položím zpět a u nás i funguje projektor noční oblohy mění 3 barvy a na to kouká.. A u nás za křik mohly hodně i prdy od té doby co dáváme Espumisan je to dobrý a malej se tolik nekrouti :-)

misicka 149
Zasloužilá kecalka 699 příspěvků 26.01.17 20:34

Ja az u druhyho ditete zjistila ze mi malej takhle vecer vyvadel protoze mel hlad. Nestacilo mu moje mliko. Mala to delala taky pak sem dala vecer flasku a byl klid. Ale samozrejme kazde dite je jine ale co bych pred tremi roky dala za tuto radu. :hug:

misicka 149

Ja az u druhyho ditete zjistila ze mi malej takhle vecer vyvadel protoze mel hlad. Nestacilo mu moje mliko. Mala to delala taky pak sem dala vecer flasku a byl klid. Ale samozrejme kazde dite je jine ale co bych pred tremi roky dala za tuto radu. :hug:

misicka 149

misicka 149

misicka 149

misicka 149

misicka 149

Mexie
Závislačka 2883 příspěvků 26.01.17 20:35

Kolem toho druhého měsíce jsme měli to samé. Do té doby usínal sám a najednou kolem 4-5 řev a řval až do 8 někdy do 10.
Pomohlo si s ním lehnout, dát prso, jednou rukou obejmout a druhou hladit nebo plácat po zadečku :lol: akorát mu nesmím zdrhnout nebo se probudí, ale když jdeme spát my tak ho do postýlku dat můžu :lol:
Což je pro Tebe stejně na houby když máš ještě druhé dítko :* Musíš zkoušet co na ni zabere. Mě takto řval par dní, sousedi nám bouchali na topení, byla to hrůza. Nosili jsme na rukou a stejně plakal. Až jak jsem si s ním lehla tak do minuty usnul. Od té doby klid

Mexie
Závislačka 2883 příspěvků 26.01.17 20:36

Zkoušela si ji svázat?

misicka 149
Zasloužilá kecalka 699 příspěvků 26.01.17 20:37

Omlouvam se zblaznil se mi telefon :zed:

iiiv
Extra třída :D 10859 příspěvků 26.01.17 20:38

Co bolení bříška?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama