Večerní svědění kůže v těhotenství

Jajvy
28.1.16 20:26

Vecerni svedeni kuze v tehotenstvi

Ahoj.Chci se zeptat, kdo ma zkusenost s teh.cholestazou.Jsem ve 34 tt a cca 5 den me pokazde kdyz se vecer osprchuji a prevliknu do kosile zacne svedit cele telo. Jakobych mela blechy. Svedi to vzdy jen vecer.Nebo to muze mit souvislost s kvasinkami? ty potvory me tez pekne trapi. Vystrasil me clanek o tehotenske cholestaze. Nastesti zitra jdu do poradny tak to doktorovi reknu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

47759
28.1.16 20:35

A mazes se po sprše krémem? Já se můžu v zimě uskrabat po sprše, když se nenamazu, asi víc chloruji vodu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jajvy
28.1.16 20:39
@Ivaneska píše:
A mazes se po sprše krémem? Já se můžu v zimě uskrabat po sprše, když se nenamazu, asi víc chloruji vodu :nevim:

Nemazu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
47759
28.1.16 20:43

@Jajvy tak zkus nejdřív nějaký krém ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24840
28.1.16 20:48

Já se po koupání drbala taky (už jsem po termínu), ale po namazání je to ok. Já na to v zimě trpím :roll: Zkus prvně promazat, co to s tebou udělá ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3017
28.1.16 20:49

No já bych to určitě nahlásila doktorovi, protože co když je to zrovna průser? Pošle tě na testy a pak budeš vědět jistě… a ten krém si kup a maž se, to jo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
593
28.1.16 20:53

Určitě to řekni doktorovi, svědění kůže muže souviset i se selháním jater, asi ale nejvíc svědí chodidla a dlaně, takže ať to dr nepodcení, kamarádku začalo svědit celé tělo ve třetím trimestru a opravdu měla špatně jaterní testy a už ji hlídali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41384
28.1.16 20:56

@Jajvy určitě mazat a klidně několikrát za den - jsem 31tt a kdybych se nemazala, tak se udrbu a hlavně mě teda i bolí kůže. V poradně se můžeš zeptat :nevim: za to nic nedáš a držím palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1580
28.1.16 21:05

Mela jsem to také. Dostala jsem sirnou mast a do dvou dnu to přešlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2303
28.1.16 21:12

Mě to dělá každou zimu a v těhotenství je to ještě horší, i u prvního to tak bylo… mažu, mažu, mažu :nevim: V těhotenství se změnou hormonů kůže začne víc mastit nebo sušit, každý to má jinak. Já mám i strašně suché vlasy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5577
28.1.16 22:06

U prvniho tehotenstvi mi prisli na tehotenskou cholestazu v 34 tt kdyz me svedilo telo, pripadala jsem si jak kdybych mela svrab :oops: Rekla jsem to dr, jeste ten den mi nabrsli krev a zjistili, ze mam jaterni hodnoty 3 x zvysene, kdyby byly 5 x zvysene tak se ukoncuje tehotenstvi, takto mi nasadili 5 leku, ktere jsem brala az do konce sestinedeli. Svedeni po lecich ustalo, jaterni testy se nezvysovali, ob den jsem chodila na ozvy a jednou tydne na odbery a v 38 tt mi vyvolali porod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kdochcekam
23.9.16 12:02

Ahoj náhodou jsem našla tuhle diskusi a vzpomněla jsem si na sebe, jak jsem trpěla kvůli svědění kůže celého těla v těhotenství. Až po mnoha dnech mě napadlo to říct na prohlídce a gynekoložka mi ani nedělala žádné testy krve navíc. Poradila mi rovnou jaterní dietu. Opravdu stačila. Takže nejíst tučné, kořeněné, slané. Stačilo abych si dala pstruha na MÁSLE a mohla jsem umřít, jak mě začalo svědit celé tělo. Nikdo z mého okolí nikdy nic takového neměl, tchyně samozřejmě kroutila hlavou, jako bych si to vymyslela a opravdu se jí osobně dotklo, že si nedám jejich domácí uzené maso :jazyk: :jazyk: :zed: :zed:
Přála bych jí za to, aby se jeden jediný den drbala tak jako já, než mi mudr. poradila co pomůže. nikdy nezapomenu ten pohled a jak kroutila hlavou a obracela oči vsloup… :roll:
tak jen, kdyby někdo tápal jako tenkrát já. Dietka mi moc pomohla. :mavam:

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama