Reklama

Večerní uspávání dvouletého dítěte v náručí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.18 21:48
vecerni uspavani dvouleteho ditete v naruci

Dobry vecer, mam dotaz, prijde vam normalni uspavat dvou a ctvrt letou holcicku v naruci? Mala mela vzdy problemy s usinanim sama, odpoledne usina doma v kocarku, coz mne jeste tolik nevadi, mame jeste peti leteho, ktery taky chodi po obede spat (nebo po skolce) a oba spolu by odpoledne jen zlobily a neusnuly. Ale vecer uz mi to dost vadi, kdyz byla mala mimino, nosila jsem ji na rukou temer porad, jinak strasne plakala, zvykla si usinat na rukou, pak ji prevzal partner. Uz ale rok mu rikam, ze by se mela naucit usinat v posteli, jenze kdyz ji nosi, je to rychlejsi a proto mu strasne vadi, ze by se to melo delat jinak. Je pravda, ze v postylce usnou deti az treb v pul desate (od osmi), ale ja osobne si mylsim, ze je to jen o zvyku. Mockrat to jeste partner nedovolil zkouset a kdyz jo, vzdycky je strasne na me nastvanej. Co si, prosim, myslite? Diky

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1635 příspěvků 29.03.18 21:52

Já bych dvouletou už nenosila, ale jestli to dělá partner a navíc ochotně tak bych to asi nechala být :nevim:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15243 příspěvků 29.03.18 21:52

Byla bych rada, ze muz uspava a zpusob jak bych nechala na nem.

rena621
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 29.03.18 21:53
@Anonymní píše:
Dobry vecer, mam dotaz, prijde vam normalni uspavat dvou a ctvrt letou holcicku v naruci? Mala mela vzdy problemy s usinanim sama, odpoledne usina doma v kocarku, coz mne jeste tolik nevadi, mame jeste peti leteho, ktery taky chodi po obede spat (nebo po skolce) a oba spolu by odpoledne jen zlobily a neusnuly. Ale vecer uz mi to dost vadi, kdyz byla mala mimino, nosila jsem ji na rukou temer porad, jinak strasne plakala, zvykla si usinat na rukou, pak ji prevzal partner. Uz ale rok mu rikam, ze by se mela naucit usinat v posteli, jenze kdyz ji nosi, je to rychlejsi a proto mu strasne vadi, ze by se to melo delat jinak. Je pravda, ze v postylce usnou deti az treb v pul desate (od osmi), ale ja osobne si mylsim, ze je to jen o zvyku. Mockrat to jeste partner nedovolil zkouset a kdyz jo, vzdycky je strasne na me nastvanej. Co si, prosim, myslite? Diky

Moje dvouleta mi zaspava vecer v naruci. Je to muj milacek. Lehneme si spolu na postel ona se prituli obejme a do 5 minut zaspi.

iwa83
Kelišová 6108 příspěvků 29.03.18 21:56

Ja mam dvouletou drobotinu a mam co delat ji obcas nosir. Uspavat v naruci, by mi odesly zada nebo cely clovek. Pokud je partner doma kazdy vecer a ma s tim problem-ze ji nechas usnout sama, tak at si tak uspava. Ja bych to nedovolila. ale je nemam kazdy vecer manzela doma.
Je velka, rozumna, uz se s nimi da mluvit a vysvetlit. U nas si taky dcera povida zhruba cca 30 minut v postylce s plysakami, dela kravinky. Ale pokud neplace a nevola, nechavam ji. Obcas kdyz je nemocna, tak si ji beru k sobe. Ale to jen výjimečně.

Avrun
Extra třída :D 12055 příspěvků 29.03.18 22:03

Já nosila prcka do jeho 11ti měsíců, pak už jsem měla dost, protože se nechal chovat poměrně dlouho. Naučit ho usínat v postýlce přes den nebyl až takový problém, večer to moc nešlo (nenechala jsem ho nikdy vyřvat, ani přes den, prostě jsem se k němu pořád vracela, chvíli pochovala a pak zas odešla…a za chvíli se zas vrátila). Později jsem ho dala večer do postýlky a lehla si vedle do své. To mu první asi 2-3 týdny stačilo, stačila mu moje blízká přítomnost, usínal tak rychle. Postupně se ale přesunul ke mě do postele, nejdřív jen na usínání a teď už cca 2 měsíce spí se mnou celou noc :? :mrgreen: Začátkem března prodělal virozu a od té doby nechce spát v potýlce ani po obědě…ale to mi neva, možná je prostě čas pořídit mu nějakou vlastní vetší :think: Bude mu 19 měsíců.
Osobně radím zkusit s tím něco udělat. Logicky si na čas situaci zkomplikujete a usínání bude asi trvat déle…mě by tedy švihlo i z toho domácího spaní v kočárku :think:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62494 příspěvků 3 inzeráty 29.03.18 22:12
@sladke-mameni píše:
Já bych dvouletou už nenosila, ale jestli to dělá partner a navíc ochotně tak bych to asi nechala být :nevim:

Viděla bych to stejně 8)

milwinka
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 32 inzerátů 29.03.18 22:23

Můj dvouletý taky neusne sám. :( Musím ho nakojit, pak ho položím do postýlky a držím ho za ruku nebo hladím. Někdy to trvá dost dlouho. Když mám doma manžela tak jsem ráda že mě občas vystřídá a lehne si k němu on. Taky bych byla ráda kdyby malej usínal sám ale nevím jak ho to naucit.

saadet
Extra třída :D 11817 příspěvků 29.03.18 22:24

Pokud tak usne rychle, klidneji a lepe, vubec bych neresila. Navic ti uspava muz, tak o co jde? Ja nevim, co je to za zvyk, nebo vyhodu zavrit dite samotne v pokoji, zhasnout a zmizet :nevim: me by se to taky nelibilo…a to nejsem zadna posahana nevychovna matka, ale zrovna uspavani mi neprijde spatne. A vubec je to Vase vec, delejte jak uznate za vhodne ;)

elibro
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 29.03.18 22:35

So what. Synovi budou na začátku prázdnin 3 a když je přetažený, taky uspávám na klíně. Běžně ležím s ním nebo mě aspoň drží za ruku, dokud neusne. Jsou malí. Let, kdy nás večer potřebovat nebudou, přijde dost a dost později. Dokud máminu nebo tátovu náruč potřebují, proč jim ji brát.

milwinka
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 32 inzerátů 29.03.18 22:41
@elibro píše:
So what. Synovi budou na začátku prázdnin 3 a když je přetažený, taky uspávám na klíně. Běžně ležím s ním nebo mě aspoň drží za ruku, dokud neusne. Jsou malí. Let, kdy nás večer potřebovat nebudou, přijde dost a dost později. Dokud máminu nebo tátovu náruč potřebují, proč jim ji brát.

To je moc hezky napsané. :srdce:

meduzza
Echt Kelišová 8704 příspěvků 29.03.18 22:57
@Anonymní píše:
Dobry vecer, mam dotaz, prijde vam normalni uspavat dvou a ctvrt letou holcicku v naruci? Mala mela vzdy problemy s usinanim sama, odpoledne usina doma v kocarku, coz mne jeste tolik nevadi, mame jeste peti leteho, ktery taky chodi po obede spat (nebo po skolce) a oba spolu by odpoledne jen zlobily a neusnuly. Ale vecer uz mi to dost vadi, kdyz byla mala mimino, nosila jsem ji na rukou temer porad, jinak strasne plakala, zvykla si usinat na rukou, pak ji prevzal partner. Uz ale rok mu rikam, ze by se mela naucit usinat v posteli, jenze kdyz ji nosi, je to rychlejsi a proto mu strasne vadi, ze by se to melo delat jinak. Je pravda, ze v postylce usnou deti az treb v pul desate (od osmi), ale ja osobne si mylsim, ze je to jen o zvyku. Mockrat to jeste partner nedovolil zkouset a kdyz jo, vzdycky je strasne na me nastvanej. Co si, prosim, myslite? Diky

Byla bych ráda, že se partner dítěti věnuje. Někdo čte pohádku, on uspává v náruči. Dítě potřebuje blízkost rodiče a lásku. Vyhovuje jim to, nech jim teď tu chvíli vzájemné blízkosti. Sama v posteli bude chtít časem usínat, nejpozději v pubertě.

Avrun
Extra třída :D 12055 příspěvků 29.03.18 23:20

@elibro :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.18 23:21

@Avrun spani v kocaru je ok, malej usina v loznici a mala v pracovne, parkrat zhoupnu kocar a spi i hodinu nebo dve..byla zvykla usinat v kocaru venku, jinak by neusla vubec :) to mi prijde zbytecny ji odnaucovat, protoze takhle aspon ma ona klid a i malej, kdyz nahodou uz neusne si muze hrat v pokojicku..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.18 23:23

@elibro Dekuji :srdce:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama