Reklama

Věci do porodnice v Ústí nad Orlicí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

StM90
Povídálka 24 příspěvků 17.08.18 16:18
Věci do porodnice v Ustí nad Orlicí

Ahojky holky, chtěla bych se zeptat co je potřeba si vzít do porodnice do Ustí…v těhotenské průkazce mam něco napsaného, tak jsem si to zabalila, ale ted jsem dostala od doktorky další papír co si vzít a tam je psaný zas něco jiného…poradíte pls…děkuji :)

Přečtěte si článek: Co s sebou do porodnice?

Reklama

Reakce:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7688 příspěvků 17.08.18 17:30

A porodnice na stránkách nemá seznam ?
Já si k nám brala 2 noční košile (rodila jsem v erární), síťované kalhotky, vložky (i když my dostávaly na pokoj), ručník na tělo, jeden na spodek, hygiena pro mě i prcka, balík plinek, přezůvky, teplé ponožky a župan (ale rodila jsem v listopadu), kojící čaj, podprsenky a vložky do ní, nabíječku na mobil, měla jsem i čtení ale nějak na něj nedošlo, furt jsem se kochala mimčem :)

P4ja
Kelišová 5445 příspěvků 17.08.18 17:38

@Kristyna.Vechto­va K tomu ještě přebalovací podložky, kdyby ti náhodou praskla voda, tak se v autě hodí. Brala jsem si i žabky do sprchy. Já potebovala i vlhčené ubrousky. Někde dávají a někde ne Bepanthen. Hodí se pro mimčo i případně na rozpraskané bradavky.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7688 příspěvků 17.08.18 18:01

@P4ja tak já jela k vyvolání porodu takže voda byla vcelku :D a Bepanten jsem dostala v balíčku pro mimčo v porodnici, ale joo souhlasím s Bepantenem, mě víc vyhovovala mastička z DM na bradavky :) a přezůvky jsem používala jen na pokoji na porodním sále jsem byla bosa, ale rodila jsem v malé porodnici takže žádný frmol a rodila jsem sama :D

P4ja
Kelišová 5445 příspěvků 17.08.18 19:12

@Kristyna.Vechto­va Tak já to beru spíš i potom. Mně se do sprchy boskynechtělo.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7688 příspěvků 17.08.18 20:01

@P4ja jasný chápu, já měla nadstandart takže jsem se nebála a přezůvky jsem měla gumový takže bych šla kdyžtak v nich :D

Mefag-r
Kecalka 398 příspěvků 17.08.18 22:18

Na miminko vám obleční dají, ale jinak nic. Vem te si pleny, přeb. podložku a krém na zadeček a ubrousky. Pro sebe pyžamo , hyg.potřeby, župan, vložky , kalhotky. Na porod vám dají jednu košili a po porodu, pak už musíte mít vlastní

StM90
Povídálka 24 příspěvků 18.08.18 13:19

Děkuju moc…zabalim si toho co nejvíc ať mi nic nechybí :)

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7688 příspěvků 18.08.18 13:26

@StM90 hele já měla kufr a půl jsem toho nevytáhla, teď po druhé pojedu fakt s málem :D a při nejhorším není problém aby partner nebo někdo dovezl :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama