Věčně nespokojený muž

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Irys710
Nováček 4 příspěvky 31.12.16 11:39
Věčně nespokojený muž

Ahoj holky, zakládám novu diskuzi, a budou mě zajímat vaše názory. Předem uvádím, že pokud bych já byla svojí kamarádkou, poradit bych uměla, nicméně mě zajímá, zda to i nezasvěcený člověk bude vidět podobně :andel:
S přítelem jsme 7 let, on má dvě děti z předchozích vztahů (to ale není vůbec problém) a nyní se mnou 2.letého chlapečka. Toho miluje naprosto bezmezně a určitě miluje i mě. Nicméně problém je v tom, ze je to jedináček a veliký sobec. Žijeme si velmi slušně, on chodí do práce, já na MD, nicméně pracuji z domova. On mi ale moji práci neustále zlehčuje a tvrdí, že to práce není (mám eshop, vydělám tím slušné peníze, cca 15000,– k mateřské), on ale odmítá pohlídat, abych mohla pracovat. Dále odmítá hlídat malého na úkor jeho aktivit (myslivost), a neustále mi předhazuje, že jsem doma na MD a času mám, že nevím co s ním :lol: :lol: :lol:. Neustále mu není něco není akorát, není dost uklizeno, případně navařeno, když uvařím, nejí, jí v práci, když neuvařím, což je velmi výjimečně - má hlad, vynadá mi. Často si na mě vylévá vztek, hned se rozčílí a je nervózní. Neustále se mě ptá, za co utrácím, a že moc utrácím (nemyslím si), ale sám potom jde a koupí si sako za 6000,– na akci, kde ho měl na sobě 25 minut, od té doby je ve skříni. Musím mu pořád něco podávat, lítat kolem něj, hledat mu klíče, jinak nadává apod. Nechce nikam mezi lidi, nemá je rád, má jich v práci dost. Doma to musíme mít zařízeno podle jeho vkusu, protože můj není dost dobrý, pokud chci něco koupit, musí mi to schválit, pokud to objednám bez něj, většinou to vracím, protože mě těma jeho řečma k tomu donutí. Mám strach mu objednat i dárek, aby byl dost dobrý :nevim:.Pokud s ním chci naše partnerské problémy řešit, nemá zájem, nemá na takový kraviny čas, případně mi řekne že musí pracovat (v pátek večer…), prostě výmluvy. Nepomáhá na něj nic, ani pokud mluvím klidně, ani pokud brečím, křičím, nekomunikuji, prostě nic. Žádnou pomoc také vyhledat nechce, on problém nemá, to jen mě zase něco přelítlo přes nos. Přemýšlím často, že ho opustím, ale pak zase na druhou stranu si říkám, že každý má něco, tak nevím. A sex? ten je super, ale max 4× do roka. Milenku nemá, to už tu také bylo a poznala bych to. Tak co vy na to? Všem děkuji za odpovědi a za váš čas :mavam: :mavam: :mavam: á

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

SussieS
Závislačka 3812 příspěvků 31.12.16 11:42

Neváží si tebe ani tvého názoru. Svým způsobem tě ponižuje a ovládá. Já jsem radikální člověk a s takovým bych to rychle ukončila

Sany80s
Kelišová 6571 příspěvků 31.12.16 11:43

Asi tušíš, proč se rozvedl.
Pokud je to pokus o vtip, tak se to moc nepovedlo.

Ice79
Závislačka 2614 příspěvků 31.12.16 11:43

Vyměnit.

Klopotkova
Echt Kelišová 7944 příspěvků 31.12.16 11:43

Nepoužitelný chlap, úplně k ničemu kromě toho, že rodinu finančně zabezpečí. Máš z těch peněz vůbec něco nebo vše pro sebe a pro dítě táhneš ze svojí mateřské a svého zaměstnání?

2 děti se dvěma partnerkama? Už byla i ta milenka, jo? Sex super, ale 4× za rok? Taky divné.

Neváží si Tě, nevážil by si na 99% dlouhodobě žádné ženy, sobec, jak říkám, absolutně nepoužitelný pro život.

Neděláš si z toho všeho legraci?

Příspěvek upraven 31.12.16 v 11:48

snažilka maminka
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 31.12.16 11:46

@Irys710 každá milenka může být jiná ;) já bych s ním teda nebyla píšeš že dítě miluje ale že ho nepohlida věnuje se mu vůbec? :think: co vlastně teda děláte když nechodite mezi lidi? :think:

SussieS
Závislačka 3812 příspěvků 31.12.16 11:48

A ano, každý má něco, ale on má snad úplně všechno :lol: to fakt není chlap pro spokojený vyrovnaný partnerský život

nostress
Extra třída :D 13441 příspěvků 31.12.16 11:48

Nemá vůči tobě ani za mák úcty a respektu. Dělá z tebe hadr na podlahu. Nebyla bych s ním ani minutu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 11:48

Ja bych takovyho chlapa hnala, super sex 4krat do roka si muze nechat :lol:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18573 příspěvků 31.12.16 11:50

@Irys710 Mně se líbí tvoje tvrzení „určitě miluje i mě.“ Jak jsi na to přišla? Copak takhle se chová milující partner? Možná, že milenku nemá, ale rozhodně bych neřekla, že tě miluje.

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2117 příspěvků 31.12.16 11:58

Podle čeho usuzuješ, že tě miluje? :nevim:

Klopotkova
Echt Kelišová 7944 příspěvků 31.12.16 11:59
@Michelle_M píše:
Podle čeho usuzuješ, že tě miluje? :nevim:

To by mě taky zajímalo. :?

Pipilota Citrónie
Ukecaná baba ;) 1111 příspěvků 31.12.16 12:03

@hanka.br. tak já myslím, že ji miluje, jak nejvíc dovede a to není zrovna moc, nebo mě by to nestačilo…

pikola
Neúnavná pisatelka 19286 příspěvků 31.12.16 12:07

A to jste pred ditetem nemeli spolecnou domacnost? Nebo se jako tak zmenil z niceho nic :roll:

arinecka
Závislačka 4846 příspěvků 31.12.16 12:11

@Irys710 Až na to že si myslíš že tě miluje a miluje své děti, hm ale hlídat nebude, jsem nenašla nic co by mě u takového člověka drželo. Každý má své mouchy to jo ale tady se to jen hemží a řešení to nemá, vlastně jo, má. Vyměnit :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >