Věčně rýsující se bradavky pod oblečením

Anonymní
2.6.20 14:45

Věčně rýsující se bradavky pod oblečením

Ahoj holky, možná někomu tohle téma přijde vtipné, ale pro mě to vtipné bohužel neni. Nevim proč, ale už několik let mám věčně ztopořené bradavky. V létě, v horký sprše, atd… Vzrušená nejsem, tak nechápu, proč se mi to děje. Normálně by mi to bylo i jedno teda, ale ono je to hrozně vidět pod oblečením. Cokoliv na sebe vezmu, tak se mi pod tím pořád rýsují bradavky a hrozně se stydim. Je to trapný. Zkoušela jsem si různé druhy podprsenek, ale i pod takovou silnou korzetovou mam ty bradavky vidět. Když si tam dám nějaké tamponky, tak bych řekla že učinek je taky minimální. Já už nevim co s tim. Jedině pod zimním kabátem se to dá skrýt, ale nebudu v létě nosit zimní kabát, že jo… Nemáte někdo nejakou radu? Už mě štve, jak mi všichni čuměji na prsa :,( děkuju!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
2.6.20 14:52

Ja mám tohle po kojení, nejsou ztopořené, ale vycucané řekla bych (už po prvním dítěti to tak bylo). Nicméně pod trochu vyztuženou podprdou to vubec vidět není takže neporadím. Asi s tím ale neuděláš nic. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1891
2.6.20 14:52

Já tedy neporadím, ale teda moc si v praxi neumím představit tak moc vztyčené bradavky, že je neskryje ani podprsenka ze silnějšího materiálu 8o
Pokud to fakt tak máš, jediné, co mě napadá, je nechat si ušít kvalitní podprsenku na míru pro tvůj problém ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21522
2.6.20 14:55

Existuji silikonove kryty bradavek, zkus pohledat přes Google. Ja je kupovala v Primarku a dřív je mivali u pokladem v prodejnach s pradlem. Třeba v MarksSpencer.
Ale nosim to jen pod hodne prilehave obleceni, neda se v tom vydrzet cely den.
Jinak pri tomto „problemu“ se mi osvědčilo nosit kvalitni pradlo. Nejvic nosim podprsenku typ/kolekce Andora od znacky Simone Perele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13328
2.6.20 15:18

Neverim, ze to muze byt videt skrz vystuzenou podprdu. Na zpusob “push-up” ( myslim jen ten material )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3012
2.6.20 15:40

Moc hezký téma. Jako muž bych se přimlouval za to, ať to neskrýváš, protože je to krása. Jednou jsem viděl v metru jednu holčinu, co měla přiléhavý svetr bez podprsenky a (asi z chladu) trčící bradavky. Myslel jsem na to celý den. Ale chápu. - Asi by mi taky vadilo, kdyby mi furt ženy koukaly na poklopec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3058
2.6.20 15:46

Myslím, že je to jen troll, co si při tom honí… Pod vyztuženou podprdou není vidět nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22826
2.6.20 15:47

Taky si myslím, že to vyztužená podprsenka skryje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21522
2.6.20 15:54
@ZuzaM píše:
Myslím, že je to jen troll, co si při tom honí… Pod vyztuženou podprdou není vidět nic.

Uvidíme, co nase trolli sexualni odbornice nam poradi @izquierdo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21522
2.6.20 15:56
@riccius píše:
Moc hezký téma. Jako muž bych se přimlouval za to, ať to neskrýváš, protože je to krása. Jednou jsem viděl v metru jednu holčinu, co měla přiléhavý svetr bez podprsenky a (asi z chladu) trčící bradavky. Myslel jsem na to celý den. Ale chápu. - Asi by mi taky vadilo, kdyby mi furt ženy koukaly na poklopec.

Tohleto uslintane civeni fakt všechny zensky milujou…ale diky za tip - priste az mi bude nejaky honibrk cumet na kozy, tak mu budu vyzyvave cumet na poklopec, třeba mu to dojde.. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3281
2.6.20 15:59
@Hanka1 píše:
Uvidíme, co nase trolli sexualni odbornice nam poradi @izquierdo

Nedokazu si predstavit bradavky, ktere jsou videt i pres podprsenku nebo jeste nosit nejake krytky. Co vam to tam narostlo? To vam to tak trci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3012
2.6.20 16:00
@Hanka1 píše:
Tohleto uslintane civeni fakt všechny zensky milujou…ale diky za tip - priste az mi bude nejaky honibrk cumet na kozy, tak mu budu vyzyvave cumet na poklopec, třeba mu to dojde.. :mrgreen:

Já necivím uslintaně ale distingovaně. Aby ho to naopak nevyprovokovalo k akci :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3281
2.6.20 16:03

To mate tak vytahane z kojeni nebo od manzela? At vam manzel ty bradavky tak nesaje a netaha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3281
2.6.20 16:04
@Hanka1 píše:
Tohleto uslintane civeni fakt všechny zensky milujou…ale diky za tip - priste az mi bude nejaky honibrk cumet na kozy, tak mu budu vyzyvave cumet na poklopec, třeba mu to dojde.. :mrgreen:

Bud rada za muzskou pozornost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22826
2.6.20 17:22

@izquierdo No to nevim, já nesnášim chlapy, co mi čučej na prsa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat