Věčně uplakaná miminka. Pojďme se podpořit.

380
20.4.16 20:02

Věčně uplakané miminka. Pojďme se podpořit.

Maminky, které máte uplakané miminka a už někdy opravdu padáte doslova na hubu, tak sem.
Rozhodla jsem se založit tuto diskuzi, protože okolí moc nechápe co že to máme za miminko, že pořád pláče a kolem mě jsou jen maminky spokojené s malými andílky a ta naše čertice pláče a vlastně ani nemá proč. Nemá hlad, je přebalená, vykaděná. Proč brečí?? Já nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1109
20.4.16 20:10

Jak stare? A klucik nebo holcicka? Prvni mimco? Cim ho krmis? Jaky ma spankovy rytmus?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
380
20.4.16 20:12

Tři měsíce, holčička, první mimčo, je na UM. Přes den moc nenaspí, ale v noci chválabohu krásně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
20.4.16 20:18

Já už mám mimčo čyři měsíce staré. Druhé. Vůbec nevím, jak jsem přežila první měsíce. Mimčo jenom plakalo a plakalo. Nejspíš kolika. Nosila jsem a nosila a k tomu jsme museli skákat na míči. Chce to vydržet. Kdo nezažije, nepochopi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1109
20.4.16 20:19

@meissa no a neplace ti unavou? kolik naspi hodin za 24h?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
775
20.4.16 20:31

U nás to samé : holčička bude mít 4 měsíce. První 3 měsíce hrozná kolika. První měsíc byl nejhorší doteď ho mam dost v mlze už sem snad byla jak v tranzu. Teď je to o dost lepší ale place někdy a zda se mi ze nemá důvod a kdyz už má tak je unavena ale má během dne problém spát. Spi snad 4× denne ale tak po 15ti minutách. je to na palici ale zase v noci se vzbudí jen 1× na mléko. Tak ja nevím kde je problém. Možná má problém s tím spánkem diky té kolice kterou mela a bránila ji usnout. Nevím no. Nic jiného mě nenapadá. jen se modlim aby to přešlo až bude starší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
380
20.4.16 20:40

@lear Nemyslím si, že je to únavou, pláče i když někdy naspí dvě hodiny v kuse. Někdy má den kdy nepláče a je zlatíčko a z toho prořve půl dne v kuse a nezabere prostě NIC.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
kazda.m
20.4.16 20:44

Taky se hlasim. Mame 5m holcicku
od narozeni bud breci, spi nebo zvraci
ma reflux takze asi duvod place je jasnej ale bohuzel zatim nic nezabralo. Ted jak se otaci na bricho se to zhorsilo. Jinak v noci spi pekne. Jednou se budi. Pres den da hodku dopoledne. Pak 2-3hod v kocarku a chvili i odpoledne. Ma i blby obdobi. Jako zrovna ted. Kdy ne a ne zabrat. Porad macha rukama. Takze pak ten plac je o to vetsi. Nejhorsi je ze vubec nevidim svetlo na konci tunelu protoze dokud bude na tom brise tak asi bude blejt porad. Ted zkousim Manducu tak to snad pomuze ale zas si rikam furt nosit ji taky nemuzu. Presne jak tu nekdo psal-kamaradi mi neveri. Maji bezproblemove deti a kdyz jim reknu ze u nas rve tak si predstavi par vzteklejch zachvatu. A divi se mi proc nikam nechodim.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
971
20.4.16 20:46

Moje děti by byly taky šíleně uřvané nebýt šátku. Řev, řev, řev, uvážu a jako když utne. Nevím, jestli jsi zkoušela..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
380
20.4.16 20:48

@Luss.r.m. Přesně jak píšeš. První měsíc už si ani nepamatuju. Už v porodnici mi říkali, že má silný hlas. Mimochodem my chodíme s muzikou ven i domů. Kočárek moc nebere. Zkoušíme šátek, to taky nebere. Všechny návštěvy nám prořvala. Raději s ní ještě nikam moc nechodíme. Nejlepší u doktora kde jsou ostatní miminka. Oproti té naší je ten jejich pláč jen kňourání. Počítám dny a týdny jen ať už je starší a je to lepší. Někdy je v pohodě a v klidu, tak si říkám, že už snad.. a z toho přijde další pecka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
kazda.m
20.4.16 20:52

Je to teda osklive ale jak to ctu tak jsme na tom jeste dobre. Teda pokud si tim blitim nerozlepta krk.
Kocar zabira a na navsteve taky vydrzi dokud se nepozvraci;)
Kdyby nespala v noci a v kocaru tak uz jsem davno v blazinci.
Zeny respect :pankac:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
380
20.4.16 20:54

@kazda.m Mě teda kamarádky co tu byly říkaly, že tohle ještě neviděly. A blinkací jsme byli taky, ale co máme UM, tak se to zlepšilo. Ale u nás to nebyl reflux. Já už mám někdy stavy, že se mi nechce ani vstávat když si představím co zase bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
kazda.m
20.4.16 20:58
@meissa píše:
@kazda.m Mě teda kamarádky co tu byly říkaly, že tohle ještě neviděly. A blinkací jsme byli taky, ale co máme UM, tak se to zlepšilo. Ale u nás to nebyl reflux. Já už mám někdy stavy, že se mi nechce ani vstávat když si představím co zase bude.

No ja chodim pravidelne spat s tim ze mi je blbe z dalsiho dne. UM mame nekdy taky jako dokrm a stejne po nem blije.
Myslim ze existuje (asi v Praze?) centrum pro extremne plactive deti. Nevim jak se to presne jmenuje. treba by to stalo u vas za to

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
2588
20.4.16 21:03

Také jsem měla uřvance, teď je z něj vzteklé batole :mrgreen:. :mrgreen: Děvčata vydržte, nejpozději v roce to bude dobré. Taky jsem ze zoufalství zakládala diskuze, že nemám normální dítě, ale vyrostl z toho. Řval při uspávání, při probuzení, v kočárku, autosedačce…Moc jsem s ním nikam nechodila. Do 4 měsíců nespal dýl jak 2 hodiny v kuse. Naštěstí si to nepamatuju, jen, že to bylo peklo. A stejně bych chtěla druhé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2903
20.4.16 21:05

Ahoj holky
Jak to tak čtu jsem ráda, že uřvance nemám jen já..náš mladý 2.měsíce byl první tři týdny zlaté mimi..nakrmit, spát, přebalit…
A pak to přešlo a začal řev a noční koliky..A ten řev mu zůstal..je to na palici už
Jsem z něj zoufalá..doma moc spavat nechce..spí jen v kočárku ale hned jak se zastaví
Tak je vzhůru..takže pořád jen jezdit a nejlépe přes hrbolky..
Ticho je jen při kojení…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat