Mám vyrážku na kloubech u ruky - poznáte, co to je?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.19 01:33
Věděl by někdo co to je?

Ahoj, nevěděl by někdo, co to může byt?

Reakce:
Tajeka
Kecalka 112 příspěvků 26.01.19 01:40

Pokud svedi, tak treba atop nebo cokoli jineho. Pokud ne, muze to byt i priznakem revmaticke nemoci.

Lekninka91
Extra třída :D 10529 příspěvků 26.01.19 01:40

ruka

ančapepča
Ukecaná baba ;) 1013 příspěvků 26.01.19 01:54

Někdy mám úplně to samé od mrazu. Chce to večer promazávat krémem nebo čistou vazelínou

dana.dv
Zasloužilá kecalka 804 příspěvků 26.01.19 05:45

Manzel miva v zime, pry alergie na chlad. Promazava. Zlepsenim pocasi se to vzdy ztrati.

Petája
Kecalka 477 příspěvků 26.01.19 05:59

Take si myslim - je to z chaldu, nejaky,,ekzem". Zcervena to a kdyz se nenakremuje, muze dojit az ke krvavym prasklinkam. Doporucuji vyzkoust nejaky krem s malym obsahem Urey.

Příspěvek upraven 26.01.19 v 13:36

Micaella22
Zasloužilá kecalka 932 příspěvků 26.01.19 07:47

Ja to mam z mrazu. Mazu kreme proti mrazu, vazelinou…

tini
Ukecaná baba ;) 1527 příspěvků 26.01.19 07:51

Je to z mrazu,nekdy i v kombinaci s vysusenim po castejsim myti nebo dezinfekci.Pomuze mast Lipobase repaire cream

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.19 08:40

S tim mrazem mi to vůbec nenapadlo. No vzhledově je to děs běs. A to nosím rukavice. 8) Možná, že to bude asi ono, jednou jsem tam měla opravdu až krvavé prasklinky a ruce byly hodně suché, i když jsem si je mazala. Děkuju za pomoc. :srdce:

Lucias241
Kecalka 226 příspěvků 26.01.19 12:51

Mám to vždy v zimě, i když nosím rukavice. Pomáhá mi krém neutrogena. Jinak mi ta kůže praská a bolí to.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Trapný Dyk a afektovaná Kirschner. Má smysl dívat se na The Voice?

The Voice Česko Slovensko. Tak se jmenuje zábavná pěvecká reality show, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >