Věděli že jsem těhotná dřív než já sama.

265
31.7.21 14:33

Věděli že jsem těhotná dřív než já sama.

Čaute ženy 😂
Musím se s vámi podělit o docela vtipnou historku k mému těhotenství..

Mam doma 2 ročního syna. Druhé dítě jsme nechávali náhodě..
3 měsíce zpět se mě nezávisle na sobě zeptalo 5 žen z mého okolí, jestli jsem těhotná. Já samozřejmě tvrdila že ne. V obchodě u nás na vesnici máme prodavačku, hroznou drbnu a ta mi měsíc zpět u placení řekla,, tak co, konečně jste se dočkali že.. bude to holka nebo kluk?,, 😂 Hned jsem řekla že těhotná nejsem a nevím odkud to má. Ale nedalo mi to a koupila jsem si test… 4 testy pozitivni, doktor vše potvrdil.. Já vážně byla těhotná už když se mě ptali ty báby! :potlesk: Jak je možné že to poznali a já neměla ani tušení? 😂 😂

Dodatek.. jsem silnější postavy, ale neztloustla jsem ani přes pupek, naopak jsem něco málo zhubla 😂 😂

Příspěvek upraven 31.07.21 v 14:50

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
267
31.7.21 14:34

Ahoj, tak nejspíš si ztloustla aniž by sis toho všimla, ale ony ano :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24298
31.7.21 14:36

No musela si přibrat, jinak by to asi tolik lidí jen tak nenapadlo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2844
31.7.21 14:37

Muž prej to věděl, stvala jsem ho mnohonásobně vic než obvykle :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
265
31.7.21 14:37

Právě že jsem tehdy začala dost cvičit, takže jsem naopak pár kilo zhubla 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13127
31.7.21 14:42

Někdy se to dá poznat na očích. Těhotná má takovej natvrdle šťastné výraz. Některá baba to klidně mohla zaregistrovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10396
31.7.21 14:44

V minulém tématu jsi psala, že máš nadváhu, tak nejspíš si ty ženský všimly, že máš břicho a tiply, že jsi tehotna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3159
31.7.21 14:49

Me se vsichni ptali na svatbe, protoze jsem pred svatbou zhubla asi 8 kilo, tak mysleli, ze bliju :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18507
31.7.21 14:56

Na mě třeba všechny těhotenství mamka poznala, protože jsem byla najednou jiná v obličeji…a to se vídáme jen velmi málo a oznamovali jsme až po screeningu…první těhotenství mě dokonce donutil chlap ať si udělám test a já ho přesvědčovala, že to není možné abych byla, že bych to poznala… A zase na švagrové jsem těhotenství poznala jako první já a donutila ji udělat test :lol: taky mi na ní něco,, nesedělo" jak chováním, tak výrazem v obličeji…takže jestli tě vídají často, možné to je…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
31.7.21 15:06

Da se to poznat v obliceji. Vetsinou to poznaji ti citlivejsi a vnimavejsi, jako napriklad nase maminky :D Žena ma takovy spokojenejsi vyraz, leskly oci a klidny hlas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22340
31.7.21 15:40

Podle obličeje se to dá poznat, někdo je prostě na tyhle věci vnímavější. Já zas mám takhle bývalou kolegyni, ta se mě třikrát v životě zeptala jestli bude mimčo a já pokaždý do měsíce otěhotněla. Teď už se jí vyhejbám jak čert kříži… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
31.7.21 17:12

Na mně to kolegyně poznala ihned během sekundy. Nutno říct, že jsem s ní po těch měsících v práci měla stejný menstruační cyklus, byla na mě napojená. 🤣 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1266
31.7.21 17:45

Něco na tom bude. Udělat si test mě donutil partner a to jsme se nesnažili…
Nevím jak to poznal, ale poznal…
Následně když jsem šla snad hned s počůraným papírkem - možná ještě mokrým do práce, se mě 3 kolegyně zeptaly, jestli nejsem těhotná. Tenkrát mě to vyděsilo, jak kdybych to měla napsané na čele.
Do týdne to poznali i ti nejbližší.
Nechápu prostě jak!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2594
31.7.21 19:07

Poznala jsem to u švagrové, kdy to ani ona sama nevěděla. Bratr se semnou pohádal, že jsem blbá a co to melu (dlouhé snažení o dítě), za týden si udělala test - pozitivní. A poznala jsem to i u sestry, ale ta už to věděla. U obou prostě podle obličeje. Byli najednou jiné, bude to znít hnusně, ale takové škaredé :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
2.8.21 00:32
@Veri.sta píše:
Právě že jsem tehdy začala dost cvičit, takže jsem naopak pár kilo zhubla 😂

Tak i to bylo videt, ze ti to treba vic slušelo, neco pozitivního jsi vyzařovala a baby si to vysvetlily po svém ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat