Vedle baráku hřiště

Napsat příspěvek
2
17.7.19 23:45

No je to jen malá zástavba a opravdu mimo veškeré dění, hlavní silnice úplně mimo, což je super a na hřiště by předpokládám chodily děti jen z té zástavby, ostatní by to měly daleko. Ostatní už nějaké ty prolézačky a bazénky na zahradách mají, což je plus a není to jako ve městě u paneláku, kde je fakt spousta děti. Ale i tak mě napadlo o tom popřemýšlet, když už do něčeho takového, jako je stavba baráku, půjdeme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.7.19 00:49

Máme za barákem 2 školky a dětské hřiště a pořád je to menší rachot, než když přijedu k rodině na barák a vedle u sousedů blbnou na zahradě a v bazénu děcka s kamarády

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
387
18.7.19 00:57

Dřív jsme bydleli ve městě a hned pod okny měli hřiště, kde bylo pořád plno (dopoledne školky a maminky s prckama, odpoledne školní děcka…) - hluk z toho nějaký byl, to je jasný, ale nepřišlo mně teda, že by to nějak obtěžovalo. Vadilo to jen chvíli, když jsem měla mimino a v létě otevřený okna a potřebovala jsem ho uspat v klidu, ale jinak jsem to ani nevnímala. Teď bydlíme na vesnici a děti tu mají skvělou partu - je tu po ulici dost dětí v podobném věku a lítají spolu sem a tam a křičí a dělají všechno, co k dětskému dovádění venku patří, a taky mi to nevadí ani v nejmenším (mně spíš vždycky vadilo noční pokřikování opilců vracejících se z hospod, ale hluk od dětí nijak rušivě nepociťuju).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12607
18.7.19 04:57

Mě by to nevadilo. My teda bydlíme v městě v bytě zatím, ale ve vnitrobloku (na straně kde máme okna z obýváku a ložnice) máme hned vedle sebe hřiště a ještě i školku a školkové hřiště a zadny super kravál neslyším, a to je to mezi bytovkami, kde se to rozliha :think: paradoxně víc než děti na tom hřišti slyším třeba babky co chodí kolem a venci psy a přitom krafou :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18896
18.7.19 04:58
@Anilla píše:
Ahoj holky, jdu si pro radu nebo spíš zkušenosti. Plánujeme stavět barák a našli jsme super pozemek v krásné lokalitě, je to satelitní městečko mimo centrum města. Zjistili jsme ale, že je do budoucna naplánované postavit vedle našeho pozemku dětské hřiště. Máte s tím některá zkušenosti? Hlavně co se týče hluku a celkově.
Žijeme hodně blízko školky a hluk je. Když ven vyběhne 150 dětí, je to znát. Ale takový hluk mi nevadí. Horší jsou ožralci z nedaleké hospody, co vyřvávají do 3 do rána.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1191
18.7.19 05:29

Asi by mi víc vadila hospoda vedle domu, na hřišti, předpokládám, bude rachot přes den, což mi tak nevadí, večer a v noci jsem na hluk hodně háklivá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1972
18.7.19 07:26

My máme vedle baráku z jedné strany zahradu od školky a z druhé strany dětské hřiště spojené se zahrádkou s občerstvením - každý odpoledne je tam celá ves, dospělí jdou na pivo a děcka na hřiště. My jsme tam většinou taky :mrgreen: každopádně nám to vůbec nevadí ani když tam nejsme, není to žádnej ryk, prostě normální lidský zvuky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama