Vedle přítele si připadám méněcenná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.17 20:33
Vedle přítele si připadám menecenna

Hezký večer všem,
S partnerem jsme spolu dva roky, dítě na cestě. Jako člověka ho mám velice ráda, za spoustu veci si ho vazim, na dite se ova tesime.
ale poslední dobou to hodně ochlada, začíná mi čím dál tím víc vadit a necítím se vedle něj přirozeně. Nevím, jak to popsat, ale když odejde, je v práci, jsem to zase ja, jsem v klidu, smeji se…raduju se ze zivota.
Přijde mi, ze se ze skromného kluka stal za poslední dobu velký egoista. Přijde z práce a mluví a mluví, jak je spokojený, druhy den naštvaný, třetí den stal za nic,… A tak je to od příchodu z práce pořád, vykládá o sobě do večera, jak se citi, kdo ho naštval, ze zase se nahlásí do nové práce(to je 7krat za tyden),pak zas do jiné, ze v práci končí, pak zas jak ji miluje, druhy den končí..
A když já se o něčem zmíním, ani to nevnímá a jede si zase to svoje. Povídá mi, kolik má do budoucna snů, co by si chtěl splnit, pořídit.. vždycky ho vyskechnu, podpořím.. A když mu řeknu, co bych ráda ja, tak na to odpoví, ze me teď bude na několik let uspokojovat dítě a ze to mi musí stačit. Samozřejmě, na malé se těším hodně, ale taky jsem i člověk, ne jen matka, i přesto, ze se na tu roli těším..
Jen mi vedle něj hrozně kleslo sebevědomí, bavíme se celou dobu o jeho trapeni, jeho tuzbach, ale když má dojít na řeč o mých, smete to ze stolu. ze zenska je tu pro chlapa.
Prostě si začínám připadat jak nula, co žije život vedle něj a musí ho placat po zadech. Přitom sama mám také hodně zájmů, nesedim doma ani teď v tehu. dokonce me to i ted vybicovalo podat si přihlášku na druhou vš :)
A když jsem s ním, zase spusti ten svuj monolog, semkne se to ve mně a zase si říkám, at uz to skončí s tou svou sebeprezentaci a jde třeba spát :roll: uz ani nevím, co mu na to říkat, což zase mi říká, ze od své ženy chce nejen, aby ho vyslechla, ale i názor na jeho problémy… jenže to je každý den to samé, pořád do kola a jsem z toho unavená..
Dřív takový nebyl, vždycky svou práci sice hodně prožíval, ale taky se zeptal na druhé a neukazoval tak najevo, ze je středem vesmíru..
Měli jste to i vy u vašich chlapů a dá se na to zvyknout či nějak jim říct, ze se sebestrednym chlapem dlouho nikdo nevydrží??

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Sany80s
Kelišová 6572 příspěvků 20.02.17 20:38

Neměla.
A proč mu neřekneš, že se nehodláš doma zahrabat u dítěte a nic jiného v životě nepotřebovat.
To by snad měl vědět, že se vaše představy liší.

Paola21
Závislačka 3541 příspěvků 20.02.17 20:39
@Anonymní píše:
Hezký večer všem,
S partnerem jsme spolu dva roky, dítě na cestě. Jako člověka ho mám velice ráda, za spoustu veci si ho vazim, na dite se ova tesime.
ale poslední dobou to hodně ochlada, začíná mi čím dál tím víc vadit a necítím se vedle něj přirozeně. Nevím, jak to popsat, ale když odejde, je v práci, jsem to zase ja, jsem v klidu, smeji se…raduju se ze zivota.
Přijde mi, ze se ze skromného kluka stal za poslední dobu velký egoista. Přijde z práce a mluví a mluví, jak je spokojený, druhy den naštvaný, třetí den stal za nic,… A tak je to od příchodu z práce pořád, vykládá o sobě do večera, jak se citi, kdo ho naštval, ze zase se nahlásí do nové práce(to je 7krat za tyden),pak zas do jiné, ze v práci končí, pak zas jak ji miluje, druhy den končí..
A když já se o něčem zmíním, ani to nevnímá a jede si zase to svoje. Povídá mi, kolik má do budoucna snů, co by si chtěl splnit, pořídit.. vždycky ho vyskechnu, podpořím.. A když mu řeknu, co bych ráda ja, tak na to odpoví, ze me teď bude na několik let uspokojovat dítě a ze to mi musí stačit. Samozřejmě, na malé se těším hodně, ale taky jsem i člověk, ne jen matka, i přesto, ze se na tu roli těším..
Jen mi vedle něj hrozně kleslo sebevědomí, bavíme se celou dobu o jeho trapeni, jeho tuzbach, ale když má dojít na řeč o mých, smete to ze stolu. ze zenska je tu pro chlapa.
Prostě si začínám připadat jak nula, co žije život vedle něj a musí ho placat po zadech. Přitom sama mám také hodně zájmů, nesedim doma ani teď v tehu. dokonce me to i ted vybicovalo podat si přihlášku na druhou vš :)
A když jsem s ním, zase spusti ten svuj monolog, semkne se to ve mně a zase si říkám, at uz to skončí s tou svou sebeprezentaci a jde třeba spát :roll: uz ani nevím, co mu na to říkat, což zase mi říká, ze od své ženy chce nejen, aby ho vyslechla, ale i názor na jeho problémy… jenže to je každý den to samé, pořád do kola a jsem z toho unavená..
Dřív takový nebyl, vždycky svou práci sice hodně prožíval, ale taky se zeptal na druhé a neukazoval tak najevo, ze je středem vesmíru..
Měli jste to i vy u vašich chlapů a dá se na to zvyknout či nějak jim říct, ze se sebestrednym chlapem dlouho nikdo nevydrží??

8o tak snad je to i jeho dítě ne? Zahrnuje do těch plánů do budoucnosti i tebe?

Litta
Extra třída :D 13487 příspěvků 20.02.17 20:39

To víš, po dvou letech opadá zamilovanost a měla by nastoupit střízlivější, ale hlubší láska. S dítětem by se na tu dobu mělo počkat, ale to už nezměníš. Zkuste aspoň změnit společnou komunikaci, jinak to bude horší a horší.
Jak to měl doma? Jací jsou jeho rodiče? Řekla jsi mu jasně, co ti vadí?
Jak to máš s prací ty? Děláš něco, co tě baví? Zajímáš se o věci? Máš o čem mluvit, nebo tebou vedený rozhovor bývá jen stěžování si? Máte společné zájmy?

arinecka
Závislačka 4854 příspěvků 20.02.17 20:43

Tak bouchni do stolu a řekni mu že svět se netočí jen kolem něj ale jsou tam i ostatní :nevim: Jestli myslí vážně tuhle větu - ze zenska je tu pro chlapa tak :zed:

Anonymjm
Stálice 77 příspěvků 20.02.17 20:47

No tak trošku to znám. Ale určitě v mnohem menší míře než ty :mrgreen: Občas přítel spustí o práci a mluví dost dlouho, já občas už vypínám, protože dělá ve strojírenství a já tomu prd rozumím :mrgreen: Taky často mluví o tom co by si chtěl pořídit a tak. Snažím se ho ve všem podporovat, hlavně v té práci, protože vím že to není lehké a občas ho to fakt vytáčí. Tak nějak sem pochopila, že takoví sou asi všichni chlapy, a potřebují podporovat a obdivovat (dodává jim to motivaci se dál snažit). Ale pokud je to v téhle míře co píšeš, tak to pro tebe musí být k zbláznění :( Určitě si promluvte, zkus mu opatrně říct, že že potřebuješ řešit i něco jiného než jeho problémy, ale třeba pozitivní věci, co se týkají vás dvou :kytka: je to o komunikaci

Anonymjm
Stálice 77 příspěvků 20.02.17 20:48

Já bych teda byla drsnější, ale nevím jaký je on, aby se hned neurazil :D Já bych mu klidně i řekla, že ti připadá, že ty ho v poslední době už moc nezajímáš

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.17 21:03

@Paola21 když mluví o budoucnosti, mluví jen o pracovních plánech, koniccich, max co chce na baráku. V tom mě mrzí, ze nikdy do svých plánů netahrne i nás jako rodinu, kam by se třeba s námi rád podíval..
@Litta změnit komunikaci, to bych taak rada, ale přijde mi, ze mi dochází veškeré páky, jak na to 8)
Doma to mají divoké, pořád nějaké okrikovani, vyrypovani, hádky, no nic co bych chtela převzít do své domácnosti. a on jako pozdni dite strasich rodicu na tu pozornost zvykly..
Mám také své zájmy, přátele, chci začít s tou školou na mateřské..ale přijde mi, ze ho to absolutně nezajímá :nevim: hlavně ať je pán spokojený.. Společné zájmy by rád, abych já převzala ty jeho..
@arinecka bouchnout do stolu, jo, zkusím to, jen kéž by se mu tim rozsvutilo :roll:

reinkarnace
Závislačka 4471 příspěvků 1 inzerát 20.02.17 21:08
@Anonymní píše:
Hezký večer všem,

no…a počkej až se malé narodí…to ti začne to pravé peklo…no, hodně štěstí :?

arinecka
Závislačka 4854 příspěvků 20.02.17 21:27
@Anonymní píše:
@Paola21 když mluví o budoucnosti, mluví jen o pracovních plánech, koniccich, max co chce na baráku. V tom mě mrzí, ze nikdy do svých plánů netahrne i nás jako rodinu, kam by se třeba s námi rád podíval..
@Litta změnit komunikaci, to bych taak rada, ale přijde mi, ze mi dochází veškeré páky, jak na to 8)
Doma to mají divoké, pořád nějaké okrikovani, vyrypovani, hádky, no nic co bych chtela převzít do své domácnosti. a on jako pozdni dite strasich rodicu na tu pozornost zvykly..
Mám také své zájmy, přátele, chci začít s tou školou na mateřské..ale přijde mi, ze ho to absolutně nezajímá :nevim: hlavně ať je pán spokojený.. Společné zájmy by rád, abych já převzala ty jeho..
@arinecka bouchnout do stolu, jo, zkusím to, jen kéž by se mu tim rozsvutilo :roll:

Tak mu prostě řekni na rovinu že nejsi jen ženská která mu porodí dítě a bude se starat o jeho blaho až do smrti :nevim: jsi člověk který má své zájmy, potřeby a touhy a byla bys ráda kdyby tě tak vnímal. Pokud nebude tak riskuje že mu jednoho krásného dne utečeš ( to mu ale neříkej ) :mrgreen:

Takyjedna
Závislačka 4646 příspěvků 20.02.17 21:36
@reinkarnace píše:
no…a počkej až se malé narodí…to ti začne to pravé peklo…no, hodně štěstí :?

No, tak peklo být nemusí, stačí pár let (aby dítě mělo rodinu) jenom kývat hlavou a myslet si své a myslet si na své a nenápadně se realizovat. A sem, tam si upustit páru, aby nepraskl kotel :mrgreen: Já myslím, že pro dobro dítek se dá leccos skousnout. Zas tak strašně to takhle z dálky nezní.

reny14
Ukecaná baba ;) 2418 příspěvků 20.02.17 21:54

No to je teda pěknej sobec. Asi cítí ze co nevidět bude na druhé koleji. Nezbývá nez si promluvit. Protože kdyby se měl takhle chovat po porodu, tak se z toho zbláznís. Naopak ty budeš potřebovat podporu od chlapa.

Gnaar
Kelišová 5638 příspěvků 20.02.17 22:08

Podobného sebestředného blba měla má sestřenice za manžela (mj. to byl policajt :lol: ). Už je pár let šťastně rozvedená…

AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 20.02.17 22:10

Podle me ma nejaky komplex a mozna po tve prihlasce na druhou vysokou si pripada menecenny on? :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.17 22:28

@reny14 taky si říkám, jak to všechno bude po porodu..dokonce přišel s tim, ze by měl nabídku na novou praci, kde jsou prijimacky stejný mesic jako porod a ze urcite bych pochopila, ze je pro nej důležité se k nim dostavit. Ze driv chlapi stejně k porodu nechodili.. o tom, ze není podpora jsem mu rekla, ale bohužel si z toho nic nevzal. Sam tvrdí, ze lepšího bych nenašla.
@Gnaar a měli spolu děti? :( přeci jen čekáme rodinu, chci nas jeste stmelí..mimochodem, přítel pracuje v podobném odvětví :lol:
@AniNevim ja jsem se mu o tom zmínila zhruba třikrát, myslim, ze ani neví, ze to myslim vazne a ze jsem ji odeslala. Na komplex mi přijde naopak hodně sebevědomý v tom, jak o sobě mluví. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >