Vedlejší účinky po očkování covid

Anonymní
9.4.21 21:59

Vedlejší účinky po očkování covid

Ahoj, mám čas do zítřka se rozhodnout zda jít na očkování covid, jsem mladá ( 28), ale učitelka v MŠ, proto mám termín, loni jsem prodělala zkolabovani plíce po lekarskem zákroku, nebylo to spontánní, teď už bych měla být zdravá, ale nějaké pochybnosti tam jsou, na druhou stranu mám strach z vedlejších účinků vakcíny, hlavně ty krevní sraženiny, jsem trochu panikář, takže nevím jak se rozhodnout. Jak Vám bylo po vakcíně? Děkuji za názory

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1278
9.4.21 22:03

Můj muž byl na očkování kvůli práci je v armádě.. A vedlejší účinky měl. No 😔měl teploty bolelo ho celý tělo furt spal ale za 4 dny to šlo pryč.. Tak uvidíš 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28678
9.4.21 22:04

To jsi zase ty s termínem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5950
9.4.21 22:06
@Misasisi píše:
Můj muž byl na očkování kvůli práci je v armádě.. A vedlejší účinky měl. No 😔měl teploty bolelo ho celý tělo furt spal ale za 4 dny to šlo pryč.. Tak uvidíš 😊

Jakou měl vakcínu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
9.4.21 22:07

Ahoj, je mi skoro stejně let jako tobě (učitelka 1. stupeň), dostala jsem zatím první dávku (Pfizer) a ničeho jsem si na sobe nevšimla, vůbec žádné vedlejší účinky. Ale ja nemám, ani jsem neměla zdravotní problémy. Nemáš možnost se v tvém případě poradit s nějakým lékařem? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1278
9.4.21 22:08

@jannina1 Izrael.. A bylo mu fakt děsně..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5157
9.4.21 22:12

Astra a žádné účinky. Kamarád měl také AZ a tři dny zimnice a teploty 39°C.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34290
9.4.21 22:13

Šla bych do toho. Práce ve škole bude vždy covid riziková. Pokud nad tím budeš hodně přemýšlet, určitě najdeš hodně důvodů proti. Nakonec budeš ráda, že jsi chráněna. Znám lidi, co měli vedlejší účinky, ale taky ty, co neměli skoro nic. A těch je víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
9.4.21 22:42

Já mladší než ty, mám za sebou obe dávky - Pfizer ;) po první dávce akorát bolest ruky jeden den a únava (ale těžko říct, jestli opravdu z očkováni :lol: ), po druhé dávce asi 30 minut zimnice a bolest ruky 2 dny, od té doby úplně v pohodě :) a bolesti ruky myslím bolest, která se dá přirovnat k namožení ze cviceni, nic hrozného :) jsem za očkováni rada, učím v MŠ :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.21 23:02

Díky za názory. Já jsem si zdravotně prošla s tou plíci fakt peklem, které bych nepřála nikomu a zrovna v covidové době, takže z covidu jsem měla a mám strach, kdyby náhodou, aby to ta plíce utahla. Měla bych být po zdravotní stránce už v pořádku, co čtvrt roku chodím na rentgen a kontroly, ale kdo ví, jak by to bylo. V tomhle ohledu je pro mě očkování lepší, na druhou stranu se bojím vedlejších účinků, ani ne tak že by mi bylo špatně, ale mám strach z dušnosti, injekci, ( doktor mi tu plíci propichl jehlou při opichu zad) a také z krevních sraženin, mám problém že při poranění hodně krvácím a mám sklon k modřinám, takže se bojím krevních sraženin. A protože mám sklon k panice tak věřím, že si dokážu ty vedlejší účinky namluvit. Na druhou stranu si myslím, že očkování je rozumnější varianta, jen prostě překonat ten strach

• Citovat
  • Nahlásit
53500
9.4.21 23:08

Už mám obě dávky Pfaizra. Po obou byla nějaká reakce, ale nic strašného.
Mám o 30r. starší kolegyně, které jsou ve věku mojí mamky. Některá měla a jiná ne. Ta nejvíc nemocná.
O kterou se bojíme. Tak neměla ani po první a ani po druhé reakci. Moji rodiče oba různě nemocní a bez reakce. Mají teď týden první vakcínu. Neboj se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.21 23:08

Já se ani tak nebojím nežádoucích účinků jako horečka, bolest kloubů atd., ale snažíme se o druhé a mám strach, když to napíšu přehnaně, aby se mi nenarodilo 3ruké dítě. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
53500
9.4.21 23:09
@vokishka píše:
To jsi zase ty s termínem?

Kolarkaa?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.21 23:45

Pfizer. Věk 50+, zdravotník, diabetes 2.typu. Po 1. dávce nevolnost, únava, chřipkové příznaky cca týden, po 2.davce týden zvětšené a bolestivé uzliny v podpaží očkované ruky. Po obou dávkách bolest v paží po očkování pár dní. Teď cca 3 měsíce po očkování mám opakovaně opary, ale to spíše z toho celodenního nošení respiratoru.
Pokud máš prodlouženou krvacivost a sklon k modrinam, tak máš spíše sníženou srážlivost krve než zvýšenou,…

• Citovat
  • Nahlásit
420
10.4.21 00:32

Jsem mladší než ty, mám už po druhé dávce Pfizera. Po první dávce bolest ruky asi 3 dny a večer po očkování únava. Po druhé dávce bolest ruky, večer po očkování zimnice, únava, lehká bolest hlavy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat