Vědomostní hra pro děti cca 10 let

58928
22.3.20 18:56

Vědomostní hra pro děti cca 10 let

Potřebuju nutně novou hru. Ideálně vědomostní, rychlou. Hrajeme obvykle 2-4, vyjímečně 6 ( není podmínkou). Děti 9 a 10.
Známe Timeline, Desítka ( ale na to jsou ještě malí). Cortex.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

55215
22.3.20 19:05

@Lama Lama hrajeme az kvíz junior
Pak vlajky…ale to je na dlouho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
696
22.3.20 19:12

Slovni fotbal, Zeme, mesto nebo na ten zpusob, ale bez psani: vylosuje se pismeno a pak se od toho pismene maji rikat treba kytky (mesta, zvirata, jmena, dopravni prostredky…)kdo vi, tak ten dostane bod. Rekne se pulka prislovi a kdo to driv dorekne, tak ten ma bod napr.: Jak se do lesa vola…Rikaji se postupne cisla treba do padesati a misto urcitych nasobku se rekne bum, napr.: nasobky tri. Prvni rekne jedna, druhy dva, treti rekne bum, ctvrty ctyri atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8629
22.3.20 19:18

U nás je oblíbená Ypsilonie, super na zafixování vyjmenovaných slov, děti mají 9 a 11 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
587
22.3.20 19:25

U nas frci Brainbox, ma spoustu temat, pro ty vetsi napr. vesmir, priroda, velkomesta, hra trva cca 15 minut?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29069
22.3.20 19:28

My máme rádi vědomostní hry od Albi-v tomto věku Moje první Česko, Česko junior, Evropa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29069
22.3.20 19:31

Brainboxy máme taky, ale to není vědomostní, jsou to postrehovky, kdo si zapamatuje nejvíc z karty v krátkém intervalu. Mě a moje starší děti to nebaví, nemáme vizuální paměť, jsme sluchově mluví typy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15184
22.3.20 19:33

Ted je poměrně nova hra Dobyvatel, ja ji teda hraju spíš online, ale deskovka taky neni spatna, je pro celou rodinu, pro deti teda od 12 let, ale ze zkusenosti bych rekla, ze ten doporučený vek je orientační a ty hry vetsinou zvládnou i mladsi deti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29069
22.3.20 19:42

Dobrá hra na prostorovou orientaci je Ubongo, ale není vědomostní. Skládají se do ctvereckove tabulky predprivravene tvary jako tetris, nejrychlejší dostane diamant, z nich se skládá cesta. Je to ve dvou úrovních.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama