Reklama

Veet depilace

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

martinkaaa89
Závislačka 2660 příspěvků 05.05.18 21:12
Veet depilace

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat používáte někdo tento depilační krém Veet?
Nikdy jsem to nezkoušela, tak se chci zeptat jak jste spokojené, holíte i podpaží a intimní partie??

Reklama

Reakce:

nedline
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 06.05.18 00:08

Mám doma ten stejný, používám na oblast bikin a jsem s ním spokojená. :palec:

martinkaaa89
Závislačka 2660 příspěvků 06.05.18 09:13

@nedline a mužů se zeptat, nezkusila jsem na intimní partie? Já právě četla, že se může, ale trošku se toho bojím, sestřenka si jednou spálila nohu právě, tak se bojím ať si nějak neuškodí, už mě nervují klasické holítka, mám pak hrozně pupínky a škrábu se pak ještě týden :( :?

nedline
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 06.05.18 09:21

@martinkaaa89 Jo zkusila :) ale moc efektivní to nebylo, po letech holení tam mám chloupky dost tvrdé a tak to nikdy nevzalo vše… Už to teda nedělám, dělám to jen v tříslech a na stehnech. Jinak s pupínky bojuji odjakživa, ale v poslední době jsem se naučila použít peeling a drsnou houbičku hned po holení, prostě si intimní partie ošmirgluji :mrgreen: Potom nanesu vodu po holení mého muže a pupínky se neobjeví. :)

martinkaaa89
Závislačka 2660 příspěvků 06.05.18 10:26
@nedline píše:
@martinkaaa89 Jo zkusila :) ale moc efektivní to nebylo, po letech holení tam mám chloupky dost tvrdé a tak to nikdy nevzalo vše… Už to teda nedělám, dělám to jen v tříslech a na stehnech. Jinak s pupínky bojuji odjakživa, ale v poslední době jsem se naučila použít peeling a drsnou houbičku hned po holení, prostě si intimní partie ošmirgluji :mrgreen: Potom nanesu vodu po holení mého muže a pupínky se neobjeví. :)

Aha, tak to jsem nezkoušela, vodu po holení :lol: :D, ale dobrý nápad, to zkusím… :dance:

nedline
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 06.05.18 10:42
@martinkaaa89 píše:
Aha, tak to jsem nezkoušela, vodu po holení :lol: :D, ale dobrý nápad, to zkusím… :dance:

Zkus, ale pozor, trochu to štípe! :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >