Veet depilace

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

martinkaaa89
Závislačka 2653 příspěvků 05.05.18 21:12
Veet depilace

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat používáte někdo tento depilační krém Veet?
Nikdy jsem to nezkoušela, tak se chci zeptat jak jste spokojené, holíte i podpaží a intimní partie??

Reklama

Reakce:

nedline
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 06.05.18 00:08

Mám doma ten stejný, používám na oblast bikin a jsem s ním spokojená. :palec:

martinkaaa89
Závislačka 2653 příspěvků 06.05.18 09:13

@nedline a mužů se zeptat, nezkusila jsem na intimní partie? Já právě četla, že se může, ale trošku se toho bojím, sestřenka si jednou spálila nohu právě, tak se bojím ať si nějak neuškodí, už mě nervují klasické holítka, mám pak hrozně pupínky a škrábu se pak ještě týden :( :?

nedline
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 06.05.18 09:21

@martinkaaa89 Jo zkusila :) ale moc efektivní to nebylo, po letech holení tam mám chloupky dost tvrdé a tak to nikdy nevzalo vše… Už to teda nedělám, dělám to jen v tříslech a na stehnech. Jinak s pupínky bojuji odjakživa, ale v poslední době jsem se naučila použít peeling a drsnou houbičku hned po holení, prostě si intimní partie ošmirgluji :mrgreen: Potom nanesu vodu po holení mého muže a pupínky se neobjeví. :)

martinkaaa89
Závislačka 2653 příspěvků 06.05.18 10:26
@nedline píše:
@martinkaaa89 Jo zkusila :) ale moc efektivní to nebylo, po letech holení tam mám chloupky dost tvrdé a tak to nikdy nevzalo vše… Už to teda nedělám, dělám to jen v tříslech a na stehnech. Jinak s pupínky bojuji odjakživa, ale v poslední době jsem se naučila použít peeling a drsnou houbičku hned po holení, prostě si intimní partie ošmirgluji :mrgreen: Potom nanesu vodu po holení mého muže a pupínky se neobjeví. :)

Aha, tak to jsem nezkoušela, vodu po holení :lol: :D, ale dobrý nápad, to zkusím… :dance:

nedline
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 06.05.18 10:42
@martinkaaa89 píše:
Aha, tak to jsem nezkoušela, vodu po holení :lol: :D, ale dobrý nápad, to zkusím… :dance:

Zkus, ale pozor, trochu to štípe! :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama