Veet depilace

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

martinkaaa89
Závislačka 2669 příspěvků 05.05.18 21:12
Veet depilace

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat používáte někdo tento depilační krém Veet?
Nikdy jsem to nezkoušela, tak se chci zeptat jak jste spokojené, holíte i podpaží a intimní partie??

Reakce:

nedline
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 06.05.18 00:08

Mám doma ten stejný, používám na oblast bikin a jsem s ním spokojená. :palec:

martinkaaa89
Závislačka 2669 příspěvků 06.05.18 09:13

@nedline a mužů se zeptat, nezkusila jsem na intimní partie? Já právě četla, že se může, ale trošku se toho bojím, sestřenka si jednou spálila nohu právě, tak se bojím ať si nějak neuškodí, už mě nervují klasické holítka, mám pak hrozně pupínky a škrábu se pak ještě týden :( :?

nedline
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 06.05.18 09:21

@martinkaaa89 Jo zkusila :) ale moc efektivní to nebylo, po letech holení tam mám chloupky dost tvrdé a tak to nikdy nevzalo vše… Už to teda nedělám, dělám to jen v tříslech a na stehnech. Jinak s pupínky bojuji odjakživa, ale v poslední době jsem se naučila použít peeling a drsnou houbičku hned po holení, prostě si intimní partie ošmirgluji :mrgreen: Potom nanesu vodu po holení mého muže a pupínky se neobjeví. :)

martinkaaa89
Závislačka 2669 příspěvků 06.05.18 10:26
@nedline píše:
@martinkaaa89 Jo zkusila :) ale moc efektivní to nebylo, po letech holení tam mám chloupky dost tvrdé a tak to nikdy nevzalo vše… Už to teda nedělám, dělám to jen v tříslech a na stehnech. Jinak s pupínky bojuji odjakživa, ale v poslední době jsem se naučila použít peeling a drsnou houbičku hned po holení, prostě si intimní partie ošmirgluji :mrgreen: Potom nanesu vodu po holení mého muže a pupínky se neobjeví. :)

Aha, tak to jsem nezkoušela, vodu po holení :lol: :D, ale dobrý nápad, to zkusím… :dance:

nedline
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 06.05.18 10:42
@martinkaaa89 píše:
Aha, tak to jsem nezkoušela, vodu po holení :lol: :D, ale dobrý nápad, to zkusím… :dance:

Zkus, ale pozor, trochu to štípe! :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Smutné Vánoce Jiřiny Bohdalové: Ortéza a invalidní vozík! Sama neudělá ani krok

V dubnu Jiřina Bohdalová (87) spadla ze schodů a nevypadalo to s ní vůbec... číst dále >

Arichteva po vyřazení: Úleva! Zápřah ve StarDance ovlivnil i můj vztah s manželem

Tohle vyřazení pro ni bylo pekelně hořké. V první části semifinálového večera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >