Veet depilace

2921
5.5.18 21:12

Veet depilace

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat používáte někdo tento depilační krém Veet?
Nikdy jsem to nezkoušela, tak se chci zeptat jak jste spokojené, holíte i podpaží a intimní partie??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
703
6.5.18 00:08

Mám doma ten stejný, používám na oblast bikin a jsem s ním spokojená. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2921
6.5.18 09:13

@nedline a mužů se zeptat, nezkusila jsem na intimní partie? Já právě četla, že se může, ale trošku se toho bojím, sestřenka si jednou spálila nohu právě, tak se bojím ať si nějak neuškodí, už mě nervují klasické holítka, mám pak hrozně pupínky a škrábu se pak ještě týden :( :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
6.5.18 09:21

@martinkaaa89 Jo zkusila :) ale moc efektivní to nebylo, po letech holení tam mám chloupky dost tvrdé a tak to nikdy nevzalo vše… Už to teda nedělám, dělám to jen v tříslech a na stehnech. Jinak s pupínky bojuji odjakživa, ale v poslední době jsem se naučila použít peeling a drsnou houbičku hned po holení, prostě si intimní partie ošmirgluji :mrgreen: Potom nanesu vodu po holení mého muže a pupínky se neobjeví. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2921
6.5.18 10:26
@nedline píše:
@martinkaaa89 Jo zkusila :) ale moc efektivní to nebylo, po letech holení tam mám chloupky dost tvrdé a tak to nikdy nevzalo vše… Už to teda nedělám, dělám to jen v tříslech a na stehnech. Jinak s pupínky bojuji odjakživa, ale v poslední době jsem se naučila použít peeling a drsnou houbičku hned po holení, prostě si intimní partie ošmirgluji :mrgreen: Potom nanesu vodu po holení mého muže a pupínky se neobjeví. :)

Aha, tak to jsem nezkoušela, vodu po holení :lol: :D, ale dobrý nápad, to zkusím… :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
6.5.18 10:42
@martinkaaa89 píše:
Aha, tak to jsem nezkoušela, vodu po holení :lol: :D, ale dobrý nápad, to zkusím… :dance:

Zkus, ale pozor, trochu to štípe! :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama