Veet depilace

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

martinkaaa89
Závislačka 2647 příspěvků 2 inzeráty 05.05.18 21:12
Veet depilace

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat používáte někdo tento depilační krém Veet?
Nikdy jsem to nezkoušela, tak se chci zeptat jak jste spokojené, holíte i podpaží a intimní partie??

Reklama

Reakce:

nedline
Zasloužilá kecalka 513 příspěvků 06.05.18 00:08

Mám doma ten stejný, používám na oblast bikin a jsem s ním spokojená. :palec:

martinkaaa89
Závislačka 2647 příspěvků 2 inzeráty 06.05.18 09:13

@nedline a mužů se zeptat, nezkusila jsem na intimní partie? Já právě četla, že se může, ale trošku se toho bojím, sestřenka si jednou spálila nohu právě, tak se bojím ať si nějak neuškodí, už mě nervují klasické holítka, mám pak hrozně pupínky a škrábu se pak ještě týden :( :?

nedline
Zasloužilá kecalka 513 příspěvků 06.05.18 09:21

@martinkaaa89 Jo zkusila :) ale moc efektivní to nebylo, po letech holení tam mám chloupky dost tvrdé a tak to nikdy nevzalo vše… Už to teda nedělám, dělám to jen v tříslech a na stehnech. Jinak s pupínky bojuji odjakživa, ale v poslední době jsem se naučila použít peeling a drsnou houbičku hned po holení, prostě si intimní partie ošmirgluji :mrgreen: Potom nanesu vodu po holení mého muže a pupínky se neobjeví. :)

martinkaaa89
Závislačka 2647 příspěvků 2 inzeráty 06.05.18 10:26
@nedline píše:
@martinkaaa89 Jo zkusila :) ale moc efektivní to nebylo, po letech holení tam mám chloupky dost tvrdé a tak to nikdy nevzalo vše… Už to teda nedělám, dělám to jen v tříslech a na stehnech. Jinak s pupínky bojuji odjakživa, ale v poslední době jsem se naučila použít peeling a drsnou houbičku hned po holení, prostě si intimní partie ošmirgluji :mrgreen: Potom nanesu vodu po holení mého muže a pupínky se neobjeví. :)

Aha, tak to jsem nezkoušela, vodu po holení :lol: :D, ale dobrý nápad, to zkusím… :dance:

nedline
Zasloužilá kecalka 513 příspěvků 06.05.18 10:42
@martinkaaa89 píše:
Aha, tak to jsem nezkoušela, vodu po holení :lol: :D, ale dobrý nápad, to zkusím… :dance:

Zkus, ale pozor, trochu to štípe! :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Podezřelý výstup Skripalové: Mluvila jako robot, Britové ji prý drží v zajetí!

Utekla hrobníkovi z lopaty a úspěšně se zotavuje z útoku nervově paralytickou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama