Věk 39 a více, jakou metodu vám v Car doporučili?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.18 14:59
Vek 39 a vice, jakou metodu vam v Car doporucili ?

Ahojda, je mi 39+; je tu prosim nejaka snazilka tehoz veku a jak se k vam staveli v centrum asistovane repro? Zkousely jste plne ivf, ci jen iui? Povedlo se? Dekuji moc

Přečtěte si článek: Co zajišťují centra asistované reprodukce

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.18 15:06

Moje kamarádka zkoušela ve vašem věku několikrát iui (oba byli zdraví), a pak litovala, protože se nedařilo a ona dovršila 40 let a už neměla nárok na hrazený cyklus IVF pojišťovnou.. :roll: takže asi tak ;) přeji ať se brzy zadaří!

karkarka
Závislačka 2685 příspěvků 14.03.18 15:22
@Anonymní píše:
Moje kamarádka zkoušela ve vašem věku několikrát iui (oba byli zdraví), a pak litovala, protože se nedařilo a ona dovršila 40 let a už neměla nárok na hrazený cyklus IVF pojišťovnou.. :roll: takže asi tak ;) přeji ať se brzy zadaří!

Myslím ze ted uz se plati vse po dovrseni 39.roku. K zakladatelce-sla bych do ivf s pgd. budes mit jistotu ze ti vlozi zdrave embryo. v tomto veku uz je vetsina vajicek bohuzel spatnych.

Janli
Kelišová 6053 příspěvků 9 inzerátů 14.03.18 15:27

Měla jsem mít krátký protokol s maximální stimulací a pgd. Nakonec jsme to odpískali a za pár měsíců jsem otěhotněla sama. Jak máš vysoké AMh?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepkova čtvrtá kniha: Z honoráře se vám protočí panenky, není to ale málo?

Klesla cena Tomáše Řepky na trhu? Vypadá to tak. Podle informací Expresu... číst dále >

Máme sníh, heč! culí se Vondráčková z Kanady. O návratu do Česka ale mlčí

Zatímco Tomáš Plekanec (35) odpočívá na rodné hroudě a doufá ve Vánoce se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >