Věkový rozdíl 2 roky - jak oznámit

Anonymní
1.5.20 18:56

Věkový rozdíl 2 roky - jak oznámit

Ahoj..Píšu si s jedním klukem, docela se mi začíná líbit a včera mi napsal, že bychom spolu mohli na výlet (on by přijel za mnou).
Jenže on si myslí, že mi je 18..On má 19..Jenomže mně bude teprve 17 (za půl roku)..Nevím jak to vezme, je to moc super kluk a vážně bych nerada, aby to ten věk “nějak pokazil” :( Mně osobně to jako velký věkový rozdíl nepřijde, 2 roky nejsou zase tak moc, ne? A navíc jsme my holky vyspělejší, než kluci :lol:
Co bych mu podle Vás měla napsat - oznámit mi to, že mi ještě není 18, jak si on myslí (ale tak, aby to vyznělo, že bych nerada, aby to ten věk nějak pokazil)??
Jak byste reagovali Vy, kdyby Vám tohle někdo napsal? Že mu bude teprve 17, místo 18 let, které si myslíte?
Mimochodem známe se, nebo resp. píšeme si teprve pár dní (max.3)..A on už nabídl schůzku a je moc pozorný a hodný, zajímá se, máme stejné zájmy, prostě si rozumíme.
Tak co mi poradíte?
Přeji Vám všem krásný májový pátek! :kytka:
Prosím anonym - nechci aby mě zde někdo poznal

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1561
1.5.20 18:58

Reagovala bych tak, že bych si myslela, že to je pitomec, že má potřebu hned na začátku lhát. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2801
1.5.20 18:59

Prostě mu to rekni.. Bylo by mi to fuk, klidně k tomu dodej že souložit můžeš od 15 :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7298
1.5.20 19:06

A jak na to přišel, že je ti 18?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12554
1.5.20 19:14

Tobě není „bude mi 17“, tobě je 16. Nejste tedy o dva roky, ale o tři. A velký věkový rozdíl to není, úplně na pohodu, já měla vždy starší kluky, od 17ti vždy o deset let starší. Tedy pro tebe to není velký věkový rozdíl. Jemu to vadit ale může, nejspíš jsi ještě v prváku a on asi ve čtvrťáku?
Kde přišel na to, že je ti 18?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24426
1.5.20 19:16

No asi by byl problém, že nejsi plnoletá, ale je to teprve 16, to jsou pak trošku jiný vyhlídky na zábavu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12400
1.5.20 19:36

No ale to není rozdíl 2 roky, ale spíš 3. Jak přišel na to, že ti je 18?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24228
1.5.20 19:59

Lhát se nemá, pokud si mu řekla, že je ti 18, tak já na jeho místě, bych ti poděkovala za zkušenost a šla o dům dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.5.20 20:58
@Anonymní píše:
Ahoj..Píšu si s jedním klukem, docela se mi začíná líbit a včera mi napsal, že bychom spolu mohli na výlet (on by přijel za mnou).
Jenže on si myslí, že mi je 18..On má 19..Jenomže mně bude teprve 17 (za půl roku)..Nevím jak to vezme, je to moc super kluk a vážně bych nerada, aby to ten věk “nějak pokazil” :( Mně osobně to jako velký věkový rozdíl nepřijde, 2 roky nejsou zase tak moc, ne? A navíc jsme my holky vyspělejší, než kluci :lol:
Co bych mu podle Vás měla napsat - oznámit mi to, že mi ještě není 18, jak si on myslí (ale tak, aby to vyznělo, že bych nerada, aby to ten věk nějak pokazil)??
Jak byste reagovali Vy, kdyby Vám tohle někdo napsal? Že mu bude teprve 17, místo 18 let, které si myslíte?
Mimochodem známe se, nebo resp. píšeme si teprve pár dní (max.3)..A on už nabídl schůzku a je moc pozorný a hodný, zajímá se, máme stejné zájmy, prostě si rozumíme.
Tak co mi poradíte?
Prosím anonym - nechci aby mě zde někdo poznal

Takže ti je teprve 16. :roll: Věkový rozdíl 3 roky je v pohodě, ale kecat o věku je pěkná blbost. :zed: Kdo ví, kolik je ale ve skutečnosti jemu. :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.5.20 22:29
@Anonymní píše:
Tak co mi poradíte?
Prosím anonym - nechci aby mě zde někdo poznal

Nejdřív bych mu oznámila svůj skutečný věk, dále - neschazela bych se hned, ale po par týdnech psaní / či ještě lepší zavolání - nejlépe i když se uvidíte (uvidíš, ze je to skutečně on), poté bych se sešla někde na veřejnosti… buď opatrná.

• Nahlásit
  • Citovat
884
3.5.20 12:39
@jahodova.limonada píše:
Takže ti je teprve 16. :roll: Věkový rozdíl 3 roky je v pohodě, ale kecat o věku je pěkná blbost. :zed: Kdo ví, kolik je ale ve skutečnosti jemu. :mrgreen: :mrgreen:

43 :lol:
Sorry, ale já mám fakt někdy pocit, že je to tu jak poradna Bravíčka :lol: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama