Věkový rozdíl 2,5 roku - tandem nebo skate

75
14.11.07 23:21

Věkový rozdíl 2,5 roku - tandem nebo skate

Ahojky, jak řešíte při tomto věkovém rozdílu cestování se dvěma dětmi? Na velké nákupy většinou jezdím autem, ale v létě, kdy nám přibude mimi jsme zvyklí chodit procházkou do centra města. Pěšky si myslím, že to určitě neujde tak přemýšlím nad tandemem nebo skatem. Kuba je docela lenivý a rád se vozí i když kdoví, co bude za půl roku. Vím, že si to musím nakonec rozhodnout sama, jenom bych ráda věděla jak to řeší ostatní, třeba přihodíte i nějaký jiný „zlepšovák“
Garbi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

853
14.11.07 23:24

Ahoj..koupila bych skate když už ted chodíte dost pěšky, ale počkej až případně po narození druhého dítka třebass ho nebudeš ani potřebovati.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
460
15.11.07 00:41

My máme skate, řešila jsem uplně stejný problém jako ty. Honzík s příchodem miminka strašně „dospěl“. Najednou je rozumnej a hodně věcí si nechá vysvětlit. Najednou začal pěkně chodit po vycházkách, žádný běhání jinam a tak. Stojí na skejtíku a je rád že může pozorovat Renatku. Strašně se mu tam líbí. Měla jsem skate koupený s tím že když to nepůjde, tak koupíme tandem, ale malej už vůbec nechce jezdit v kočárku. Když jedeme k našim, tak bereme dva kočárky, tam si bere Honzíka pravidelně teta a s malou jezdí babička a on stejně většinou jde vedle kočárku. A to byl taky docela líný, když chodil půl odiny, tak to bylo moc. Strašně ho ten skejtík zaujal, že se tam tak může vozit.
http://img.fotoalba.centrum.cz/…630872_4.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3492
15.11.07 09:06

Ahoj, v tomto věku už asi skate. Taky ho budeme ještě pořizovat. Čekáme mimčo v únoru a to budou malému dva a třičtvrtě. Sice už teď kočárek skoro nepoužíváme, ale na delší trasy ten skate přece jen pořídíme. Vy čekáte mimčo až za půl roku to už bude i váš syn víc chodit sám. V tomto věku je půl roku opravdu hodně.

A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13999
15.11.07 09:36

evo - mohla bys mi, prosím, dát odkaz na váš skejtík? Protože jestli vidím správně, máte Inglesinu. Díky, Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19269
15.11.07 10:45

Ahoj.
Mám děti od sebe 2 roky (skoro na den přesně) a nic jsme nepořizovali. Ježíši,však dvouleté dítě má nohy.A to nemáme auto.Když jsme se potřebovali dostat rychle a dál (cesta která trvá i dospělému víc než půl hodiny),tak jsme se svezli busem. Ale jinak jsem raději počítala s tím,že holt nám bude cesta dýl trvat. A na procházky a jiné „venčení“ kde jsme strávili celé odpoledne? No co,má přece nohy…Šlo se pomalu,ale šlo.
Teď bude mít Gabka necelé 3 roky a taky použije nohy.I když je o něco línější než byl Kuba.No co,zase se půjde pomaleji.Bude nám to dýl trvat,ale vždycky dorazíme.Tak vyjdeme třeba o půl hoďky dříve z domu.Vždyť o nic nejde.
No,ale pokud mermomocí něco chceš,tak si myslím,že je lepší ten skate.
Pa pa J.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1468
15.11.07 13:13

Ahoj.

Rozdíl máme 2 roky a původně jsem uvažovala o skatu. Nakonec jsme ho neměli…než jej manžel vyrobil, ukázalo se, že není potřeba. Radim chodil pěšky nebo si to drandil na odrážedle…fakt jak drak a člověk mu pomalu nestačil. Pokud dobře počítám, mimi bude jarní a to by bylo odrážedlo super. Myslím, že za těch pár měsíců se chůze ještě moc zdokonalí.
Popř. bych uvažovala o nosidle pro miminko. Hanička je sice prosincová, ale i tak jsem používala vak (loňská zima podobné přepravě přála). Takže je možnost i mimi do šátku, vaku a starší do golfáčů (aby se vlezl i nákup).
Tandem bych si pořídila jen v případě fakt malého rozdílu (1 rok).

Beruška :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1084
15.11.07 13:20

První dvě děti mám dva roky 7 měsíců, a nebylo potřeba nic; když už šlo do tuhýho, šel Štěpa do šátku a Eliška do golfek; druhé dvě děti jsou dva roky 2 měsíce a rovněž jsme nic nepořizovali; párkrát jsem si od kamarádky půjčila skate (Štěpánek byl nadšený, něco nového)…ale jinak buď Štěpa poťape nebo Klárka půjde do šátku… .
Tandem jsou podle mě vyhozené peníze; nejlepší bys měla (pokud opravdu něco chceš pořizovat) někde půjčit, nebo sehnat levný skate.
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
460
15.11.07 15:56

http://www.ajuty.cz/shop/index.php?…
Tady je odkaz, ale předem si tam zavolej. Někomu jsem tady už tuto adresu dávala a poslali jim něco jiného s tím že to co chtěli nebylo na skladě. Toto bylo jediné stupátko co pasovalo na inglesinu, zkoušeli jsme jich 5.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
15.11.07 16:50

Aho, já hlasuju pro skate! My máme rozdíl 2 roky a 2 měsíce a skate nám stačí. Když jedu s oběma dětma, je už Alice zvyklá na něm jet, když chce jít, skate dám dolu do košíku a pohoda. Jen na velké vzdálenosti - když jedem oba rodiče, tak bereme 2 kočáry - hluboký+golfky - to si pak připadáme trochu komicky, ale myslím, že starší dítě se vždycky přizpůsobí: když bude mít skate, tak ho ani nic jiného nenapadne chtít..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
15.11.07 17:36

věkový rozdíl 2,5roku

Ahoj já mám děti 19měsíců od sebe a máme skate,tandem se mi zdá pro 2,5leté dítě zbytečný.Teď má syn 2.5roku a nedovedu si představit,že bych ho měla vozit v tandemu.Už i skate začíná odmítat a nejradši běhá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
15.11.07 17:40

věkový rozdíl 2,5roku

Ahoj já mám děti 19měsíců od sebe a máme skate,tandem se mi zdá pro 2,5leté dítě zbytečný.Teď má syn 2.5roku a nedovedu si představit,že bych ho měla vozit v tandemu.Už i skate začíná odmítat a nejradši běhá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
15.11.07 17:41

věkový rozdíl 2,5roku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
15.11.07 17:47

věkový rozdíl 2,5roku

Omlouvám se,je tam toho nějak moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2352
15.11.07 17:55

Ahoj, mám děti 26 měsíců od sebe a mám skate. Jinak jsem „ta“, které dávala eva5511 odkaz na skate k Inglesině. Ten, co tam je vyfocenej je jedinej typ, který k Inglesině pasuje. Bohužel se už ale nedá sehnat. Respektive dá, ale začali ho vyrábět v novější verzi, prý je tak víc universálnější. Jenže ta nová verze k Inglesině nepasuje.Mně se nakonec podařil sehnat na inzerát nějakej francouzskej, který vypadá uplně stejně. Je to začka Equipbaby, ale nikde jsem na něj u nás nenarazila. S Inglesinou je vážně problém, taky jsme jich vyzkoušeli asi pět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama