Antidepresiva Velaxin 50 mg

Anonymní
26.10.20 10:51

Velaxin 50 mg - zkušenost

Ahojte

Mate zkušenost s těmito antidepresivy? A pribrali jste po nich?

Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30988
26.10.20 11:52

Nepribrala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.20 10:54

.

• Citovat
  • Nahlásit
3236
3.11.20 12:44
@Anonymní píše:
Ahojte

Mate zkušenost s těmito antidepresivy? A pribrali jste po nich?

Děkuji

Ahoj, Velaxin jsem brala 225 mg denně a nic jsem nepribrala, spíš naopak, zhubla jsem několik kg. Ale na deprese mi nepomohl, tak ať tobě zabere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.20 13:59

@Lollitka tak jsem si vzala Velaxin 50mg a řeknu vám, ze takový stavy, to proste bohužel nedávám… dusnost, buseni srdce, točení hlavy, hrozny navaly, strasne zle od žaludku, hrozny.. asi tak po hodině užití.. tohle jako sorry, ale tohle nedavam
Před chvíli jsem si dala lexaurin, snad me to uklidní :,( kdy to sakra skončí

• Citovat
  • Nahlásit
3236
3.11.20 14:13
@Anonymní píše:
@Lollitka tak jsem si vzala Velaxin 50mg a řeknu vám, ze takový stavy, to proste bohužel nedávám… dusnost, buseni srdce, točení hlavy, hrozny navaly, strasne zle od žaludku, hrozny.. asi tak po hodině užití.. tohle jako sorry, ale tohle nedavam
Před chvíli jsem si dala lexaurin, snad me to uklidní :,( kdy to sakra skončí

Tohle být může, jde o to, jestli to chvíli nevydržel, než přejdou počáteční NU (většinou trvají tak týden až dva, na pokrytí te doby máš právě ten Lexaurin), nebo jestli je to opravdu tak hrozné a pak je na místě asi AD vyměnit. Poradila bych se s psychiatrem. A s čím se lecis, jestli se můžu zeptat? Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.20 15:17

@Lollitka predtim jsem měla cipralex a po tom mi bylo asi po 9dnech stejně tak mi ho zmenila…
ale tohle je mazec, jako to se nedá vydržet 2 týdny :,(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama