Veletrh For Babies, For Toys 2014 - byli jste?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucuska
Ukecaná baba ;) 2183 příspěvků 02.10.14 15:44
Veletrh For Babies, For Toys 2014 - byli jste?

Byli jste už někdo? Je tam něco zajímavého k vidění či koupení? - např. nějaké výrazné „veletržní“ ceny?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
mumisek79
Extra třída :D 12068 příspěvků 1 inzerát 02.10.14 16:09

S dovolenim si také pockam…

Quintine
Kecalka 267 příspěvků 02.10.14 16:14

Jo to me taky zajima…

Mikys
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 02.10.14 16:46

My jdeme zitra, pak poreferuji. Uz se moc těším.

marfra
Generální žvanilka 23264 příspěvků 20 inzerátů 02.10.14 16:50

My jsme byli 2 roky zpatky. Nekoupili jsme nic. Slevy tak 5-10%, na netu koupite levneji si myslim. My jeli hlavne, ze se podivame na kocarky, ale teda vyber nic moc. Par kocaru. :nevim: Takze jsme odchazeli spis zklamani nez nadseni.

Claire00
Ukecaná baba ;) 1521 příspěvků 02.10.14 17:04

Vyrážíme zítra. Dám vědět.

Vcielka
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 02.10.14 18:40

My byli dnes a skvělý. Prcek si jezdil u modelářů vlakem, zkusil různé autodráhy. V koutku curaprox nás učili čistit zoubky dostal kartáčky. V herní zóně zkusil automaty i hry xbox to hraje doma. Bohužel kočárky, oblečení jsme jenom pronikli. V hračkách se dalo najít spousta inspirace na dárky. I nějaké slevy se našli. Loni jsme byli o víkendu letos čtvrtek a užil si to daleko více. Fajn byli aktivity v posledním pavilonu za hračkami. Jezdil na takových šlapacích karach. Policajti mu po vyplnění dotazníku vyrobili řidičák. Hodně jezdil na speciální pneumatice a náhradě za boby. Koupila jsem pouze draka, sadu na textil s tričkem fixama a šablonami, pro manžela polarizační brýle plus pár drobností. Bylo mi jasné že cestou domů usne a také že jo. Jsou mu čerstvé 4 roky takže batoh na zádech prcek v náručí a ještě tašky. Jako tehule jsem dostala zabrat to

mumisek79
Extra třída :D 12068 příspěvků 1 inzerát 02.10.14 21:33

@Vcielka :D ale zni to jak super den, malej si to musel moc uziiiit

Vcielka
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 03.10.14 06:58

@superandrysek jj těšil se tam i po loňsku to bylo hnusne vystali jsme 20 metrovou frontu. U modelářu se mohl jenom divat. Ale pro ty prcky je to super. Spousta drah s vláčky, závody autíček, náklaďáku lodí, letadel. Letos si mohl i zkusit jezdit. Za peníze si ozdobil igracka 50 kaček vzal si ho jako dárek pro tátu. Šlo zkusit spoustu zajímavých hraček, některe jsme opravdu neznali. Kdybych byla autem a mela více penez tak mám určite všechny dárky pro deti v rodině. Dobře najíst se dá v těch posledních pavilonech jsou tam normální hotovky žádný smažené hnusy co meli venku. Jako langos klobásu ci nudle mu k obědu nedám. Dali jsme si vývar dětskou porci řízek s bram. Kaši a buchty. Za mně to byla akce spíš pro prcka sama bych smejdila a našla více věcí ale rozhodne doporučuji

Vcielka
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 03.10.14 12:46

Tak co ostatní a dojmy?

Lucuska
Ukecaná baba ;) 2183 příspěvků 03.10.14 14:34

@Vcielka
páni, to jste si to tam užili a využili řekla bych maximálně. My jedeme až v sobotu, takže to asi bude děsnej mumraj, navíc krom s tříleťákem i s miminem, takže si to asi moc neužiju.

hofka
Neúnavná pisatelka 15044 příspěvků 03.10.14 14:56
@Lucuska píše:
@Vcielka
páni, to jste si to tam užili a využili řekla bych maximálně. My jedeme až v sobotu, takže to asi bude děsnej mumraj, navíc krom s tříleťákem i s miminem, takže si to asi moc neužiju.

já se právě snažila vždy děti někam udat, sice by se jim tam zaručeně líbilo, ale v tom davu je hlídat, já bych z toho nic neměla a o nákupy především jde:-) teď jedno onemocnělo, hlídání není, takže nikam nejedu a zrovna jsem chtěla okouknout něco na narozeniny a vánoce, chjo

LaManka
Kecalka 315 příspěvků 03.10.14 21:23

Tak my nakupovali na ForToys: Igráček, DINO (tam nás zaujal IQ globus kvíz s otázkami), Mindok (příběhy z kostek),… Na ForBabies jsme nakoupili nějaké oblečení od českých firem, snad se slevou, ale hlavně bez poštovného ;-)

BabyBella
Závislačka 2874 příspěvků 04.10.14 06:41

A doprovodný program?:-)))

Levandulina
Kelišová 6289 příspěvků 21 inzerátů 04.10.14 11:02

Koupila jsem si tam Mamavit s veletrzni slevou za 400 kc.Pak jsem koukala, ze normalne na netu se da koupit i za 330,– :cert:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >

Kdo byl Jack Rozparovač? Britští vědci prý potvrdili, že vraždil polský přistěhovalec

Největší záhada kriminální historie je možná definitivně rozluštěna.... číst dále >