Veletrh For Babies Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Anik6
Závislačka 3907 příspěvků 10.10.17 12:13

Mela bych tu 2× volne vstupenky na For Babies/Toys na ctvrtek nebo patek. Vstupenky je treba osobne vyzvednout v Praze Dejvicich v KidTown. Vyhrala jsem je, ale nakonec jit nemuzu. Piste do zprav. Kdo napise prvni, toho jsou. :)

Soirinka
Povídálka 47 příspěvků 10.10.17 12:22

@Anik6 Máte zprávu :)

Pavlina121287
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 14.10.17 18:30

Holky nevíte někdo kde sehnat lístky? jako soutěž nebo od vystavovatelu…de­kuji

Jogrr
Závislačka 4344 příspěvků 15.10.17 12:42

Byla jsem loni, kdyz jsem cekala prvni. Za me strasny, a uz nikdy vice. Nekoupili jsme absolutne nic, dupacky za 400 Kc apod. mi prislo jako ulet.
Navic ta cast, kde byla vetesarna typu mopy, motyli na zed apod. byla desiva.

Jita1987
Povídálka 35 příspěvků 15.10.17 17:07

Jee to mi ani neřikejte, mi razíme ve čtvrtek a už se těším…snad nebudu zklamana

PetulkkaB
Kecalka 353 příspěvků 31.10.17 09:04

Maminky, ktere jste byly na veletrhu prosim o pomoc. Koupili jsme u stanku vedle nausnicek Cutie z delsi strany haly cepicku male, kterou mi jako jedinou snesla na hlave. Bohuzel jsme ji ztratili a ja nevim jak se ta firma jmenovala. Netusite nahodou nebo nekupovala jste tam taky nejaka? Moc dekuji za odpoved.

Maledivy
Nováček 10 příspěvků 11.10.18 13:58
Slevy na kočárky 2018

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, zda jste na veletrhu minulý rok zaregistrovaly slevy na kočárky, konkrétněji Bugaboo. Děkuji

Adina_13
Stálice 88 příspěvků 2 inzeráty 11.10.18 14:20

@Maledivy na veletrhu jsem objednávala Cybex od Vanda store a měli slevy i na bugaboo, jen nevím kolik to bylo, jestli 10%, vážně si nejsem jistá, akce platila jen na objednávky uzavřené tam. Neměla sem s sebou hotovost, vytiskli mi objednávku na platbu účtem, veškerá komunikace byla na pohodu, kočárek nám dokonce nechali u sebe až do porodu cca 2 měsíce uskladněn. :mavam:

Maledivy
Nováček 10 příspěvků 11.10.18 14:24

@Adina13 je to zní super. Ve Vandě Bugaboo mají. Mám kočárek vybraný ale vzhledem k tomu, že stojí přes 30, tak bych docela ocenila alespoň malou slevu, každá kačka se počítá a s objednáním na místě asi nemám problém. A ta sleva byla minulý rok? Nechce se mi tam zbytečně táhnout a kupovat vstup, když jinak nic nepotřebuji :-)

Adina_13
Stálice 88 příspěvků 2 inzeráty 11.10.18 14:27

@Maledivy Sleva byla letos na jaře, klidně bych jim zkusila zavolat nebo napsat, pokud vystavují, tak zda bude nějaká akce. Jj u této ceny každá ušetřená koruna dobrá. Já tam šla taky pouze kvůli kočárku, bylo tam hrozně moc lidí a dětí :lol: takže se tam mezi nimi tlačit s břichem nebylo nic moc…

Kristýna Kupcová
Nováček 2 příspěvky 20.10.18 09:31
@Jita1987 píše:
Ahoj holky, dnes jsem zjistila, že v říjnu je v Praze veletrh for babies, již 8 ročník, byla jste už některá? Vstupný je celkem vysoké tak zd amá cenu tam jet…Díky mocc
Kristýna Kupcová
Nováček 2 příspěvky 20.10.18 09:32
For babies

Dobrý den. Chci se zeptat vstupenky na for babies se daji koupit na místě, nebo je nutné je koupit předem? Moc děkuju za odpověď 8) 8) 8)

Soirinka
Povídálka 47 příspěvků 20.10.18 10:15

Ahoj, neměl by někdo prosím lístky? Chtěla jsem o ně soutěžit a nikde nic :( Nevíte o něčem?

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Tanečník a přítel Polívkové Kurtiš zavítal na večírek StarDance, domů nešel rovně

Finálový večer taneční show StarDance si nemohl nechat ujít ani Michal Kurtiš... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >