Veletrh For Babies říjen 2019

10.10.19 18:12

Veletrh For Babies říjen 2019

Ahoj, chystáte se někdo na veletrh?
Nikde jsem nenašla více informací, co by tam mělo všechno být. Nebyl jste někdo na podobném veletrhu?
Najdu tam různé výrobce například kočárků, pomůcek a různých věci? :oops: Nebo jak to funguje?
Díky moc :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10.10.19 18:26

Funguje to tak, že obchodníci na místě nabízí slevy 5-20 procent. Jsou tam od všeho všichni. Tak záleží… Jestli chceš investovat do výbavy 50000,tak nakup tam a ušetříš 7 tisíc… Jestli plánuješ výbavičku kolem dvaceti tisíc, je to asi zbytečné. Já nevím, měla jsem teď v časopise kupony a ve finále nutně něco koupit, abych místo 600 zaplatila 510 :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.10.19 18:29

Nejde mi zrovna hned o nakupování, spis inspirace a vyzkoušení například těch kočárků :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.10.19 18:33
@Petraaaam píše:
Nejde mi zrovna hned o nakupování, spis inspirace a vyzkoušení například těch kočárků :oops:

Já nevím cenu lístků teda a tvoji zálibu v davech :mrgreen: co zajet do Malviku nebo tak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.10.19 18:36

Na lístky jsem koukala.. 150,– v předprodeji..
zatím se v tom moc neorientuji, máme ještě nějaký čas ;)
Byla by to první věc, kam by jsme se jeli podívat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48462
10.10.19 18:56

Kouknout můžeš, ale ve dvou i s parkováním (necháš-li auto na ofiko parkovišti nebo nepojedeš MHD) dáte pětikilo. Seznam vystavovatelů můžeš najít přímo na ofiko stránkách veletrhu, tak mrkni, jestli ti stojí za to tam chodit. Rozhodně tam nejsou všichi a rozhodně tam nemají všechno. Dost se tam prezentují takové dražší značky, postýlku za patnáct litrů tam najdeš, postýlku za dva dost dobře možná ne. Takové ty trochu alternativější oblasti (nošení dětí třeba) tam bývají zastoupené dost sporadicky. Z těch velkých firem určitě býval Špuntík, ale vystavují tam jen ty nejprodávanější značky a novinky, na prodejně toho mají mnohem víc. Připrav se na to, že tam uvidíš hromadu věcí, o kterých jsi v životě netušila, že vůbec existují, ale budou se tě snažit přesvědčit, že bez nich nemůžeš žít :mrgreen: Pokud nemáš ráda davy, zajdi tam ve čtvrtek nebo pátek hned na otvíračku, naopak sobotní odpoledne je největší masakr. Takže jestli ti není líto toho pětikila, na takové to základn rozkoukání tam klidně zajdi, nebo naopak pokud už máš vyhlídnutého něco konkrétního za větší peníze, a firma tam bude, tak si spočti, jestli ti za to ten čas stojí. Já bývala roky „brigádně“ na stánku, letos jedu jako návštěvík, ale hlavně že jsem dostala volňas a MHD to nemám daleko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10872
10.10.19 18:58

@Petraaaam já jsem byla na jaře v Brně, byl to fajn výlet, kočárků tam bylo spousta a spousta, prodejci rádi poradili a povykládali o svém zboží, byly tam kočárky, oblečení pro děti, nádobí, papírové pleny, drogerie, postýlky, autosedačky - no prostě všechno, bylo tam vidět hodně dvojic, které koupily kočárek, do něj třeba pleny, zavinovačky, nahoře matračka do postýlky, úplné hory věcí. Když to totiž koupíš na místě, máš většinou 20 % slevu. Akorát teda bylo málo míst někde si sednout, a stravování v tom Brně také nebylo zrovna nejlíp vyřešené, vzala bych si sebou obložené chleby :mrgreen:
Jinak se mi tam moc líbilo a jestli jsi v začátcích těhotenství, tak vzhůru za nákupy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.10.19 19:20

Děkuji moc za vyčerpávající informace. Jsem skoro v půlce těhotenství a zatím jen tak pokukuju po netu, co by se mi asi líbilo. Spoustu věci budeme mít od rodiny, tak jen pro inspiraci jsem myslela.. ale podle toho co tu píšete, tak si asi zajedu do různých obchodu a aspoň se vyhnu davu lidí :roll: navíc nechci úplně moc utrácet za nějaké zbytečnosti, proto jsem ještě doteď nic domu nekoupila :lol:
Nejsem z Prahy, tak kouknu tady po okolí Hradce a Pardubic :oops:
Díky moc :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama