Velice hluční Ukrajinci

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.11.21 22:55

Velice hluční Ukrajinci

Dobrý večer píši v opravdovém zoufalství. Žiji sama s dcerou (bez chlapa) a mám pod sebou velice hlučné ukrajinské sousedy. Přes den je relativní klid, ale v noci je to šílené, a já nevím jak toto úplně řešit, nebo jasné volat MP, ale přijde mi divné volat MP jen kvůli tomu, že někdo nahlas, opravdu hodně nahlas mluví (myslela jsem že MP se vola na noční mejdany, hudbu atd) nemám zkušenost, tak nevím, co když přijedou a zrovna bude 5 min ticho že. Chtěla jsem jim domluvit, ale neumí ani jeden česky, ani pozdrav, nic. Nevím tedy jak na ně, jestli i toto řeší MP, nebo si mám nějak obstarat číslo na majitelé? Děkuji za odpovědi :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9049
13.11.21 22:59

Řeš to s majitelem bytu, on jim dal smlouvu, bude muset řešit i jejich hlučné chování. Pokud neumí česky, tak ta MP jim taky asi moc nedomluví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.21 23:04

@mado dobře, já myslím že by česky uměli, jen asi vědí proč mě takhle odpalovali.. Ale OK dekuji za názor, obstaram si kontakt na majitele.

• Citovat
  • Nahlásit
9049
13.11.21 23:15

Pokud jim řekne majitel, že jim neprodlouží smlouvu, když se nezklidní, bude to mít větší váhu, než když jim řekneš ty, že ti budí dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.21 23:43

@mado me je to jasné, jen jsem to chtěla zkusit po dobrem. Já nejsem žádný prudič, ale myslím že leckdo by s nima už vyběhl, ale když to chtějí takhle, tak OK..já tu chtěla jen zjistit názor jestli MP nebo majitel. Ale pravda ze majitele zaberou víc, doufám :zed: díky a hezkou noc.

• Citovat
  • Nahlásit
1682
14.11.21 07:48

Meli jsme toto naproti nam v panelaku, stejne patro. V noci si otevreli okno v kuchyni, sedeli u nej, popijeli, kourili a veeeeelmi nahlas se bavili, jak je noc, tak se vse velmi rozlehalo..
Kricet na ne nepomohlo, protoze neslyseli.
Volala jsem nekolikrat MP, protoze to trvalo nekdy i nekolik hodin po 22h. Vzdy to zabralo, okno zavreli, ale za tyden znovu.
Nakonec jsem dala stiznost na mestsky urad, protoze predseda jejich druzstva mi nechtel sdelit majitelku bytu.
Urad si majitelku pozval, byla to maminka jednoho z tech Ukrajincu, ktera vubec netusila, ze si tam synacek nastehoval kamaradicky.
Velmi se mi omlouvala a poslala mi cislo na sebe, ze kdyby nekdy neco..
Byly dva roky klid, ted v lete opet sedanek, tak jsem matince v jednu rano volala - nebrala to - a poslala SMS.
Druhej den mi volala, ze to si urcite syn volal jen po skype s kamosem, ja na to ze urcite, ze tam sedeli 4 zase a ze ji to priste nahraju..
No a zas je klid :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat